Křeče v nohou a 40 tt

Anonymní
18.11.19 18:35

Křeče v nohou a 40 tt

Ahojky
Stává se mi teď občas, že mě chytne krec do nohy např. při protahování, prostě kdejaký sval v noze. Dřív se mi to nedělo 8o až teď. To je následek vysokého stádia těhotenstvi? Otoky nemám, dřív jsem křeče nemela…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1216
18.11.19 22:17

Tak to máš štěstí, že se ti to děje až takhle na konci těhotenství…Já čekám třetí dítě a pravidelně tak od 20tt dostávám křeče. Nejhorší jsou křeče do nohou, když spím - musím rychle seskočit z postele a rozchodit to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
18.11.19 22:20

Jasně, to je těhotenstvím. chybí ti minerály. řeš to, může se to zhoršovat. a škoda si „zamlada“ způsobit zbytečné dlouhodobé potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
18.11.19 22:26

@harpyje No primárně křeče do nohou jsou způsobeny nedostatkem magnesia a to by se cca od 36.tt nemělo brát…Paní má štěstí, že se křeče objevily tahle pozdě, porodí a bude to v pohodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
18.11.19 22:58

@Pocahonta - věřím. prostě každá zakladatelce radíme to, s čím máme zkušenost.
Mně lékařka řekla, at magnézium beru, i ke konci těhotenství, že v dané dávce mi neuškodí a přinese přitom dost užitku.
Nicméně, zakldatelka je 40tt, takže pravděpodobně rychle porodí, může už to klidně tu chvíli vydržet a začít ho brát po porodu- křeče vůbec nemusejí přejít hned po porodu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat