kousky jídla ve stolici

Bedhann
21.3.08 11:02

kousky jídla ve stolici

Ahoj mamči, mám dotaz..

Malá jí jídlo s kousky a v poslední době jsem si všimla, že ve stolici má nestrávené kousky jídla (většinou jde dobře vidět mrkvička… :roll:)

Mám plašit a nebo je to normální?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3826
21.3.08 11:05

Já myslím,že to jsou kousky,které prostě nerozkouše,ale jen polkne. Máme to také a když by jsi si prohlédla svoji stolici,tak tam budou kousky také,to mi věř. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5766
21.3.08 11:11

My to máme také :wink: . Je to normální, ještě vše nezvládne ztrávit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
21.3.08 11:21

Já taky najdu v plence kde co - listový špenát z polévky, kousky mrkve,…dokonce jí prošly netknuté kousky mandarinky …to byl taky docela šok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
21.3.08 11:41

Neplaš, je to naprosto normální :wink: . Máme to samé, občas nestačím zírat :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bedhann
21.3.08 12:30

Holky, díky. Jsem ráda, že je to normální… :wink:

Sslunicko věřím ti, ale zkoumat to určo nebudu… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5252
21.3.08 12:34

JJ,jak psaly holky,je to to jídlo,co není ještě schopno dítě strávit,především mrkev,hrášek,kukuřice,taky celorzné pečivo,šlupky z mandarinek,hroznového vína apod.Taky jsem občas v šoku,co tam u něho v plence najdu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
21.3.08 16:48

Jo jo, a ještě líp se to vyjímá v řidší stolici :roll: . A takovej pomeranč či mandarinka ze které jsou jen takové ty žilky dokáže i zaskočit … jako mě to zaskočilo bo jsem se lekla co to je než jsem na to přišla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
6512
21.3.08 23:25

Anci nestravila ani vcerejsi noviny :roll:
Nee, fakt! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.08 22:42

U nás je to tiež. Najskôr ma to zaskočilo, no keď prospieval a nechudol, tak nebolo čo riešiť :D 8O :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
1.8.13 08:29

Zkusím dotaz zde, ať nezakládám další. Jde mi o hrášek, takže i souvisí :-o Mám prtě rok a půl. Když jsem dávala baby směs /hrášek, kukuřice, mrkev/ do rizota, tak jsem rozmixla. Bála jsem se těch šlupek. Ono to mělo i dobrou chuť. Vy dáváte již normálně celý??? Nějak se bojím. Malá se mi zakuckává i po rohlíku. No, rve si toho do papulky a pak se diví :-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama