Krece...?

2114
27.10.05 18:53

Krece...?

Ahoj, co to muze byt kdyz vystreluji krece do pochvy(35tt) :?: Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

65
27.10.05 20:31

Ahoj Sany,
můžeš ty bolesti blíže specifikovat? V jakém jsou intervalu nebo jsou pořát? Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
27.10.05 20:44

ahoj, i u mě je to stejné. Křeče, které vystřelují jakoby do pochvy. Doktorka mi řekla, že je to nacvičování dělohy na porod a at jsem klidná. Ale radši si zajdi na pohotovost. Nechci ti psát nějakou klamnou anamnézu. Za zeptání nic nedáš a nebudeš se zbytečně bát a nervovat. Držím palce a at je vše v pohodě. Martina + 2× 34 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
27.10.05 22:09

Ahoj, zapomnela sem vepsat ze se ptam za kamaradku, ale pro Selku: neni to porad, jen obcas. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12468
27.10.05 23:09

Ahoj Sany, ja myslim, ze miminko hlavickou tlaci na nervy v male panvy. Znam to, obcas jsem se malem sesunula k zemi, kdyz se zrejme syn nejak vice dotknul nejakeho nervu, nejcasteji to vystrelovalo opravdu do pochvy nebo po vnitrni strane stehen. elat se s tim nic neda, leda porodit ;) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12468
27.10.05 23:13

Jeste musim dopsat: nebo to mohou byt uz poslicky, zalezi na „charakteru“ te bolesti. Pokud to je jakoby „vystreleni“ a intenzivni ostra bolest, tak to je z utlaku nervu, pokud je to tupejsi bolest jako pri menstruaci, tak spis poslicky. V kazdem pripade to neni nic znepokojiveho pokud to nema dalsi pruvodne priznaky. Je to akorat mooooc neprijemne. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
27.10.05 23:16

Ahoj Sany,
já bych to tipovala na poslíčky. Občas mám takové pocity, když mě mimčo tlačí a přitom ještě kope. Nejsou to křeče, ale tvrdne mi bříško a přitom mám tlak na pochvu a konečník.
Myslim si, že pokud to je jen občas a cítí pohyby, tak by neměl být problém.
Pa Štěpík, syn a lumpík 32tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama