Kousnutí do prsa se zanítilo

34
31.3.17 05:06

Kousnuti do prsa se zanitilo

Dobre ranko vsem. Predevcirem me kousla ma 6 mesicni dcera do bravky dost silne. Bradavka na tom nebyla moc dobre. Mazala jsem bepanthenem, ale pak jsem si koupila hemagel. Nicmene se mi hojena bradavka prilepila k vlozce do podprsenky a kdyz jsem ji nad ranem oddelavala, tak bradavka prakla a tekla z ni krev. Dal jsem mazala hemagelem nicmene ted se mi v bolavem miste udelal hnisavy vridek, ktery praskl. Aktualne mam v bradavce malou dirku, kterou jsem vycistila vodou. Potrebuji poradit cim dal mazat a jestli vubec a zda z postizeneho prsu kojit? Dnes jsem cely den nekojila a prso mam uz jak balon, zaroven se bojim i prilozit malou abych ji do pusinky nezanesla zanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3096
31.3.17 07:09

U prvního syna jsem měla ragády až do krve a taky mi to zhnisalo. Doktorka říkala, že mám zkusit odstříkat, a pokud v tom mlíku bude krev nebo ten hnis, tak z toho prsa nekojit. Jen jsem tedy odstříkávala, dokud mlíko nebylo čistý. S mazáním neporadím, mně nic nepomáhalo, jen jsem větrala a omyvala často vodou, chodila doma nahoře bez, ven si nedávala podprsenku, už vůbec ne s vložkama. Holt jsem často prala oblečení. Doteď mám na bradavce jizvu. Ted kojím druhýho a právě mu vylezl zub, tak uvidím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 08:38

@Delis Ahojky z bolavého prsa odstříkávej néjlépe ručně, odsávačkou by ti to mohlo praskat…já mazala HA gelem byl lepší než hema gel…brala jsem homeopatika belladona 9 ch - 5kuliček 4* denně, staphysagria 9 ch - 5 kuliček 2* denně…jsou na zánět a lépe hojí…jinak na praskliny s hnisavým sekretem je graphites 9 ch nebo 15 ch - 5 kuliček 2* denně, ale ten je na recept…navíc jsem potom jak se to začalo zlepšovat kojila s kloboučkem - koupila jsem MAM v drogerce…prsní vložky jsem používala pratelné na to bolavé prso a nepřilepili se…oplachovat vývarem s heřmánku a dubuvé kůry… jinak opravdu větrat co jde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama