Reklama

Častější bolest v podbřišku a krizich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 21.12.16 19:50
Častější bolest v podbřišku a krizich

Ahojte, chtěla bych se zeptat, předem napisu, ze jsem vylecena ze zánětu močových cest, kdy jsem brala triprim, po dobrání léků a odeznění bolesti jsem po po týdnů šla znova se stejným a bolestma, byla jsem na pohotovosti na gynekologii, kde mi dělali kultivaci krve, moci po cevkovani, kontrola ledvin vajecniku, dělohy.. Vše mám v naprostém pořádku, ale stále cítím bolesti v krizích az to někdy tupě vystřelí do podbřišku a na WC chodim normál bez bolestí. Mela jste některá něco podobného prosimvas, jestli ano jak jste to řešila neboli ke kterému dr jste zasla, já nemám čas létat furt po doktorech, MS jsem mela před 9 dny, těhotenství to byt nemůže. Jak říkám obvodní i gynekolog vyloučili jakoukoliv bakterii nebo nemoc. Dekuji

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 21.12.16 19:55

Řeš to z druhé strany.
Můj chlap se s tímhle trápil docela dlouho (a zánět vaječníků nebo těhotenství u něj nehorzí :mrgreen: ) a když se dostal do rukou chirurgovi z ortopedie, bylo zjištěno, že je to povolenými břišními svaly, špatně pak držel páteř, takže ho bolelo v kříži a vystřelovalo to dopředu do slabin.
Po rehabilitacích a hlavně!! posilování středu těla (core) má z 90% pokoj.

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 21.12.16 20:03

No teda, tak jsme u toho. Vůbec by me nenapadlo ze to může byt tímhle, co jsem přestala sportovat a par kilo nahoru pres pul roční prace na nocnich směnách…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 21.12.16 20:11

No tak bingo :lol: :lol:
Můj chlap i těžce manuálně pracuje, takže se dlouho bál kýly a podobně, ale i přesto, že tahá těžké věci, tak protože má povolené břišní svalstvo, tak to tahal rukama, zádama, vším možným, čímž problém spíš prohluboval než řešil.
On ten střed a vnitřní svaly jsou prostě superdůležité. Zkus najít nějaké cviky na netu, já v rámci fitka chodím občas přímo na cvičení na tyto partie - zjednodušeně jde o přitláčení břicha a páteře k zemi v poloze ležmo s pokrčenými nohami, vleže na zádech i na břiše, pak cviky na pánevní dno, ale chce to, aby ti to někdo ukázal, abys používala správné svaly ;)

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 29.12.16 23:39

Ahoj, měla jsem to samé, (možná?) bolely mě ledviny, (můžeš to zkusit, pokud něco s něma je, měla by bolet i na dotek (tlak) když se postavíš rovně, dáš ruce podél těla tak v úrovni loktů trošku asi 4 cm k zádům pod žebrama, zkus zatlačit (trošku) a pustit, pokud to je pichlavá bolest, tak to jsou ledviny..) toto jsem měla já, na kultivaci nic, crp nic, odběr krve nic.. volně prodejné léky nezabíraly, triprim nepomohl.. pila jsem brusinkový čaj od firmy Apotheke a do týdne to přešlo.. byla jsem z toho fakt na nervy a byla i nervozni, pokud to nepřejde tak na nefrologii..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama