Krásná kamarádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 14:23
Krásná kamarádka

Tak jsem k nám domů dlouho vodila svou kamarádku. Teď už bývalou. Ona je krásná, má skoro 180 cm, štíhlá, dlouhovlasá no prostě modelka. A jak to dopadlo? chlap se za ní pobláznil, začal jí psát atd. Dál to nebudu popisovat. Dávejte si pozor na takovéhle kamarádky. Poblázní vám chlapa raz dva.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Reakce:

PeknyVlasy
Kecalka 182 příspěvků 01.05.18 14:25

Díky za moudro. Já naopak krásnou kamarádku představuji ihned, abych se vyhnula případným hajzl*m jako ty ;-) Nikdy mě nezradila ani kamarádka, ani chlap. Víš, ona chyba není v kamarádce, ani v chlapovi, ale ve tvém úsudku.

Příspěvek upraven 01.05.18 v 14:26

teerax
Kecalka 444 příspěvků 01.05.18 14:26
@Anonymní píše:
Tak jsem k nám domů dlouho vodila svou kamarádku. Teď už bývalou. Ona je krásná, má skoro 180 cm, štíhlá, dlouhovlasá no prostě modelka. A jak to dopadlo? chlap se za ní pobláznil, začal jí psát atd. Dál to nebudu popisovat. Dávejte si pozor na takovéhle kamarádky. Poblázní vám chlapa raz dva.

to neni o kamarádce..hez­kých ženských je plno, žádný chlap se tomu nevyhne..kolik je hezkých asistentek v práci atd..
líbit se mu může, ale posunout to dál, to už je jenom jeho rozhodnutí, nedávala bych to za vinu vyloženě té holce, i když tomu mohla napomáhat.

pikola
Neúnavná pisatelka 18564 příspěvků 01.05.18 14:26

A proto jsem ta krásná 180 cm já a ostatní nemají šanci. :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 01.05.18 14:32
@pikola píše:
A proto jsem ta krásná 180 cm já a ostatní nemají šanci. :mrgreen:
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 01.05.18 14:33
@Anonymní píše:
Tak jsem k nám domů dlouho vodila svou kamarádku. Teď už bývalou. Ona je krásná, má skoro 180 cm, štíhlá, dlouhovlasá no prostě modelka. A jak to dopadlo? chlap se za ní pobláznil, začal jí psát atd. Dál to nebudu popisovat. Dávejte si pozor na takovéhle kamarádky. Poblázní vám chlapa raz dva.
šmarja, to je zase moudro tohle… :mrgreen: spíš si ty dávej pozor na výběr kamarádek a výběr manžela. Nicméně pochybuju, že se situace vůbec stala.

debra.morgan
Závislačka 2763 příspěvků 01.05.18 14:34

To se pleteš, chyba nebude jen v kamarádce, ale i chlapovi…taky záleží jestli na něj kmarádka nějak reaguje, jestli jo, tak to není „kamarádka“…

tterka
Kelišová 5410 příspěvků 01.05.18 14:36

No děvčata, a z toho vyplývá, že se vůbec nemusíte bát malých, případně trochu oplácaných kamarádek, protože z té vám manžel nezblbne :roll:

Bóóóže, to je logika… :zed:

@pikola píše:
A proto jsem ta krásná 180 cm já a ostatní nemají šanci. :mrgreen:

Já chci takýýýý - stačí mi být vysoká. K tomu, abych tě dorostla mi schází 22 centimetrů, to už nedoženou ani podpatky :?.
Už to mám… Koupím si chůdy :lol: :mrgreen: :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18564 příspěvků 01.05.18 14:39

@tterka No to by jsi ty chudy potřebovala, aby jsi mýmu dala aspoň pusu, má dva metry :mrgreen:

Russet
Echt Kelišová 8318 příspěvků 01.05.18 14:39
@Anonymní píše:

Moje kamarádky jsou sice hezké, ale ne modelky. Chlap se může zamilovat i do „ošklivějši“ ženy, než jsi ty.

Anonymní  01.05.18 14:41

Mne se stalo totéž. V mem okolí dalsi pripady… Stači aby byla kamarádka nespokojená se svým chlapem. Zacne vam závidět toho vaseho… Takove jsou najhorsi. Samo muze za to i ten chlap, ale neznam chlapa, který by si rad nezakukal, když muze. A pokud si myslite, ze je to jinak, tak jste hodne naivní. Chlap nerekne ne. Kdyz ma příležitost…

teerax
Kecalka 444 příspěvků 01.05.18 14:42
@Russet píše:
Moje kamarádky jsou sice hezké, ale ne modelky. Chlap se může zamilovat i do „ošklivějši“ ženy, než jsi ty.

To jo. Kdyby se do normálních nebo nepříliš krásných lidí nikdo nemohl zamilovat, tak zůstane polovina planety na ocet.

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 01.05.18 14:42

Je mi líto, co tě potkalo. Musí to být těžké. Drž se a ať je brzy zase líp.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 1989 příspěvků 01.05.18 14:45
@Anonymní píše:
Mne se stalo totéž. V mem okolí dalsi pripady… Stači aby byla kamarádka nespokojená se svým chlapem. Zacne vam závidět toho vaseho… Takove jsou najhorsi. Samo muze za to i ten chlap, ale neznam chlapa, který by si rad nezakukal, když muze. A pokud si myslite, ze je to jinak, tak jste hodne naivní. Chlap nerekne ne. Kdyz ma příležitost…
:lol: nebo spíš ty blbe vybiras.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 01.05.18 14:54
@Anonymní píše:

Ale řekne ne. Když se mu nelíbíš :mrgreen:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama