Krabičky na svačinu - kde sehnat

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KMarkéta
Kecalka 330 příspěvků 03.04.19 07:41
Krabičky na svačinu

Ahoj, dáváte dětem do školy svačinové boxy? Mám na mysli, takové ty s více přihrádkami. Třeba na ovoce na rohlík atd. Zajímalo by mě, kde se dají koupit takové, aby se tam právě vešel alespoň ten rohlík a nějaké ovoce. Nedaří se mi nikde sehnat. Můžete mi poradit? Díky moc ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12323 příspěvků 03.04.19 07:48

Dávám dětem box s jednou přihrádku. Rohlík buď ohnu nebo půlím, balím do potravinářské fólie. Přidávám jablka na kousky v igelitovém sáčku. Boxy jsem kupovala normálně v domácích potřebách

Billi
Nadpozemská drbna 26040 příspěvků 03.04.19 07:49

@KMarkéta mám z Orionu, má 2 přihrádky. Ta mi vyhovuje nejvíc. Je na půl rohlíku a nějakou ovoce/zeleninu. Když má větší svačinu, tak mu dám 2 krabičky. Máme i nějakou dětskou, kde je víc přihrádek, ale je velká a nevejde se to tašky. Případně mám ještě jednu obyčejnou, kterou používám na jídlo pro manžela. Tam jsou 2 přihrádky, tak se tam vejde celý rohlík a něco k tomu. Je z místních domácích potřeb.

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 03.04.19 08:13

Box s prihradkami nemame, koupila jsem sadu ruznych velikosti a kdyz je treba dat neco zvlast, pouziju tu nejmensi krabicku.

Vemas
Kelišová 5528 příspěvků 03.04.19 08:20

Deti maji yumbox, cena silena, ale starsi ho ma 3 roky, pouzivame denne i o vikendech. A super

elen-ka
Extra třída :D 13381 příspěvků 14 inzerátů 03.04.19 08:21

@KMarkéta máme doma krabičku s dětskými motivy, které se prodávají různě i v Lidlu apod. Do těch většinou dávám svačinu na dopoledne, nebo když dávám na svačinu tyčinky a ovoce. Pokud dávám chleba, ovoce a ještě nějakou drobnost, dávám větší krabičku - od musli tyčinek. Je to akorát velikost, která se dceři ještě vleze do „svačinové“ kapsy. Nic specielního jsem nekupovala.

Edit: a jsou bez přihrádek

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.04.19 08:33

Nemám teda školní dítě, ale dávám hodně svačiny na výlety apod. Máme krabičky z lidlu od mysli tycek, takové obyc, ale drží dobře zavřené. Rohlík se do nich musí prepulit, jinak se tam vejde kde co, akorát když je něco matlaveho, nebo nějaké hodně měkké, „mokré“ ovoce tak dám radši zvlášť ať to neopatla ty rohlíky. Dneska mají děcka vymoženosti to občas koukám, já dostala nemazanej chleba v ubrousku nebo igelitaku a bylo :mrgreen:

KMarkéta
Kecalka 330 příspěvků 03.04.19 08:34

Díky za reakce, ta krabička yumbox je super, akorát mi tam právě chybí ta větší přihrádka :-) Chtěla bych se právě vyhnout balení do sáčků a nošení více krabiček. Zkusím ještě popátrat.

KMarkéta
Kecalka 330 příspěvků 03.04.19 08:36

@Kriss Tina Jo jo a ještě se ten ubrousek přilepil na ten chleba, takže občas to byl ke sváči chleba s ubrouskem :lol: :lol: A nebo když k tomu mamka přihodila banán tak i chleba se salámem byl načuchlý tím banánem…to jsem nesnášela :mrgreen: :mrgreen:

Vemas
Kelišová 5528 příspěvků 03.04.19 08:42

@KMarkéta
Jsou ruzne velikosti. Manzel ma tu pro vetsi deti/dospele a vejde se tam prepulena cela bageta

elen-ka
Extra třída :D 13381 příspěvků 14 inzerátů 03.04.19 08:45
@Kriss Tina píše:
Nemám teda školní dítě, ale dávám hodně svačiny na výlety apod. Máme krabičky z lidlu od mysli tycek, takové obyc, ale drží dobře zavřené. Rohlík se do nich musí prepulit, jinak se tam vejde kde co, akorát když je něco matlaveho, nebo nějaké hodně měkké, „mokré“ ovoce tak dám radši zvlášť ať to neopatla ty rohlíky. Dneska mají děcka vymoženosti to občas koukám, já dostala nemazanej chleba v ubrouskunebo igelitaku a bylo :mrgreen:

Přesně a ještě sem ten ubrousek odlepovala a obírala z chleba.

@KMarkéta ještě jsem nedávno viděla takové látkové ubrousky, kousek látky potažený včelím voskem a dotoho paní balila dětem svačiny. Přemýšlím o tom, že si to vyrobím.

Billi
Nadpozemská drbna 26040 příspěvků 03.04.19 08:47

@elen-ka u nás se dají sehnat z látek s PUL zaterem. Taky jsem nad tím uvažovala. Igelitaky doma skoro už nepoužíváme.

KMarkéta
Kecalka 330 příspěvků 03.04.19 08:47

Na ty ubrousky jsem se taky dívala, ale jako dávat skoro 200,– za ubrousek, to si asi dělají srandu, ne? :lol: :lol: Výrobní cena minimální, ale asi na to nejsem zručná.

Coleta
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 03.04.19 08:54

@Vemas Ahoj,kde jsi,prosím kupovala yumbox? V čr to asi není sehnatelné,že?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.04.19 08:58

@KMarkéta no když přihodila banán tak nacichlej chleba byl moje nejmensi starost, banán se ideálně rozmackal v tašce a bylo nacichle všechno uvnitř aktovky :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama