Křeček nebo králík?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koblyha
Povídálka 16 příspěvků 07.06.19 16:00
Křeček nebo králík??

Syn chce křečka je mu 6 let. Byly jsme koukat ve zverimexu a já zahlédla kralicka. No a malými se líbí oboje. Co bude lepší?? Bude to naše první zvíře??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14852 příspěvků 07.06.19 16:02

Králík. Dyl vydrží a dá se hezky ochočit

PHV
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 07.06.19 16:03

Tak křeček je míň náročný na prostor. A králík potřebuje neustálý přísun sena, na to je potřeba myslet. Králík žije déle.

Uživatel je onlineNiki Ku
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 07.06.19 16:08

My máme králíčka :oops: je pravda, že potřebuje pořád seno. V létě mu každý den trhame čerstvé zelené. Bereme králíka i i na zahradu, tak se tak i hodně napapa :oops: s králík se jde i krásné pomazlit a ochocit : :oops:

LuciMik94
Kecalka 103 příspěvků 07.06.19 16:22

My jsme měli oboje. Křeček zlatý a takoví ti větší se perfektně dají ochočit a vydrží v ruce i hodinku, jako malí jsme stavěli z kostek různé ohrádky a překážky. Podestýlka tak dva až tři dny ok, není třeba očkovat. Králík - samec hodně smrdí jak dospěje. Měnili jsme i 3× denně podestýlku. Ten náš byl navíc hrozně náladový a když byl v kleci, tak vyhrabával vše ven, narážel do stěn a po vytažení kousal. První rok života byl ale zlatíčko, začal až pak. Samička byla naopak moc hodná, nikdy nekousla, pořád spala, podestýlku jsme mněnili ob den. Očkovali jsme. Doporučuju koupit ale od chovatele, kde vidíš rodiče a ne ve zverimexu. Tam ti “zakrslí” jsou málokdy zakrslí…bazos a podobné servery nabízejí hodně :)

Koblyha
Povídálka 16 příspěvků 07.06.19 16:28

Mame baracek tak na zahradu ho mohu pustit aby se napasl?? Líbí se my že je větší než krecek.

Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 07.06.19 16:32

Králík, je větší tudíž méně křehký, dyl se dozije, dá se ochocit. Je teda náročnější na prostor. Já ho měla místo psa, jak se ochocil běhal na volno po zahradě (akorát nám sem tam okousal nějakou kytku), chodila sem s ním i ven, měl takový postroj :mrgreen: akorát se musel očkovat když běhal venku

Extra třída :D 14852 příspěvků 07.06.19 16:34

@Koblyha můžeš ho pustit, jen hlidej, aby nesezral něco jedovatého. A jsou rychlí, chce to poradny plot :lol:

lucenka
Hvězda diskuse 36262 příspěvků 07.06.19 16:35

Pro dítě mi přijde úplně nejlepší morče.
Křeček je moc křehký, navíc se moc dlouho nedožívá. Králík je lepší, ale potřebuje velký prostor, aby se mohl proběhnout. Rádi koušou kabely.

Uživatel je onlineNiki Ku
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 07.06.19 16:38

@Koblyha dají se pustit ven :oops: jen hlídat, občas kouknout. My máme samičku a je hodně vypapana, tajze se pohybuje pomalu :) ale zase, každý králík se chová jinak. My máme samičku a když ji dáváme krmení, tak kouše, jinak se nech hladit. A v žádném případě chovat. Ikdyz jsem ji chovala od malička

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 07.06.19 16:40

Nejlepší je morče. Křeček je noční tvor, ve dne chrápe a v noci dělá bordel. Je malinký, křehký, na mazlení nic moc. Králík už je zase dost velký, náročný na prostor, na stravu, pohyb a v bytě opravdu smrdí. Morče je tak akorát, nejlépe pořídit 2 a máš to úplně bez starostí, budou spokojená.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 07.06.19 16:40

Já hlasuju pro MORČE. Všichni králíci, co jsme měli, byli grázlíci, ale morčata jsou milionová :srdce:

g.sandova
Kelišová 5284 příspěvků 07.06.19 16:41

Moře je nejmirnejsi

g.sandova
Kelišová 5284 příspěvků 07.06.19 16:42

@Ba-stet my máme hodného, ale je to vždycky loterie.

Extra třída :D 14852 příspěvků 07.06.19 16:42

Když to morceci pískání. Marjá to byl děs :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama