Nerozumím sama sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 00:50
nerozumim sama sobe

Ahoj ahoj. Mam jednu otazku, co si o tom myslite, budu rada za jakoukoliv reakci.
Rozesli jsme se s pritelem. Vzhlizela jsem k nemu, hodne me toho naucil, smali jsme se, tesili se. Myslim, ze vztah byl dobry, ale pak delal veci, ktere mi ublizovaly. Nepomohly domluvy, snahy, nic. Hodne veci jsem tolerovala, videla jsem za tim ty klady, co mel. Najednou je konec. Tri dny jsem probrecela, fakt neskutecne. Odstehovala se, cisty rez, nepisem si, nevim o nem nic. Nechapu to, obcas na nej pomyslim, ale mam pocit, jako bych najela na svuj zivot, ktery jsem mela pred nim. Jo, jsem obcas smutna, ale dokazu se od srdce zasmat a pri nejake cinnosti uplne vypnout hlavu a nemyslet na tu situaci. Planuju a tesim se, co bude zitra. Nechapu tuto svou reakci, jelikoz rozchody jsem tezce snasela vzdy. Trvalo mi i rok, dva, nez jsem nasla a dokazala zapomenout. Ted spis vzpomenu na to pekne, ale uz se nedojimam, nechavam to tak. Mam pocit, jakobych i stagnovala. Mozna jsem i doufala a doufam, ze se prece jen bude snazit to zachranit. Proste neprisla ta hluboka depka (krom tech 3 dnu), kterou bych ocekavala… co si o tom myslite? Je to normalni? Ja jen abych se v necem nezakuklila, nebylo to hluboko ve me. Nevyznam se v sobe. DIKY :hug:

Reakce:
Alimena
Nováček 10 příspěvků 29.12.18 01:25
nerozumím sama sobě....

ahoj, píši ti první odpověď a zároveň svůj prvni příspěvek a zrovna takové téma…myslím, že to neprožíváš jako dřív, protože někde hluboko sama v sobě víš, že už jste si předali vsechno co jste si dát měli a mohli a je čas jít dál…poznat něco a někoho nového…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 01:39

@Alimena Dekuji moc :srdce: . Hodne me to prekvapilo, vis. Nevim proc, ale pamatuju si na ten okamzik, kdyz jsme spolu lezeli v posteli v objeti a bylo mi tehdy strasne fajn, nevim proc jsem pomyslela na to „jake by to bylo, kdybych byla sama“ - protoze to byl pro me stastny okamzik, v tu chvili mi bylo hrozne. Jsem dokonala v tom, depcit sama sebe. A ted je to tu a ta depka neprichazi. Je to sotva 3 tydny, co jsme od sebe. Jsi hodna, ze jsi napsala. Snad mas i pravdu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 02:34

Ahoj. Moje zkušenost - rozchod obrečela jsem ho pouze dva dny, kdy mi zřejmě došlo, že ho nemám a pak jsem najela na ten „stav“ co máš Ty - svůj život ;) je to měsíc a půl. Ale totálně mě to přepadlo teď na svátky. Je mi šíleně a to jsem si říkala, jako ty … hezké vzpomínky, úsměv k nim a život jde dál (ikdyž mi určitýma věcma ubližoval) a najednou práskl, depka přišla :zed: mazec
Přeji Ti, aby se Ti vyhla a nechala to v Tobě tak, jak to je teď. Někdy se člověk smíří, snad jsi silnější, než já :hug:

Alimena
Nováček 10 příspěvků 29.12.18 22:03
Anonymni

:D ono to vždycky přebolí..jsme na to tak nějak nastavení… a na druhou stranu, když ten druhý začne ubližovat a řekne se mu ať to nedělá že to to bolí.. a on to dělá stejně…je třeba si položit otázku…má mě vůbec rád, když mi ubližuje? Dělá se tohle tomu, koho mám rád? Myslím si že tohle je vždycky znamení, že vztah je u konce…ale nebojte holky…zas bude dobře :D :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >