9567-lunchbox-z-pepco--.jpg
Tenhle větší mám z Pepca, viz foto. Dvě menší přihrádky (ovoce, zelenina, sýr) a jedna větší na pečivo nebo i salát apod. Mám žravého prvňáka a tohle mu dávám jen pokud je v družině až do večera, je to opravdu velké. Jinak mám takové ty klasické lock krabičky, ale placaté, do které se akorát vejde přepůlený rohlík nebo houska a není třeba už dál balit, protože se přimáčke víčkem. Plus mu bokem dávám (buď do pytlíčku, nebo menší krabičky) ovoce, zeleninu, sušenku..
- Autor: unuděná
- Vloženo: 03.04.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána