Pelech pro kotátka

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 05.06.19 17:46
Pelech pro kotátka

Zdravím chci se opět poradit :) naše kotátka doted je máme v koupelně ve sprchovém koutě bez vany v plastové bedně od zeleniny, která je nadkrytá napříč druhou stejnou bednou přes to je dán ručník aby měli přítmí, kotata už budou mít v pátek 3 týdny už jsou celkem akční a sem tam některé kotě z bedny už vyleze, mnauká tak ho vracím zpět za den několikrát, někdy když se ostatní kojí. Už mi prostě příjde že na 5 kotátek a kočku to musí být nepohodlné:( chtěla jsem něco pro ně většího ale zase nee obr, máme i klec dnes jsem je v tom zkoušela dát do chotby, do koupelny se mi ta klec samořejmě nevejde no a nelíbil o se jim tam plakaly a kočka za něma ani nevlezla, tak jsem jim zase deky a vše přendala do té bedýnky na tu zeleninu, klec má mříže tak se i celkem bojím že tam nějak blb strčí packu hlavu což už zkoušely tak to moc ideál prostě asi není ani jeden způsob. POradí někdo do čeho je dát?:D Na fotce je ta klec. Na volno je uplně nemůžu nechat máme 3 děti a aby je nezašláply zatím dokud jsou tak malé. Možná ještě malý dotaz když už jsem píšu, myslíte že je naše? Meggy klasická kočka domící nebo s nečím zkřížená? Ptám se jen tak ze zvědavosti hodně lidí koho jsme třeba potkali na veterině nebo tak že je to zajímavá kočka atk že nevypadá jako klasická. Má takovou ne uplně typickou trojúhelníkovou hlavu. :) Na fotce je ta klec kam jsem je dnes zkousela dát a pak koupelna kde jsou ted od malinka, kočka je porodila v kočičím wc tak jsme ji je pak přemístili takto :)

Reakce:
Lalelale
Závislačka 4773 příspěvků 05.06.19 18:12

Jůůů to jsou drobci. kočka je opravdu hezká, možná nějaká hodně povedená variace želvovinového zbarvení? Jinak máte zahradu? Na vsi každý míval kočky venku a to platilo i pro kotátka. normalně měli svou boudičku, nejlíp na vyvýšenějším místě nebo nějak nepřístupnou psům, jestli máte. Kočka i kotátka si mohla chodit všude. Možná by jim tam bylo líp než v koupelně v kleci? Pokud to nejde, tak mě napadlo jim udělat nějaké sídlo z krabice - jedna velká krabice s ne moc vysokým okrajem a v ní jejich pelíšek, jakože ohrádka. Kočka by se tam mohla cítit bezpečně a dobře a kotata nepolezou po bytě. Bože jak já bych je chtěla pomazlit :*

Meduzata
Stálice 94 příspěvků 05.06.19 18:13

Dala bych jim tam zatim vetsi bednu. Ale asi se jim zmena nebude libit. Klec neni moc ok, nekdo se tam zasekne…Nemuzes jim vyhradit nejakou mistnost? Uz jsou velka, budou chtit vic prostoru. Kdyz se to kocce nebude zdat, stejne si je odnese, kam uzna za vhodne :D

Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 05.06.19 18:31

Joo budou mít pak celou chodbu a tu koupelnu s dalším kočičím wc a s mističkami na žrádlo. Plánujem si nechat 1-2 kotátka ty pak budou mít přístup všude tak jako má kočka. Ta klec to bylo vyloženě na zkoušku. Jinak máme novostavbu s terasou jenom žádný starý barák kůlnu nebo tak nemáme takže to by si na malých smlsnoul tak akorát nějaký kocour nebo kuna a to nechci, cudou to mazlíci a tak takže to venku asi moc ne. Naše kočka je vesměs s námi doma jen se chodí vyvenčit ráno a odpoledne od kotat :lol: Źelvovinová asi ne ne to by musela mít v sobě i rezavou nee?:)) Ona je tmavě světle šedá a podklad má uplně bílý :D Bříško má ted vyholené ještě po akutní kastraci. :)

PeetaKo
Povídálka 43 příspěvků 05.06.19 23:26

Nejlepší by bylo, kdybyste jim udělali v nějakém koutě ohrádku. Moje babička měla chovnou stanici (psů teda) a štěňata mívala v ohrádce v kuchyni. Měla ji z nějaké překližky myslím :think: Na principu jako je dětské leporelo :lol: Na zem jim dávala noviny a měly tam i pelíšek.
Kočička bude asi kříženec britky s kouřovým zabarvením. Jednu takovou kouřovou kříženku (ta byla ale skutečně želvovinová) jsem kdysi našla hladovou na parkovišti u obchodu :zed: (našla jsem jí pak nový domov), měla chloupky u kůže bílé a nahoře tmavé.
A jen poprosím- pokud si budete nechávat nějaká koťátka, nechte prosím všechny (nejlépe i maminku) vykastrovat :kytka:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 06.06.19 00:23
@PeetaKo píše:
Nejlepší by bylo, kdybyste jim udělali v nějakém koutě ohrádku. Moje babička měla chovnou stanici (psů teda) a štěňata mívala v ohrádce v kuchyni. Měla ji z nějaké překližky myslím :think: Na principu jako je dětské leporelo :lol: Na zem jim dávala noviny a měly tam i pelíšek.
Kočička bude asi kříženec britky s kouřovým zabarvením. Jednu takovou kouřovou kříženku (ta byla ale skutečně želvovinová) jsem kdysi našla hladovou na parkovišti u obchodu :zed: (našla jsem jí pak nový domov), měla chloupky u kůže bílé a nahoře tmavé.
A jen poprosím- pokud si budete nechávat nějaká koťátka, nechte prosím všechny (nejlépe i maminku) vykastrovat :kytka:

Maminka je vykastrovana 3 den po porodu. Malem nam umrela zustala ji placenta v deloze. Kotatka pujdou na kastraci take ;)

Váš příspěvek
Reklama