Křeče. nafouklé a tvrdé břicho

22.3.17 15:28

Křeče. nafouklé a tvrdé břicho

Ahoj holky, vím že to sem nepatří, myslím že těhotná nejsem :D Ale mám poslední dobou silné křeče v břiše na levé straně u pupíku je to nesnesitelná bolest, přijde mi že tu stranu mám i víc nafouklou než tu druhou (když si lehnu na zem) na hmat mám břicho tvrdé. Menstruace má přijít až za více než týden a bolest se daleko liší od té co mám když má přijít každo-měsíční návštěva a nerada chodím k doktorovi když jsem navíc v Italii a nemyslím že je to závažné tak se ptám tady Vás jestli má nějaká podobný případ a jak to řešila :-) Nechráněný sex jsem neměla (zhruba víc než měsíc) a minulý měsíc jsem dostala menstruaci normálně takže těhotná být spíš asi nemůžu :) Předem děkuji za každou odpověd :) :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18942
22.3.17 15:39

Moje křeče a nafoukle bricho jednou skončilo zlucnikovym zachvatem a jednou zánětem slepého střeva.
Ale u obojího jsem se klepala bolesti a resila, zda vokat sanitu nebo me tam chlap zvládne odvézt sám. Takže az tak špatně na tom asi nebudes, když konzultujes emimino. :lol:
Větry, stolice, jsou? Nějaká dietní chyba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 15:44

No já si mého nafouklého břicha a tvrdosti všimla už zhruba před 2 měsíci, nějak jsem to neřešila bolesti nebyly myslela jsem jestli nejsem těhu ale pak přišla menstruace a ze mě se to nějak vypařilo :D ale teď k tomu přibyla tahle neunosna bolest, ted jsem si sedla dala nohy nahoru držím si břicho jak nějaký blázen a bojím se vstát :-( aby to nezacalo znovu :-( A ano větry apod je vše v normalu jako obvykle. Dietu žádnou nedržím a ani nehodlám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17719
22.3.17 15:48

@ruzovyslune zánět žlučníku? nebo slinivky? moc bych si na frajerku nehrála a šla k mudr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 15:51

Pokud to do zítra neustane nebo se nezmírní tak půjdu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 17:00

Raději zajít k lékaři ať to zkontroluje…bude to lepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 17:38

Poslechnu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat