Kożenková bunda C&A nebo Vera Moda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11225 příspěvků 01.09.18 18:21
Kożenková bunda C&A nebo Vera Moda?

Ahoj, vybírám koženkovou bundu a dvě bundy těchto značek mám v merku. Vero petrolejová klasické zapínání, CA křivák hořčicový. O kvalitě CA si nedělám iluze, je na tom Vera líp? Co byste vybraly? Díky.

Reakce:

P-aulin-a
Stálice 69 příspěvků 01.09.18 18:28

Ja mela jednou kalhoty z Vero moda a byly to moje nejoblibenejsi kalhoty vubec! Je pravda, ze uz to je nejaky patek :D ale sla bych spis tam, nez do CA.

Micaella22
Kecalka 411 příspěvků 01.09.18 18:29

Radsi petrolejovku… pred zimou budou stejne krivaky ve sleve tak si pak muzes koupit ten druhej taky :lol:

Genovesa
Extra třída :D 11225 příspěvků 01.09.18 18:56

@Micaella22 Jo, to je fakt :)

Genovesa
Extra třída :D 11225 příspěvků 01.09.18 18:57

Děkuju

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 01.09.18 19:29

@Genovesa Ahoj, Vero Moda byl svého času můj nejoblíbenější obchod. Džíny vydržely věčně. Teď tu jednoho křiváka mám a spokojenost. Takže já bych volila VM.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 01.09.18 19:33

ja kdysi koupila kozenkovou bundu v c-a-a ve vyprodeji za asi 300,–, no nečekala jsem žádný zázrak, ale bunda mi vydržela 5 let (!!!) v top stavu, a to byla fakt moje oblíbená, nosila jsem ji od jara do podzimu. šestou sezónu uz nedala, protože jsem si ji pako sama natrhla. ale byla to spis nahoda no :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >