Krásná kamarádka

Anonymní
1.5.18 14:23

Krásná kamarádka

Tak jsem k nám domů dlouho vodila svou kamarádku. Teď už bývalou. Ona je krásná, má skoro 180 cm, štíhlá, dlouhovlasá no prostě modelka. A jak to dopadlo? chlap se za ní pobláznil, začal jí psát atd. Dál to nebudu popisovat. Dávejte si pozor na takovéhle kamarádky. Poblázní vám chlapa raz dva.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
1.5.18 14:25

Díky za moudro. Já naopak krásnou kamarádku představuji ihned, abych se vyhnula případným hajzl*m jako ty ;-) Nikdy mě nezradila ani kamarádka, ani chlap. Víš, ona chyba není v kamarádce, ani v chlapovi, ale ve tvém úsudku.

Příspěvek upraven 01.05.18 v 14:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
1.5.18 14:26
@Anonymní píše:
Tak jsem k nám domů dlouho vodila svou kamarádku. Teď už bývalou. Ona je krásná, má skoro 180 cm, štíhlá, dlouhovlasá no prostě modelka. A jak to dopadlo? chlap se za ní pobláznil, začal jí psát atd. Dál to nebudu popisovat. Dávejte si pozor na takovéhle kamarádky. Poblázní vám chlapa raz dva.

to neni o kamarádce..hezkých ženských je plno, žádný chlap se tomu nevyhne..kolik je hezkých asistentek v práci atd..
líbit se mu může, ale posunout to dál, to už je jenom jeho rozhodnutí, nedávala bych to za vinu vyloženě té holce, i když tomu mohla napomáhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
1.5.18 14:26

A proto jsem ta krásná 180 cm já a ostatní nemají šanci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
1.5.18 14:32
@pikola píše:
A proto jsem ta krásná 180 cm já a ostatní nemají šanci. :mrgreen:
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
1.5.18 14:33
@Anonymní píše:
Tak jsem k nám domů dlouho vodila svou kamarádku. Teď už bývalou. Ona je krásná, má skoro 180 cm, štíhlá, dlouhovlasá no prostě modelka. A jak to dopadlo? chlap se za ní pobláznil, začal jí psát atd. Dál to nebudu popisovat. Dávejte si pozor na takovéhle kamarádky. Poblázní vám chlapa raz dva.
šmarja, to je zase moudro tohle… :mrgreen: spíš si ty dávej pozor na výběr kamarádek a výběr manžela. Nicméně pochybuju, že se situace vůbec stala.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13871
1.5.18 14:34

To se pleteš, chyba nebude jen v kamarádce, ale i chlapovi…taky záleží jestli na něj kmarádka nějak reaguje, jestli jo, tak to není „kamarádka“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457
1.5.18 14:36

No děvčata, a z toho vyplývá, že se vůbec nemusíte bát malých, případně trochu oplácaných kamarádek, protože z té vám manžel nezblbne :roll:

Bóóóže, to je logika… :zed:

@pikola píše:
A proto jsem ta krásná 180 cm já a ostatní nemají šanci. :mrgreen:

Já chci takýýýý - stačí mi být vysoká. K tomu, abych tě dorostla mi schází 22 centimetrů, to už nedoženou ani podpatky :?.
Už to mám… Koupím si chůdy :lol: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
1.5.18 14:39

@tterka No to by jsi ty chudy potřebovala, aby jsi mýmu dala aspoň pusu, má dva metry :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27613
1.5.18 14:39
@Anonymní píše:

Moje kamarádky jsou sice hezké, ale ne modelky. Chlap se může zamilovat i do „ošklivějši“ ženy, než jsi ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.18 14:41

Mne se stalo totéž. V mem okolí dalsi pripady… Stači aby byla kamarádka nespokojená se svým chlapem. Zacne vam závidět toho vaseho… Takove jsou najhorsi. Samo muze za to i ten chlap, ale neznam chlapa, který by si rad nezakukal, když muze. A pokud si myslite, ze je to jinak, tak jste hodne naivní. Chlap nerekne ne. Kdyz ma příležitost…

• Citovat
  • Nahlásit
1653
1.5.18 14:42
@Russet píše:
Moje kamarádky jsou sice hezké, ale ne modelky. Chlap se může zamilovat i do „ošklivějši“ ženy, než jsi ty.

To jo. Kdyby se do normálních nebo nepříliš krásných lidí nikdo nemohl zamilovat, tak zůstane polovina planety na ocet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.18 14:42

Je mi líto, co tě potkalo. Musí to být těžké. Drž se a ať je brzy zase líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
1.5.18 14:45
@Anonymní píše:
Mne se stalo totéž. V mem okolí dalsi pripady… Stači aby byla kamarádka nespokojená se svým chlapem. Zacne vam závidět toho vaseho… Takove jsou najhorsi. Samo muze za to i ten chlap, ale neznam chlapa, který by si rad nezakukal, když muze. A pokud si myslite, ze je to jinak, tak jste hodne naivní. Chlap nerekne ne. Kdyz ma příležitost…
:lol: nebo spíš ty blbe vybiras.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
1.5.18 14:54
@Anonymní píše:

Ale řekne ne. Když se mu nelíbíš :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama