Kożenková bunda C&A nebo Vera Moda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 01.09.18 18:21
Kożenková bunda C&A nebo Vera Moda?

Ahoj, vybírám koženkovou bundu a dvě bundy těchto značek mám v merku. Vero petrolejová klasické zapínání, CA křivák hořčicový. O kvalitě CA si nedělám iluze, je na tom Vera líp? Co byste vybraly? Díky.

Reakce:
Uživatel je onlineP-aulin-a
Kecalka 131 příspěvků 01.09.18 18:28

Ja mela jednou kalhoty z Vero moda a byly to moje nejoblibenejsi kalhoty vubec! Je pravda, ze uz to je nejaky patek :D ale sla bych spis tam, nez do CA.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 01.09.18 18:29

Radsi petrolejovku… pred zimou budou stejne krivaky ve sleve tak si pak muzes koupit ten druhej taky :lol:

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 01.09.18 18:56

@Micaella22 Jo, to je fakt :)

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 01.09.18 18:57

Děkuju

vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 01.09.18 19:29

@Genovesa Ahoj, Vero Moda byl svého času můj nejoblíbenější obchod. Džíny vydržely věčně. Teď tu jednoho křiváka mám a spokojenost. Takže já bych volila VM.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 01.09.18 19:33

ja kdysi koupila kozenkovou bundu v c-a-a ve vyprodeji za asi 300,–, no nečekala jsem žádný zázrak, ale bunda mi vydržela 5 let (!!!) v top stavu, a to byla fakt moje oblíbená, nosila jsem ji od jara do podzimu. šestou sezónu uz nedala, protože jsem si ji pako sama natrhla. ale byla to spis nahoda no :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >