Reklama

Kożenková bunda C&A nebo Vera Moda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.09.18 18:21
Kożenková bunda C&A nebo Vera Moda?

Ahoj, vybírám koženkovou bundu a dvě bundy těchto značek mám v merku. Vero petrolejová klasické zapínání, CA křivák hořčicový. O kvalitě CA si nedělám iluze, je na tom Vera líp? Co byste vybraly? Díky.

Reklama

Reakce:

P-aulin-a
Stálice 53 příspěvků 01.09.18 18:28

Ja mela jednou kalhoty z Vero moda a byly to moje nejoblibenejsi kalhoty vubec! Je pravda, ze uz to je nejaky patek :D ale sla bych spis tam, nez do CA.

Micaella22
Kecalka 159 příspěvků 01.09.18 18:29

Radsi petrolejovku… pred zimou budou stejne krivaky ve sleve tak si pak muzes koupit ten druhej taky :lol:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.09.18 18:56

@Micaella22 Jo, to je fakt :)

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.09.18 18:57

Děkuju

vjerunqa
Závislačka 2986 příspěvků 01.09.18 19:29

@Genovesa Ahoj, Vero Moda byl svého času můj nejoblíbenější obchod. Džíny vydržely věčně. Teď tu jednoho křiváka mám a spokojenost. Takže já bych volila VM.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 01.09.18 19:33

ja kdysi koupila kozenkovou bundu v c-a-a ve vyprodeji za asi 300,–, no nečekala jsem žádný zázrak, ale bunda mi vydržela 5 let (!!!) v top stavu, a to byla fakt moje oblíbená, nosila jsem ji od jara do podzimu. šestou sezónu uz nedala, protože jsem si ji pako sama natrhla. ale byla to spis nahoda no :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama