Křeče do břicha v 2.trimestru

390
5.2.19 20:46

Křeče do břicha v 2.trimestru

Ahojky, jsem v 16tt a vcera a dnes me sem tam poboliva v brichu jakoby takove krece vystrelovani do bricha. Neni to v podbrisku, ale po bokach a uprostred bricha. Co to muze byt? 8o :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19893
5.2.19 20:56

Může to být roztahování a rozvolnění kyčlí a těla obecně. Jak se přizpůsobuje miminku. A nebo opravdu křeče, na které dostaneš hořčík. Těžko říct. A nebo se jen moc pozorujes. Já si moc nepamatuju, že by mě v těhotenství nic nebolelo. každý den se nějaká bolístka našla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.21 20:42

Křeče ve 2.Trimestru

Ahojky chtěla jsem se zeptat, jsem ve 23tt a poslední dny mám křeče v podbříšku trošku se bojím jelikož je to mé první těhotenství. Vždy to mám když jdu třeba rychle nebo když dlouho chodím a zrovna nedávno jsem si musela sednou na chodník protože to byl k nevydržení a nemohla jsem udělat ani krok. Po chvilce co jsem byla v klidu to vše přešlo a mohla jsem vklidu pokračovat dál v cestě. Tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím máte někdo zkušenost nebo tak. Jelikož je pátek a o víkendu tam má doktorka není. Moc děkuji za každou odpověď :* :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19893
včera v 11:35

@Phylakteries No. Bývá to obvyklé, když se namáháš. Tělo ti říká, abys zvolnila.

Samozřejmě se může stát, že je to něco horšího, ale po té námaze to bývá nejčastější.

Dr ti asi doporučí hořčík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat