Koutky - co s nimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 31.05.11 20:28
koutky - co s nimi?

ahoj holky, mám 21m starého syna. Teď se mu objevily koutky. Mám mu to něčím mazat? A nevíte z čeho by to mohl mít? Asi něco někde olizal, že? Děkuji moc k.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 31.05.11 20:36

Mno, mi na koutky zabírá dopovat se B-komplexem…
U prcka ale nevím :nevim:

Mazání čímkoli nikdy moc nepomohlo totiž.

noren
Kecalka 203 příspěvků 31.05.11 20:40

Ahoj, kup si v lékárně mastičku Kosmín. Je to taková malá žlutá tubička a přesně se to jmenuje Kosmín - regenerační mast na rty. Je to přímo i na koutky a mně to hodně pomáhá. Mažu několikrát za den a pak hlavně na noc větší vrstvu. Tak do dvou, tří dnů mi to vždycky zmizí.

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 31.05.11 20:41

já tim trpim odně a mažu si to po maxi vrstvách hodně mastnym jelenim lojem :nevim: m za týden to přejde,ale u prcka taky nevim

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 31.05.11 20:42
noren píše:
Ahoj, kup si v lékárně mastičku Kosmín. Je to taková malá žlutá tubička a přesně se to jmenuje Kosmín - regenerační mast na rty. Je to přímo i na koutky a mně to hodně pomáhá. Mažu několikrát za den a pak hlavně na noc větší vrstvu. Tak do dvou, tří dnů mi to vždycky zmizí.

jojo, ten taky používám :palec:

Dajdula
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 31.05.11 20:45

Já to malýmu mazala obyčejnou bílou vazelínou bez přísad.

Jaruše
Závislačka 3328 příspěvků 31.05.11 20:46
Pipet píše:
Mno, mi na koutky zabírá dopovat se B-komplexem…
U prcka ale nevím :nevim:Mazání čímkoli nikdy moc nepomohlo totiž.
:palec: Přesně. Spíš než něčím mazat,to bude chtít doplnit vitamíny skupiny B. Zkus to prokonzultovat s dr., určitě ti poradí.
Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 20:47

Na koutky mažu něco s antimykotikem,např Canesten, Fungicidin, pro dítě používám Imazol pastu, stačí jen maličko. A vitamíny samozřejmě. Pro sebe Bkomplex nebo samotný B2, synovi dávám Multisanostol.

alisekR
Kelišová 5292 příspěvků 31.05.11 20:50

Je to nedostatek vitamínů skupiny B. Zeptej se v lékárně, co se může dávat dětem. Dospělí berou B-komlex. :mrgreen:

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 31.05.11 20:51

HOlky, děkuji moc! tolik rad! 8-o

Já právě moc nechci volat naší dr. - protože ony jsou tak moc pečlivé,že mi beztak sestřička zas řekne,že se máme přijít ukázat… :zed: V něčem mi jejich superpreciznost fakt nevyhovuje… :oops: :zed: Zítra se mi právě moc nehodí návštěva dr… :oops:

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 31.05.11 20:58

Já na koutky občas trpím a naposledy jsem je vyhojila medem( už jsem nevěděla co, tak jsem to zkusila - a není to chemie, je lesní od táty :wink: ). Na noc jsem si na to naplácla vrstvičku a ráno to bylo o dost lepší. Vyhojeno tak za 2-3 dny.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 31.05.11 21:26

Mně se to zhoršilo natolik, že se mi udělala boule pod čelistí - mazala jsem framykoinem, ale nevím, jestli to můžeš namazat i prckovi :nevim: :oops:
Jinak taky jelení lůj, hodně mastný krém a na noc velkou vrstvu. Med bych asi nedávala, stejně to malej slíže a do 3 let by se neměl dávat, protože je to silný alergen…

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 31.05.11 21:50

Na koutky jsem brala za dob mladšího školního věku b-komplex - bez výsledku, nosila si vlastní skleničku na pití do školní jídelny - bez výsledku, až v dospělosti se mi osvědčila měsíčková pomáda na rty tuším od astridu. ani už nevím, kdy se tenhle problém ztratil…

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 31.05.11 21:58

no med zní dobře, ale je to zároveň atopik, takže vyrazuji.nechám si to pro sebe. Jdu mu to namatlat vazelinou…

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 31.05.11 22:14

Ahoj, já bych zkusila odvar z heřmánku :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >