Kousátka, hračky mimi

Anonymní
19.6.20 15:17

Kousátka, hračky mimi

Chci se zeptat od kdy jste dávali miminkům hračky do ruky jako kousátka a kdy jste je přestali u toho hlídat? Mám blok hračku dát miminku aby si ji nevrazilo do oka a neublížilo si 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17658
19.6.20 15:25

Od chvile kdy ji umel chytit a nevim co myslis tim hlídáním :think: mame hračky pro miminka, jsou oblé a nemuze se s nima nikde pichnout nebo je třeba spolknout :nevim: takze sem ho klidne nechala na podlozce obklopeneho hrackama a sla si neco delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
19.6.20 15:25
@Anonymní píše:
Chci se zeptat od kdy jste dávali miminkům hračky do ruky jako kousátka a kdy jste je přestali u toho hlídat? Mám blok hračku dát miminku aby si ji nevrazilo do oka a neublížilo si 8o

Já dávala někde ve dvou měsících, ale tak že jsem jí to dala do ručičky ona jí stejně za pár sekund postila. I teď ve 4 měsících jí dlouhou neudrží. Spíš jí zajímá hrací deka na které jsou hračky zavěšené. A ne, nikdy jsem neměla strach že by si hračkami ublížila. Ale tak nějak s tím se počítá, ony ty děcka ještě pořádně neumí s těma rukama pracovat. Když jí nebudeš dávat do ruky cihlu, bude to Ok. :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
19.6.20 15:43

Od dvou měsíců kdy už udržela něco v ruce. Mlátila se se vším možným. Nejlepší je takovéj těžkej malej váleček, co má v sobě rolničku. Se tím jednou tak flakla, že mela chudák modrinu. :lol: Nehlidej, musí se naučit pracovat z rukama, kde co má..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24574
19.6.20 16:04

No tak se praští a pak už si dá bacha :nevim: dávala jsem když je udržel. Věci co nejsou hračky ale pod dohledem. Jako kabel, hračky starší a tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 16:20

@mackA159 jenže naše mimi si strká i prsty do oka a vůbec u toho nevyvádí

• Nahlásit
  • Citovat
1013
19.6.20 16:21

Veci od 0+ jsem davala hned, jak to dite zvladlo uchopit. Ale v postylce jich par melo od narozeni. Pokud se bojis, zvol ty lehoucke. Musi se naucit s nimi pracovat. Uci se a cvici se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
19.6.20 20:08

Jakmile děti udržely něco v ruce a nedám dopustit na hračku „spínací špendlík“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
19.6.20 23:31
@Pocahonta píše:
Jakmile děti udržely něco v ruce a nedám dopustit na hračku „spínací špendlík“…

Moje dcera ho taky milovala :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
19.6.20 23:35

Jinak synovi jsou 4 mesice a do ruky bere vsechno, co je kolem :D nebojim se, ze by si ublizil, nenechavam mu nic nebezpecneho. Oni se miminka musi naucit s tim pracovat :)

Jo, a rad sundava tatovi a segre bryle, potvora nase 8) :mrgreen: :cert: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 12:41

@prcek.leni :lol: ještě že přítel má brýle jen na řízení

• Nahlásit
  • Citovat
1605
20.6.20 12:57

Mě by vůbec nenapadlo to dítě hlídat. Dávám ji do ruky všechno, co chytne. Nedávám jiném igelit. Když je hodna, je mi jedno co si s tím dela :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama