Československá Superstar

5140
14.12.09 14:32

Československá superstar

Ahoj holky

Zakládám tuto dizkusi protože by mě zajímalo co si o tom myslí ostatní.

Vám se líbí Chodůr???Docela mě překvapilo že vyhrál objev roku ve slavíkovi a kdo mu posílal hlasy.
Mě příjde že všechno zpívá stejně( Tom Jonnes), je namyšlený a vůbec se mi nelíbí :nevim:
Ale někdo mu přece jenom fandí.Já to přeji šmajdovi.
Nebo myslíte že to je tak že češi posílají mu a
slováci Šmajdovi?? 8-o

Tak prosím jak to je.Jsem v tom sama komu se nelíbí??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7858
14.12.09 14:43

Ahoj,tak mě se Chodur taky nelibí jako zpívá hezky to se musí nechat,ale přesně jako pišeš,přijde mi že pořad stejně,fandim Šmajdovi a doufam že dneska nevyletí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7858
14.12.09 14:45

Jo a nemyslim že by lidi posilali hlasy podle národnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
14.12.09 14:46

proboha, jenom Šmajdu ne :lol: Ten měl letět dávno, ale jen proto, že je to šouman (a hlasy především posílaj puberťačky) a „čirou náhodou“ měl písničky, které mu seděly, se tam ještě drží.
Chodůr má silný hlas a leccos uvidíme, až se do něj pustí učitelé zpěvu a nahrávací studia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.09 14:48

Tak mě se Chodúrův zpěv teda moc líbí,je to zajímavé a třeba včerejší Paparazzi mě dostalo :pankac:
Ale není mi tak nějak úplně sympatický,fandím Mirovi Šmajdovi,mám radši rockovou muziku a on to dělá moc dobře a taky mu to mooooc sluší :palec: Tak jsem mu včera poslala hlas a taky doufám,že dnes nevypadne :wink:
A já teda osobně neřeším,kdo je Slovák a kdo Čech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980

Já naopak fandím Martinovu Chodúrovi :pankac: .Hlas má krásný a je svůj. A namyšlený?? To rozhodně není. Je podle mě jen velký introvert :oops: a z toho vyplývá ta jakoby odtažitost. Nenumí dělat opičky a šou okoukanou z MTV. Nemá naučené rádoby pohyby z klipů a ví že by to ani nesvedl tak holt nic nedělá. To je mi na něm sympatické. Ale články z bulváru umí lidi zblbnout hrozně, at už jde o Chodůra nebo i ostatní. :nevim: Jsou to hrozný překroucený výmysly. Šmajda pobaví, ale na mě je to až moc teatrální a exhibionistický.
Domča mi zase rve uši když zpívá vysoko.
Ale i tak je všechny obdivuju, že to dělají. Musí to být strašný tlak a jít s kůží na trh před diváky je opravdu odvaha.. :palec: :potlesk:

Jinak ale moje favoritka byla Leona, a ta už je pryč.. škoda, krásný hlas :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539

Ahoj, tak mě se Martin líbí jak zpívá, ale jak píšete pořád stejně…je to takové nudné. Jinak fandím Dominice, ta se mě líbí už dlouho. Nevím už teď jak se to jmenovalo, ale nejvíc mě dostala ta francouzská písnička co zpívala před pár koly.
Jsem teda na dnešek zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
14.12.09 14:50
Alli píše:
proboha, jenom Šmajdu ne :lol: Ten měl letět dávno, ale jen proto, že je to šouman (a hlasy především posílaj puberťačky) a „čirou náhodou“ měl písničky, které mu seděly, se tam ještě drží.
Chodůr má silný hlas a leccos uvidíme, až se do něj pustí učitelé zpěvu a nahrávací studia

Souhlasím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
14.12.09 14:52

Tak já jednoznačně fandím martinovi Chodůrovi,je to úžasný hlas,uznávám,že vizáží a pohybem se na současnou scénu moc nehodí,ale ten hlas.

Šmajda to je můj trn v oku už asi tři kola,podle mě minule měl vyletět Šmajda a ne Bendig.Dle mého názoru umí jen ječet a lítat po podiu,ale pořádně zazpívat to ne.

A Dominika Stará zpívá hezky,ale ještě by to něco chtělo,je taková moc nevinná.

Ale je to jen můj názor :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
14.12.09 14:59

Ahoj Natt, nejsi v tom sama, já ho poslední dobou vůbec nemusím… ze začátku to bylo fajn, upřímně - opravdu dobře zpívá, ale něco mi na něm začalo vadit a vadí čím dál víc…přijde mi, že není upřímný.. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8499
14.12.09 15:03

Ahoj holky, tak já se přidávám, na Chodůra už jsem pěkně alergická, částečně asi i proto, že z něj všichni dělají kdo ví jakej zázrak. Jsem zvědavá, až celá slavná Superstar skončí, kolikrát ho bude slyšet. :oops: :oops: :oops:
Natali, mě taky přijde poslední dobou dost namyšlený, tak jsem ráda, že to tak nevidím jenom já :wink:
Jo a jak včera zpíval tak jsem konečně přišla na to, koho mi hlasem připomíná - mladýho Krause, co zpívá tatíkovi v Uvolněte se prosím. :mavam:
Toť můj názor,jestli jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.12.09 v 15:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
14.12.09 15:04

Připadá mi, že kdyby miro přišel o vlasy bude mít nulové charisma a to jeho mrkání na dvanáctileté obdivovatelky, to je také trochu lascivní kapitola…hlavně jak si v rockové písni nikdy na konci neodpustí tu fistuli, tím mě dohání k šílenství :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
14.12.09 15:05

Jéé holky děkuju aspoň v tom nejsem sama :kytka:
jako jak zpívat toho Elvise a „tančil u toh“tak to se mi ještě líbil a připadal mi dobrý.
Ale poslední dobou mi příjde že je hrozný suverén.Že už ví že to stejně vyhraje.A taky mě štve porota protože ho vždycky vychválí do nebe a přitom ostatní podle mého názoru to mají lepší.A to co vytýkají ostatní tak u něho omlouvají že on za to nemůže že to není písnička pro něho atd.

Ale viděli jste včera toho Mulera??? 8-o 8-o 8-o 8-o 8-o 8-o Ten vypadá hrozně.A já ho přitom zbožňovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
14.12.09 15:07
Lizbeth píše:
Připadá mi, že kdyby miro přišel o vlasy bude mít nulové charisma a to jeho mrkání na dvanáctileté obdivovatelky, to je také trochu lascivní kapitola…hlavně jak si v rockové písni nikdy na konci neodpustí tu fistuli, tím mě dohání k šílenství :cert:

Ale to je právě ono.Nebojí se riskovat.Ty jsi neposlouchala staré Guns N' Roses úplně jako by tam stál mladý Axel :oops: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
14.12.09 15:12

Ale poslouchala Natt, poslouchala jsem i Fredyho a jiné pecky a právě proto vím, že vzít si super profláknutý hit je jednoduché na zalíbení, ovšem vyzpívat to už neumí, bohužel.. :cry:
Já ho neodsuzuju, je to šoumen, ale nic víc.. Hlas nemá silný a ni zajímavě zabarvený, s tím nic neudělá ani nezmění..
Martin má se svům hlasem velké možnosti a je zapamatovatelný..stejně jako Bagárová a Bendik..
Jinak Richar je maniodepresivní a bylo znát že je zřejmě pod léky.. a také toho má spoustu za sebou. Také jeho písničky miluju a přeju si aby pokračoval dále.. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama