Zpět na web

  • načítám...

9567-lunchbox-z-pepco--.jpg

Tenhle větší mám z Pepca, viz foto. Dvě menší přihrádky (ovoce, zelenina, sýr) a jedna větší na pečivo nebo i salát apod. Mám žravého prvňáka a tohle mu dávám jen pokud je v družině až do večera, je to opravdu velké. Jinak mám takové ty klasické lock krabičky, ale placaté, do které se akorát vejde přepůlený rohlík nebo houska a není třeba už dál balit, protože se přimáčke víčkem. Plus mu bokem dávám (buď do pytlíčku, nebo menší krabičky) ovoce, zeleninu, sušenku..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...