Křeček jako dárek

4.12.19 19:22

Jakého křečka ?

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Poraďte mi prosím jakého vybrat křečka, aby byl přátelský a mohl být sám. Nevím si rady jakého, pokaždé píšou něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

478
4.12.19 19:27

Mám džungara, malý, milý, přátelský, je sám, aktivní… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7343
4.12.19 19:28

To už je 100× lepší, přátelštější a hravější osmák…křeček může kousat, furt spí a nic z něho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:29

@Jeanny21 opravdu? Často slyším, že musí mít nějakého parťáka
Jinak moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
4.12.19 19:29

Určitě džungarského, ideálně ne ze zverimexu, ale od chovatele vzít otahané mládě. Nemůžete udělat lépe :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2507
4.12.19 19:30

Lepší morče. Je přítulnější, hravější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:32

@nixynka Děkuji moc za typ
Bude to znít asi zvláštně, ale co to znamená otahané mládě?. Opravdu se omlouvám, ale nic o tom nevím. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
4.12.19 19:33

@Anonym 005 mám teď druhého, obě byly samičky, žily celý svůj život samy. Až první umřela, pak přišla druhá. Jinak obě byly přátelské, hravé a celkem rychle se ochočily (do dvou týdnů, druhá za pět dní). Ano jasný, než se ochočí, tak může kousnout. Ale koušou malými zoubky, lehce, spíše „ochutnávají“ jestli tvůj prst není k jídlu. Ale nebolí to, takže v pohodě. Jak pak zjistí, že prst k jídlu není, nekouše vůbec… :palec: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:35

Morče dělá hrozný hluk, musí jich byt víc aby pořád nepískalo - „stýská se mu“, navíc morče i osmák, jak jsou větší, tak proste potřebují víc prostoru, víc smrdí, takže se jim musí častěji měnit podestýlka. :nevim: Pokud nejste zvyklí něco chovat, já bych začala malým džungarem, tím se nedá nic moc pokazit, děti z něho budou mít radost. ;)

Příspěvek upraven 04.12.19 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:35

Zlatý (syrský) křeček :-) Měla jsem ho. Ale křečci nejsou asi žádný vyloženě mazlové. To byli potkani :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:38

@prejeta_zaba Doma už máme králíka, ale syn chce strašně moc křečka, králíka má také rád, ale o krečkovi mluví, už asi půl roku. Takže nějaké zkušenosti se zvířaty tu jsou, ale ne moc a né s křečky:joy:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:39

@Camilla.Ca O tom jsem také přemýšlela, ale někde jsem se dočetla, že hodně spí přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4671
4.12.19 19:52

Krecek syrsky z chovatelske stanice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 19:55

@nixynka Mohla bys se prosím zeptat, od jakého chovatele máte vy džungara?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13060
4.12.19 19:58

My máme syrského neboli zlatého křečka. Přes den spí, vylézá ráno, když se vypravujeme do práce a školy a pak navečer. To jsou časy, kdy si vyžebrá něco na mlsání. Ale vyloženě mazel to není ani zvířátko na pohání si. To podle mě žádný křeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama