Kousnce a cucfleky

Anonymní
13.6.21 20:23

Kousnce a cucfleky

Ahooj, s přítelem jsme měli takovou bláznivější noc a mám kousance na prsou ne cucfleky ale vyloženě menší kousance, ale vypadá to podobně jako cucflek. jedu na týden k rodičům pojedeme i plavat a spodním prádlem (plavkami) kousance úplně nezakryju. je mi to takové strašně blbé, nemáte někdo radu jak to co nejdřív odstranit? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10080
13.6.21 20:31

Pořiď si jiné plavky nebo třeba jednodílné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
13.6.21 20:37

Porid si plavky které to zakryjou a priste se nenech kousat.. Není to hezké když se žena svlekne a má někde cucaky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
13.6.21 20:41

Jo, naky pripravek na hojeni modrin existuje, uz ale nevim nazev..kup si jine plavky, nebo tuniku, nebo oboji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
13.6.21 20:43

@Melodie91 existuje na to heparoid v práci tím mažu pacienty :grin zabraňuje krevním srazeninam 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6440
13.6.21 20:44

Kup si heparoid, stojí to pár korun

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
13.6.21 21:08

A b-komplex becko podporuje hojeni :) a imho jestli jsi uz alespon 18nact tak proste rodice musi pochopit, ze mas pritele a urcite maji taky nejakou podobnou vzpominku na trosku silenejsi noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
13.6.21 23:21

Hele já kdysi potřebovala, aby mi rychle zmizely modřiny. Našla jsem na netu, že se místa mají potírat octovou vodou a hodně vystavovat sluníčku. Zdálo se mi, že to pomohlo, ale kdo ví. Na zmizení jsem měla asi tři dny, za ty tři dny to zežloutlo, ale nezmizelo úplně. Normálně mi mizí modřiny asi 14 dní. Jinak pak hepariod, jak radí ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
14.6.21 07:17
@Misasisi píše:
@Melodie91 existuje na to heparoid v práci tím mažu pacienty :grin zabraňuje krevním srazeninam 😊

Dekuji, asi poridim taky do lekarnicky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat