Reklama

Křeč a následné omdlévání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineKristyna_ww
Kecalka 275 příspěvků 22.12.16 07:53
Křeč a následné omdlévání

Dobrý den, v poslední době se mi stává (tak třikrát týdně), že mě chytne křeč buď do ramene nebo krku a je mi tak zle, že se mi začne dělat černo před očima, poleje mě studený pot a musím si okamžitě lehnout a dát nohy nahoru, abych neomdlela. Hořčík doplňuju, ale nevím čím by to mohlo být. K lékaři s tím zatím jít nechci, přijde mi to jako „prkotina“. Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 22.12.16 08:08

Zablokovaná krční páteř?

ivašot.
Kelišová 6250 příspěvků 22.12.16 08:35

@Kristyna_ww Může to být od krční páteře, ale teda k doktorovi bych určitě naklusala :nevim:. Tohle Ti připadá jako prkotina a až opravdu omdlíš a pořádně si rozbiješ hlavu, tak to už řešit budeš?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62543 příspěvků 3 inzeráty 22.12.16 08:57

@ivašot. No, souhlasim s tim, ze je dobre vedet od ceho to je, pro vylouceni vazneho… Ale jinak jo, je to prkotina, resp. stejne se to akorat clovek musi naucit vcas poznat, pokud nejde odstranit pricina a k tomu je doktor celkem k prdu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.12.16 09:01
@Kristyna_ww píše:
Dobrý den, v poslední době se mi stává (tak třikrát týdně), že mě chytne křeč buď do ramene nebo krku a je mi tak zle, že se mi začne dělat černo před očima, poleje mě studený pot a musím si okamžitě lehnout a dát nohy nahoru, abych neomdlela. Hořčík doplňuju, ale nevím čím by to mohlo být. K lékaři s tím zatím jít nechci, přijde mi to jako „prkotina“. Děkuji za rady.

tohle není prkotina.. vypadá to že bys mohla mít nějaký skříplý nerv nejspíš od krční páteře, ale taky by to mohlo být srdíčko, to je těžko říct.. rozhodně bych k lékaři šla

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 22.12.16 09:57

Nebo tetanie? Na to možná volně prodejný hořčík nestačí. Ale nevím, tipuju.

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 22.12.16 10:16

@Kristyna_ww buď od páteře či problémů se srdcem a nebo od úzkosti/potla­čovaných emocí.

Lékaře to chce navštívit a není ani dobrý nápad vylučovat psychoterapii jako to, co by mohlo pomoci v daleko širším měřítku, než jen případné somatizace.

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 24.12.16 08:19

Já mám taky hodně často stavy, že omdlím. Doktor mi řekl, že je to nízkým tlakem.. Ale u mě to je tak, že mi začnou brnět prsty, polije mě studený pot a najednou se mi udělá špatně od žaludku a začne se mi motat hlava.
Měla by sis zajít k doktorovi. Myslím si, že to budeš mít o páteře :nevim:

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 25.12.16 11:03

Ano, tento stav může vyvolávat hrudní a krční páteř, respektive skříplý nerv některého orgánu a dobře vím, jak moc je to nepříjemné.
Pro každého mám radu, jak si hned udělat první pomoc.
Stačí splést prsty rukou za zády, vydechnout, udělat hluboký předklon a ruce tlačit ke stropu.
Uvidíte jak se tímto cvikem krásně prokřupe a uvolní páteř.
Tento cvik je dobré využívat sem tam i jako prevenci, proti blokádám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama