Reklama

Doporučíte kadeřnici v Opavě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 01.09.18 15:12
Doporučíte kadeřnici v Opavě?

Zdravím, dotaz zní jasně, viz téma diskuze. Má kritéria jsou, aby uměla DOBŘE stříhat a měla rozumné ceny. Naposled jsem nechala u kadeřnice 900,– Kč a to je pro mě moc. Krátký sestřih s prosvětlením melírem do 700,–, řekněme. :) Znáte takovou?

Reklama

Reakce:

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 01.09.18 15:40

Nejsem z Opavy, ale jednou jsem tam byla u známé a nechala se přemluvit k novému střihu. Byla jsem tady http://www.studiotwins.cz/ a mohu jen doporučit!

mehaaja
Kecalka 295 příspěvků 01.09.18 16:35
@janca0101 píše:
Nejsem z Opavy, ale jednou jsem tam byla u známé a nechala se přemluvit k novému střihu. Byla jsem tady http://www.studiotwins.cz/ a mohu jen doporučit!

Souhlasím, v Opavě asi jediné kadeřnictví, kde ti jsou schopni udělat něco šik… nechci křivdit ostatním kadeřnictvím, ale vyzkoušela jsem jich několik a hrůza… Platila jsem barva + střih (dlouhé vlasy) 800.

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 01.09.18 19:32

Bezvadné, že panuje shoda, vyzkouším! :) Moc děkuji za tip!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >