Krátká měkká jména pro holčičky

Anonymní
3.4.20 22:43

Krátká měkká jména pro holčičky

Pěkný večer :kytka:, zajímal by mě Váš názor na následující jména. Máme bohužel dosti dlouhé příjmení, tak výběr směřujeme spíše na kratší a líbí se nám spíše měkčí jména, takže vynecháváme jména obsahující r. Zároveň něstojíme o moc často dávaná, ale v okolí malé děti zatím nemáme, tak úplně nevíme, která jsou dnes v kurzu. :nevim:

Inna, Ada, Beáta, Zoja, Lota, Lola :srdce:, Meda, Viola, Mína, Zoe, Eva, Thea, Lada, Ida, Nina :srdce:

Tento seznam jsme si vypsali s mužem, ale pokud Vás napadá nějaké další, které splňuje kritéria, moc nám pomůžete. :hug: Prosím o zachování anonymu - rodina neví jak jsme na tom s miminkem - jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
3.4.20 22:46

Mia, Lea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13335
3.4.20 22:47

Nina se mi líbí. :-)
Ještě by zapadala Iva, Lea.
Jména s D vám přijdou měkčí? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54613
3.4.20 22:47

Beata nebo Thea, Meda jsou v tom vyberu nejhezci.
Dale Viola, Inna nebo Nina se mi libi.
A mi se moc libi i Mia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24578
3.4.20 22:49

Tak v okoli neznám ani jednu osobu (at dospělou nebo dítě) co by měla byť jedno z těch jmen, takže vyloženě v kurzu asi není žádné :D jinak kdybych měla vybrat, tak z tohohle se mi líbí Lada, Nina možná ještě Mína (ale tam uz jsem ovlivnena draculou :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54613

Co Dita? Dituska je moc hezke. Znam jednu malou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511

Všechny jsou pěkný, my máme Teu, tedy Teodoru, ale ve finále je to jedno. Říkáme jí Teunka, Teuška, Teji, Tedy, Tedýsku, Tejísku, Tejinko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13335

@Domča3 Hm, než jsem to odeslala, tak koukám, že nám přijdou do výběru stejná jména. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
3.4.20 22:50

Libi se mi Mia… Jinak me napadaji -a co trebas: Hana, Jana, Lea…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:51

@Flyingfrog Třeba Dita mi přijde měkká, ale moc se mi nelíbí. Ale klidně nápady sem! :D

z.

• Citovat
  • Nahlásit
13335
3.4.20 22:54
@Anonymní píše:
@Flyingfrog Třeba Dita mi přijde měkká, ale moc se mi nelíbí. Ale klidně nápady sem! :Dz.

Mně teda cokoliv s D přijde jako tvrdé jméno. Mám jméno s D na začátku a teda přijde mi hrozně tvrdé. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:54

@Kelsey Dituška je docela rozkošný, ale Dita mě nikdy nijak nezaujala. Ale s tou Dituškou si ji snad i napíšu a budu nad ní uvažovat, jestli mě nepřesvědčí :potlesk:
z.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:55

Lilly❤️

• Citovat
  • Nahlásit
645
3.4.20 22:55

Mína je jako jméno pro kočku :nevim: líbí se mi Viola (jednu Violku znám, rodiče jí říkají „Ví“), potom se mi líbí Eva (malou Evičku žádnou neznám) a Ida. Mě osobně se líbí i klasický jména jako Janička, Hanička, Lucinka, Anička, to jsou taky měkčí jména a nejsou zase až tak často dávaná v dnešní době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.4.20 22:56

Lina ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu