Kouření marihuany - názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 08:45
Kouření marihuany - názor

Chci se zeptat, jsem normální pracující muž, alkohol ( pivo, víno) si dám příležitostně, tak i občas cigaretu při akci, ale pravidelně rozhodně nekouřím.
Teď mě dal jeden známý trochu marihuany, tak jsem si říkal, že si u nějaké příležitosti dám. Za celý život jsem jí měl, snad 2× a byl jsme v pohodě. Rozhodně nejsem ten typ, který by to kouřil denně, to určitě ne. Pouze jen občas pro pohodičku atd.

Mojí ženě to vadí a vznikla drobná rozepře, že prý to leze na mozek, že mi to sebere vyhodí to, abych to nemohl ubalit trávu. Je silně proti tomu. Taky ji vadí, že si dám občas cigaretu.

Chci se zeptat, zda je tady nějaká mamina, která si třeba dá občas trávu?
Jak často ji kouříte?
Tajně nebo si dáte s manželem, přítelem?
Co vám marihuana přináší, jak se cítíte a co naopak bere?
Jak to řešíte, třeba při řízení auta?

Co dělat, když to mojí ženě tolik vadí?
Sama bere denně návykové prášky na spaní a nic jí neříkám a toto by jí vadilo.

Díky za reakce.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25195 příspěvků 29.12.18 08:50

Moc nerozumím tomu, proč s tím chceš začínat, pokud jsi to do teď nedělal… Jen proto, že ti kámoš trochu odsypal? A kdoví co to je za kvalitku.....

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 29.12.18 08:52

Taky by mi to vadilo. Marihuana prokazatelne poskozuje mozek. Soustredeni a kratkodoba pamet. Nastesti se doma umime hodit do pohodicky i jinak.
Prasky na spani ma asi pritelkyne od lekare, ne? To bych moc nesrovnavala. Ale je fakt, ze o tehle problematice vubec nic nevim.

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 29.12.18 08:52

no, na místě manželky bych nevyváděla trochu, ale hodně. marihuana by mi přes práh nemohla. a ty cigarety by mi vadily také. můj děda zemřel na rakovinu hrtanu a ke konci to fakt nebyl hezký pohled…Ono prášky na spaní asi bere, protože nemůže spát, ne? to je trochu něco jiného než kouřit marihuanu. to přece nemůžeš srovnávat…

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 29.12.18 08:54

Můj bývaly hulil denně a řídil tramvaj a byl teda slušně vymaštěný… já teda taky, ze jsem s nim byla rok. Když jsme šli na výlet, tak rychle se schovat do křoví, aby mohl banit a pak teprve dal. Trapný. Na něm to nějak extrémně poznat nebylo, kromě toho, ze byl naladovy, precitlively labilní magor :lol: Hulila jsem když jsem byla mladá, protože to bylo in… naposledy asi ve 23, když jsem šla s kamarádem na Babovresky, ale to bylo nutné opatření, abych ten film přežila :lol: teď je mi 30 a ani by mě to nenapadlo. Můj muž má 36, dá si 2× do roka na nějaké akci a to je mi jedno. Cigaro si dáme oba, když jsme na nějaké akci, jinak nekourime.

Origamia
Kecalka 183 příspěvků 29.12.18 08:57

Pro mě to normální není, neumíš se bavit i bez toho? Prášky tvá žena asi bere, že to jinak nejde, ne z toho, že neví co roupama. A na řízení auta zapomeň, vyhulenec nemá za volantem co dělat.

venulka1
Kecalka 331 příspěvků 29.12.18 09:01

Jako student ano jako dospělá a rodič ne a vadí mi ti co to delaji a ideálně před dětmi mame takového známého co si dá v klidu u snídaně a za den jich udělá 7-10 Přes dětmi na ulici..je mu to jedno a je to hroznej.....jeho potkávám výjimečně ale jeho ženu celkem často a ta je s toho nešťastná ale má smůlu je dospelej a ona si může říkat co chce pak přijde fáze že jestli se ji to nelíbí může s dětmi táhnout atd. Takže za mě ne domů mi to nesmí a cigarety muž je nekuřák a já si dám tak v létě u ohně nebo na párty ale doma nikdy a vyloženě mi to vadí. Nedivím se že vysiluje

Big boss
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 29.12.18 09:09

Nevím co řešíš, nebo spíš co řeší tvoje žena. Já třeba nejsem žádnej hulič, ale když jsem někde na akci s přáteli kde se hulí, tak si s nimi klidně dám pár tahů, když to spočítám tak takové akce máme maximálně 4× za rok. Všem mým kamarádům na různých akcích je kolem třicítky a až na pár vyhulenců co hulí denně to máme nastavené všichni stejně. Když je nálada tak kdo chce si dá, ale jen kvalitní prověřený zdroj a materiál, žádnej shit.
Upřimně nechápu ty kecy lidí co o tom prd ví, každej kdo si občas zahulí nemusí být feťák, lidi jsou zblblý všeobecným názorem a kecy co jim jiní tlačí do hlavy, natolik že si neumí udělat vlastní názor a reálný pohled na věc bez předsudků.
K otázkám:

1. Nejsem mamina a k trávě mám normální vztah typu - v rozumné míře proč ne.
  2. Zakouřím si max 4× za rok jen na dobrých akcích a dobrý materiál.
  3. Kouřím s přáteli, mmentálně bez partnera, bývalý nekouřil nikdy, ale nevadilo mu to, věděl o tom a neřešil.
  4. Tráva mi přinese uvolnění, umocnění prožitku, dobrou náladu, pohodu, těžko popsat, 99% pocit pozitivní, ale už jsem měla i nepřijemný stav, ale pouze 1×, asi špatnej matroš.
  5. Kouřím jen na akcích, kde se většinou i něco vypije takže neřídím, ale 90% lidí co znám co kouří tak potom normálně řídí, bez kombinace s alkoholem samozřejmě. Já bych tedy neřídila, neměla bych odvahu, řidičák je pro mě důležitý. Ale nesoudím, každý svého štěstí strůjcem.
  6. Žena má asi předsudky z mediální masáže - viz výše. Ty ji znáš nejlíp, ty musíš vědět jak na ni. Ale pár tahů několikrát třeba několikrát do roka, nemusela by z toho dělat kovbojku.

Zkus jí taky nabídnout, třeba nebude potřebovat ty léky na spaní. Po trávě se dobře usíná.

terien
Echt Kelišová 9074 příspěvků 29.12.18 09:12

Mariána je prachobyčejná droga jako všechny ostatní. Způsobuje psychické problémy, spouští psychické poruchy, je to odrazový můstek k trvdym drogám. Tvrdit, že někdo pravidelně kouří a je v pohodě je stejný jako tvrdit, že je normální když seš každý den v lihu. Asi bych nedělala drama z jedné cigarety za 10 let ale s huličem bych nebyla a to ani příležitostním. Pokud tě chytí s thc v krvi za volantem, seš bez papírů a zjistit to trvá asi 3 vteřiny než ti vytřou hubu testem. Vylezte čárka, jdeš na krev a nazdar bazar.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 09:19

Zdravím, mám přítele co hulí několikrát denně už minimálně 10 let, když jsem s ním začala chodit zahulila jsem si s ním taky i třeba několikrát za den jsme si špeka dali, byl to takovej náš rituálek. Ten kdo byl dřív doma hned nachystal a ubalil. Teď jsem těhotná takže samozřejmě jsem čistá a nehulím ale přítel ano. Nevadí mi to.. Nehulí mi to pod nosem vždy jde ven. Cigarety nekouřím, on ano ale jen občas třeba když si dá pivo nebo když pije s mým otcem tak si zakouří ale taky mi to nevadí. Jako nehulící teď vidím akorát tu nevýhodu toho že nejsme na stejné vlně..že když jsem byla zhulená s ním bylo to lepší.. Až nebudu kojit a dítě bude větší rozhodně si s ním zase ráda špeka dám. Jinak rozhodně musím uznat že po tolika letech ho to poznamenalo jedině na paměti na té krátkodobé.

Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 29.12.18 09:19

Osobne nezname a nestykame se s lidmi, kteri maji podobne zajmy, ze potrebuji hulit.
Ale ja neznam ani moc kuraku tabaku. Muj muz rok kouril cigarety.
Kdyz se menila strecha a naprselo nam do uz opraveneho interieru. Byl to problem firmy, ktera strechu opravovala, stavbu prevzala, takze nasledne skody byly jejich problem, ale muj muz tehdy ze soku, ze mne a malou prevazel v noci, protoze mel strach, ze sadrose popadaji, kdyz zacalo moc prset a plachta na tramech odletela, kdyz cekal na majitele firmy a jeho delniky, ze vse opravene se znici. Uz jsme meli plno penez v tom baraku, tak zacal z nervu kourit.
Vydrzelo mu to rok. Propocitala jsem mu kazdou krabicku, kolik vyhodil penez za nesmysl cigarety, ze to mohly byt nove vchodove dvere. Jak zacal, tak i prestal (presne po roce a ze dne na den).
Marenu uznavam, kdyz je nekdo hodne nemocny, ze mu to v podobe masti nebo koreni do jidla usnadnuje zivot. Na atopicky ekzem. Ale pubertalni rozmar, kdyz potrebuje kourit, tak to ne. Vadilo by mi to a nemlcela bych. V tom nasem byv. dome, ktery jsme opravili a prodali, tak vedle starsi mela pani rakovinu kuze. Pestovala si vzdy jednu rocne na krem, tak to chapu, pomaha ji to.

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 29.12.18 09:27
@Anonymní píše:
Zdravím, mám přítele co hulí několikrát denně už minimálně 10 let, když jsem s ním začala chodit zahulila jsem si s ním taky i třeba několikrát za den jsme si špeka dali, byl to takovej náš rituálek. Ten kdo byl dřív doma hned nachystal a ubalil. Teď jsem těhotná takže samozřejmě jsem čistá a nehulím ale přítel ano. Nevadí mi to.. Nehulí mi to pod nosem vždy jde ven. Cigarety nekouřím, on ano ale jen občas třeba když si dá pivo nebo když pije s mým otcem tak si zakouří ale taky mi to nevadí. Jako nehulící teď vidím akorát tu nevýhodu toho že nejsme na stejné vlně..že když jsem byla zhulená s ním bylo to lepší.. Až nebudu kojit a dítě bude větší rozhodně si s ním zase ráda špeka dám. Jinak rozhodně musím uznat že po tolika letech ho to poznamenalo jedině na paměti na té krátkodobé.
:roll: :mrgreen: vidis ze z chlapa se stala lehla guma,ale ty se uz tesis jak si das s nim :lol: :lol:
Malaga
Nadpozemská drbna 25195 příspěvků 29.12.18 09:32

Tak konopí pro léčebné účely je super :palec: , což se o marjane jako droze pro rekreační uživatele moc říct nedá …(stejně jako o alkoholu, u kterého je teda tolerance většinové společnosti mnohem vyšší)…

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 29.12.18 09:32

“Maruška” je silne navykova a ano odvaruje mozek. Je rozdil dat si 2× do roka na akci,kdy dalsich 363 dnu bez toho normalne ziju. Ale i tak mas potrebu s tim zacinat??
Ja v zivote jointa nemela v puse a ze kolem me bylo a je moznosti. Muj muz je nekurak a ja s nim,diky Bohu. 8)

terien
Echt Kelišová 9074 příspěvků 29.12.18 09:34
@Kelsey píše:
Osobne nezname a nestykame se s lidmi, kteri maji podobne zajmy, ze potrebuji hulit.
Ale ja neznam ani moc kuraku tabaku. Muj muz rok kouril cigarety.
Kdyz se menila strecha a naprselo nam do uz opraveneho interieru. Byl to problem firmy, ktera strechu opravovala, stavbu prevzala, takze nasledne skody byly jejich problem, ale muj muz tehdy ze soku, ze mne a malou prevazel v noci, protoze mel strach, ze sadrose popadaji, kdyz zacalo moc prset a plachta na tramech odletela, kdyz cekal na majitele firmy a jeho delniky, ze vse opravene se znici. Uz jsme meli plno penez v tom baraku, tak zacal z nervu kourit.
Vydrzelo mu to rok. Propocitala jsem mu kazdou krabicku, kolik vyhodil penez za nesmysl cigarety, ze to mohly byt nove vchodove dvere. Jak zacal, tak i prestal (presne po roce a ze dne na den).
Marenu uznavam, kdyz je nekdo hodne nemocny, ze mu to v podobe masti nebo koreni do jidla usnadnuje zivot. Na atopicky ekzem. Ale pubertalni rozmar, kdyz potrebuje kourit, tak to ne. Vadilo by mi to a nemlcela bych. V tom nasem byv. dome, ktery jsme opravili a prodali, tak vedle starsi mela pani rakovinu kuze. Pestovala si vzdy jednu rocne na krem, tak to chapu, pomaha ji to.

Tak marihuana v mastích, krémech apod. nemá v účincích nic společného s vykouřenou sušinou. To ti mysl nezastře. Alkohol se také přidává do léčiv a kosmetiky, efedrin je v lécích,… Takový řeči že to léčí, to mají jenom feťáci kterým by se hodilo to zlegalizovat. Jo léčí, ale v úplně jiné formě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >