Norethisteron a příchod menstrace

4964
18.3.17 15:18

Norethisteron a příchod menstrace

Ahojte holky mám dotaz brala jste některá Norethisteron za jak dlouho od vysazení vám došla menstruace? Brala jsem ho kvůli dlouhodobemu krvácení to se hned po nasazení zastavilo ale teď po vysazení zatím menstruace nedorazila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5387
18.3.17 15:27

Do dvou dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
18.3.17 15:43

Uz je to teda delsi doba, co jsem ho mela, ale tusim, ze ms prisla tyden po dobrani prasku :think:
Nebojte, ona dorazi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
18.3.17 16:02

@lovean: u mě vždy až 4. den. Jednou jsem musela menstruaci napasovat mezi dovolenou na horách a pracovní cestu do zahraničí. Vzhledem k tomu, že jsem mívala šílené bolesti, hodně jsem to řešila a klaplo to téměř na hodinu :lol: Ale vysazovat norethisteron s tím, že mě ještě čekaly dva dny v horách a pak tři čtvrtě dne cesty domů autem, bylo docela o nervy. Ale stálo to za to, protože pak mi ovulace vyšla hezky na dovolenou u moře a po 11 měsících se mi tam podařilo otěhotnět :mrgreen:

Příspěvek upraven 18.03.17 v 16:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
18.3.17 16:02

@Alexandraf no já právě všude čtu do 4 dnů to by bylo zítra ale zatím teda nevypadá že by se chystala ale asi by ještě mohla i 3 dny počkat dostala jsem po antibioticich kvasiky tak bych je aspoň stihla prelecit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
18.3.17 16:04

@nirei no já ho, nebrala na oddálení ale krvacela jsem snad dva týdny v kuse tak mi hi doktorka, napsala okamžitě po nasazení to přestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
18.3.17 16:08

@lovean: To je zajímavé, u mě krvácení ustávalo tak dva dny, než to zabralo (někdy jsem ho brala, až se menstruace rozjela, i když se to teda nemá). No ještě počkej do zítřka, klidně může přijít, po tom norethisteronu může být ta menstruace trochu jiná než obvykle, ta moje poslední nebyla tak bolestivá, tak třeba přijde bez varování :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
18.3.17 16:10

@lovean: Tak mě napadá, že když jsi ho nebrala na oddálení, tak možná menstruace ani přijít nemá, ne? Nebo doktorka říkala, že jo? Myslím, že to nějak dodává do těla progesteron a znemožní jeho pokles, který právě spouští menstruaci, tak třeba ještě nejsi v té fázi, aby progesteron poklesl, ale to jsou jen moje dohady, co si matně pamatuju o jeho fungování, nejsem zdravotník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
18.3.17 16:12

@nirei no třeba jo zatím jsem vždy před menstruaci jsem spinila takže jsem vždy věděla že dorazí ale ještě jsem tyto léky nebrala no a taky doufam že teda bolestiva nebude to bych asi v, pondělí v práci nedala a já tedy prestala krvácet hned, ten den co jsem ho, nasadila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
18.3.17 16:14
@lovean píše:
@nirei no já ho, nebrala na oddálení ale krvacela jsem snad dva týdny v kuse tak mi hi doktorka, napsala okamžitě po nasazení to přestalo

Jj po dobrani ma prijit ms ;) mela jsem ho asi 2×, vzdy jsem krvacela delsi dobu, tak jako Vy. Hned druhy den jsem uz jen spinila, krvaceni prestalo skoro hned :palec:

Ted jsem ze stejnyho duvodu mela Duphaston :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
18.3.17 16:15

@nirei no doktorka mi řekla že jak ho vysadim tak dojde menstruace ale za jak dlouho to mi neřekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
18.3.17 16:20

@lovean: tak teď asi špinit nebudeš, přece jen je to hormon, takže průběh může být trochu jiný. A já ji teda po norethistoronu měla silnější, ale právě míň bolestivou, ne víc, tak neboj ;) A nebo preventivně ibalgin, já jsem to tak vždycky dělala, ale jak jsme se začali snažit o miminko, nemohla jsem ho brát dopředu, a to pak bylo peklo, než zabral algifen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
18.3.17 16:40

@nirei no tak uvidim já už těch hormonů taky brala víc třeba po duphastonu jsem po vysazení taky spinila a až pak přišla mesntruace a vim že druhý den po vysazení jsem zacala spinit a pak tak 3 až 4 den se mi to rozjelo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
18.3.17 16:48

@lovean: Kdyby menstruace zítra nepřišla, tak bych doktorce v pondělí pro jistotu zavolala. Já jsem brala různé hormony, když mi bylo cca 20, a taky si myslím tělo dělalo celkem co chtělo. Např. i přes antikoncepci jsem špinila, nikdo to tehdy neřešil, doktor neříkal, že by to bylo nenormální, asi škála toho, co je normální, je široká :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
18.3.17 16:52

@nirei no tak já brala duphaston v té první půlce cyklu clostilbegyt na ovulaci antikoncepcii jsem vystřídala několik ale taky jsem spinila teď neberu žádnou a nevím jestli ještě budu někdy chtít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama