KOuzelná školka

7.1.10 10:49

KOuzelná školka

Milé maminky,nenahráváte některá Kouzelnou školku z televize a pokud ano,nemáte nahraný díl ze dne 6.1.2010???
Byla bych Vám strašně moc vděčná,zapomněla jsem jí nahrát pro dcerku a strašně jí zklamu,protože tam zrovna Michal ukazoval fotečku kde je s ní vyfocený a já hlava děravá na to zapomněla!!! :oops: :cry: :zed: :zed:
Budu Vám moc vděčná!!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1280
7.1.10 10:55

A co se třeba juknout na internetové stránky České televize?v kolonce pořady by to určitě bylo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.10 11:00

No já jsem koukala,ale na jejich stránkách,myslím tím Kouzelné školky je pouze text. Třeba hřiště 7 v jejich ivysílání najdeš,ale kouzelnou školku prostě né. Ale moc děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
7.1.10 11:02

a taky už je asi pozdě to psát,ale vždycky ráno opůl 9 opakují díl z předešlého dne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
7.1.10 11:04

jojo taky jsem na to ted koukala a bohužel to nejde spustit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
7.1.10 11:07

Nenahrávám, ale sehnala jsem „nesehnatelné“ dvd na mimibazaru, nechceš si tam vyhodit inzerát? Třeba se někdo ozve, myslím, že je tam víc lidí než tady. I když já sháněla konkrétní pohádky a ne celý pořad. :nevim: Přeju, ať to seženeš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.10 11:08

No to je právě to co jsem prošvihla. Anetka byla včera na tréninku,když dávali Kouzelnou školku a syn doma koukal na školku a manžel u toho pracoval na počítači,ale když zaleschl jméno naší dcery tak koukal,že tam ukazuje Michal její fotečku,takže jsem měla za úkol to dneska nahrát a samozřejmě jsem si na to vzpomněla až když mi začaly posílat kamarádky smsky,že viděly Anetku… :oops: já bych mlátila hlavou o zeď,pro nás to třeba nejsou tak významné věci,ale děti to berou jinak a vím,že Anetku dneska pěkně zklamu… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.10 11:10

Holky, moc děkuji,tak já ještě zkusím MMB. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16470
7.1.10 11:45

Nahodou ji mame… a Anetku tam ukazuje… :wink:
Bohuzel manzel zitra odjizdi na mesic na sluzebku do Kazachstanu a fakt nevim, jestli bude mit vecer cas to vypalit a ja to neumim…
Takze mu reknu, ale kdyz to nestihne, budete si muset pockat do konce ledna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.10 11:46

Mroe to není možný,no to by jsi byla zlatá a my velcí dlužníci!!!!!!! :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.10 20:55

Ahoj, ja ji taky mam nahranou, mam to na harddisku set top boxu, takze to muzu klidne zitra stahnout na DVD a poslat ti to, kdybys mela zajem :wink:
Tak napis treba SZ s adresou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
7.1.10 21:54

Přesunula jsem do filmů - a držím palce :) Vím, jak to děcka prožívají - tak ať seženete :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16470
7.1.10 21:56

Tak bohuzel, manzel nema doma zadna DVD (musela bych nu to rict rano) a zitra odleta… takze dej vedet, pokud to nesezenes jinde, poslu na konci ledna, az se vrati…kdyz tak mi prosim dej vedet, i kdybys to sehnala jinde, at to muzu casem smazat…
Dik M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.10 07:44

Mroe moc bych tě tedy poprosila,jestli by jsi jí ještě nevymazala a až se ti manžel vrátí,jestli by jsi mi jí vypálila. :kytka: Budu ještě pátrat,jestli se někdo nenajde kdo jí má a kdyby se něco změnilo,tak bych ti dala vědět,ale zatím bohužel nikdo nemá. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.1.11 13:44

Zdravím,
chtěl bych taky moc poprosit jestli někdo nemáte nahranou kouzelnou školku z 20. ledna 2011 a plus k tomu ještě následnou včelku máju (díl 14). Byl bych moc vděčný. Nahrávám dcerce Matýska a Jáju a pak ještě Včelku Máju moc se jí to líbí a omylem jsem si nahrávku z tohoto dne smazal :c(

Najde se hodná duše která to má?
Jinak Matýska a Jáju kterou nahrávám můžete najít zde: http://www.youtube.com/matysekjaja

Ještě jednou moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama