Doporučíte kadeřnici v Opavě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SibyllaTrelawney
Kecalka 209 příspěvků 01.09.18 15:12
Doporučíte kadeřnici v Opavě?

Zdravím, dotaz zní jasně, viz téma diskuze. Má kritéria jsou, aby uměla DOBŘE stříhat a měla rozumné ceny. Naposled jsem nechala u kadeřnice 900,– Kč a to je pro mě moc. Krátký sestřih s prosvětlením melírem do 700,–, řekněme. :) Znáte takovou?

Reakce:
janca0101
Kecalka 246 příspěvků 01.09.18 15:40

Nejsem z Opavy, ale jednou jsem tam byla u známé a nechala se přemluvit k novému střihu. Byla jsem tady http://www.studiotwins.cz/ a mohu jen doporučit!

mehaaja
Kecalka 330 příspěvků 01.09.18 16:35
@janca0101 píše:
Nejsem z Opavy, ale jednou jsem tam byla u známé a nechala se přemluvit k novému střihu. Byla jsem tady http://www.studiotwins.cz/ a mohu jen doporučit!

Souhlasím, v Opavě asi jediné kadeřnictví, kde ti jsou schopni udělat něco šik… nechci křivdit ostatním kadeřnictvím, ale vyzkoušela jsem jich několik a hrůza… Platila jsem barva + střih (dlouhé vlasy) 800.

SibyllaTrelawney
Kecalka 209 příspěvků 01.09.18 19:32

Bezvadné, že panuje shoda, vyzkouším! :) Moc děkuji za tip!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >