Králův dort jinak

Anonymní
12.8.21 13:56

Králův dort jinak

Zdravím chci udělat na narozeniny králův dort, ale nechci dělat klasicky pouze z toho vzit korpus a náplň a udělat tak patrový. (Korpus-trochu vydlabat, dat jahody náplň - zase korpus, vydlabat, jahody, náplň a korpus. Jen nevim jak ten horejsek, jestli to cele protáhnout jen slehackou a ozdobit polévku čokoládové, která bude po stranách stekat a nebo udělat maslovy krém potrit horejsek a boky a fondan, nevim jestli by ty boky nevadili fondanu kdyby tam mistama byla ta slehackova náplň.. A jestli mi to vydrží den v lednici. Budu to dělat zitra k večeru a v sobotu je oslava.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.8.21 14:00

Mam na mysli aby to vypadalo nejak takhle

• Citovat
  • Nahlásit
24318
12.8.21 14:06
@Anonymní píše:
Mam na mysli aby to vypadalo nejak takhle

Tak tohle nemá fondán, je to jen krém a nahoře ta čokoláda. To je asi snazší možnost a nebude to tak nechutně sladké. Fondán bych nedávala, šlehačka ho rozblemca. Jinak takový dort ti vydrží do druhého dne v lednici v pohodě, naopak bude to lepší, když se propojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.21 14:11

@Kriss Tina já vim ze na tomhle není fondan byla to jen ukázka jak to myslim. Toho se bojim no aby to nebylo sladké a vim ze tomu mému chlapovi chutná králův dort hlavne, ostatní dorty co jsme kdy chutnali tak mu nejeli. A myslíte ze tu polevu a dozdobit to mam az v sobotu? Nebo muzu ještě ten den?

• Citovat
  • Nahlásit
24318
12.8.21 14:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina já vim ze na tomhle není fondan byla to jen ukázka jak to myslim. Toho se bojim no aby to nebylo sladké a vim ze tomu mému chlapovi chutná králův dort hlavne, ostatní dorty co jsme kdy chutnali tak mu nejeli. A myslíte ze tu polevu a dozdobit to mam az v sobotu? Nebo muzu ještě ten den?

Poleva už je asi jedno jestli tam bude nebo ne. Čokoláda zatuhne a nic se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.21 14:19

@Kriss Tina tak vám moc dekuji za radu 🍀 ♥️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie