Do školy jen vybrané ročníky covid-19

9638
12.11.20 18:49

Kovid 2-Do školy jen vybrané ročníky

Zajímalo by mě, co si o tom myslíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1633
12.11.20 18:52

Jenom ať jdou děti do školy, ale vadí mi, že budou muset být celý den v roušce. Nás se to teda zatím netýká, mám třeťačku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20967
12.11.20 18:53

Že včera bylo pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9638
12.11.20 18:53
@lucik2011 píše:
Jenom ať jdou děti do školy, ale vadí mi, že budou muset být celý den v roušce. Nás se to teda zatím netýká, mám třeťačku

My jsme taky ve třetí, tak proto se ptám, taky mě to trochu točí, že třetí ještě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8205
12.11.20 18:55

Hlavně ať už jdou všechny ročníky. Nechápu, proč jen první dva :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14359
12.11.20 18:58

Že je mi těch mrňat líto, je to pro ně fakt blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9414
12.11.20 18:59

Taky mám tretacku…už padám na hubu. Ráno závezu mladší do školky, pak pracuju, mám teď pracovnu v ložnici, do toho má tretacka online výuku u sebe v pokojíčku, stejně pořád něco potřebuje, muž má zas skypy v pokoji mladší dcery, takže furt někdo mele a telefonuje. Školačka má online výuku už skoro celé dopoledne, ale úkolů jak nás…takže odpoledne dělá do školy, já se furt pokouším o praci, ale občas mě potřebuje, pak jde pro ségru, pak nekdev litaj venku, mně se ta práce táhne až do 18, pak uvařím na další den a vypiju půl litru vína a jdu spát :P a takhle furt dokola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14339
12.11.20 18:59

@karkarka no to je jednoduché. Pokud pustí všechny děti najednou, tak tu za tři týdny zase máme reprodukční číslo na hodnotě 1,5 a jedeme uzavírání ekonomiky nanovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12094
12.11.20 19:04

Netrpelive cekam, kdy uz povolaji devataky :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18685
12.11.20 19:09

Podle mě to ti prváňáčci a druháčci potřebují o chlup víc než ti třetáčci -) samostatná práce nula nula nic, začínají se učit a učitelka jím dává základ všeho -) čtení, počítání atd. Navíc podle mě tak odpadne nejvíc OČR a tak stát „ušetří“. Podle mě jako další pustí deváťáky a maturitní ročníky…ostatní podle mě až po vánocích :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
12.11.20 19:10

Já mám prvňačku, takže jsem opravdu ráda, že do školy půjde. A myslím si, že by co nejdříve měly jít i ostatní třídy. A pokud se začnou řídit tou tabulkou co vypracovali, tak od stupně 4 by měly jít všechny třídy základních škol. První stupně normálně, druhé nějak rotovat. Od stupně 3 i střední školy v rotačním schématu. Tak snad se tou tabulkou budou řídit, pokud ne tak nevím proč jí dělali. Mluví se, že možná otevřou do Vánoc obchody, ty se mají otevřít ve stupni 4, tedy neměli by se otevřít dřív než oba stupně základních škol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9638
12.11.20 19:11
@Keyllah píše:
Podle mě to ti prváňáčci a druháčci potřebují o chlup víc než ti třetáčci -) samostatná práce nula nula nic, začínají se učit a učitelka jím dává základ všeho -) čtení, počítání atd. Navíc podle mě tak odpadne nejvíc OČR a tak stát „ušetří“. Podle mě jako další pustí deváťáky a maturitní ročníky…ostatní podle mě až po vánocích :think:

Víš, on to posuzuje každej dle toho, jak starý děti má doma on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9638
12.11.20 19:13
@nozu píše:
@karkarka no to je jednoduché. Pokud pustí všechny děti najednou, tak tu za tři týdny zase máme reprodukční číslo na hodnotě 1,5 a jedeme uzavírání ekonomiky nanovo.

Tak pokud otevřou před Vánoci obchody, tak už to bude stejně jedno.se tam všichni nahrnou, uslapou, nakazi :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3995
12.11.20 19:13

Jo na jedne strane jsem rada, mam prvnacku. Na druhe si zas rikam, jestli to neni brzo, aby jsem zas nebyli po case na zacatku. Plus je mi lito deti, ze budou muset mit rousku cely den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8881
12.11.20 19:15
@Tarinka píše:
Taky mám tretacku…už padám na hubu. Ráno závezu mladší do školky, pak pracuju, mám teď pracovnu v ložnici, do toho má tretacka online výuku u sebe v pokojíčku, stejně pořád něco potřebuje, muž má zas skypy v pokoji mladší dcery, takže furt někdo mele a telefonuje. Školačka má online výuku už skoro celé dopoledne, ale úkolů jak nás…takže odpoledne dělá do školy, já se furt pokouším o praci, ale občas mě potřebuje, pak jde pro ségru, pak nekdev litaj venku, mně se ta práce táhne až do 18, pak uvařím na další den a vypiju půl litru vína a jdu spát :P a takhle furt dokola
:palec: :mrgreen: Tak nějak, zaplatpanbu že ne zavřeli i ty skolky… :dance: :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama