Křeček nebo l. myš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sucuba
Kecalka 220 příspěvků 08.01.18 22:13
křeček nebo l. myš?

Ahojky,

bydlím sama v bytě s přítelem a je tu strašně prázdno, vždy jsem měla nějaké zvíře (laboratorní myši asi třikrát) pavouka, rybičky, králíčky, psa, toho si nechali rodiče, no a ted jsme v bytě sami, a strašně mi chybí zvířátko.. Uvažovala jsem, jestli si pořídit laboratorní myš, nebo křečka…toho jsem ještě neměla :D

tak se ptám, jestli se křečci dají vycvičit třeba na zavolání a tak…
prosím nějaké zkušenosti :)))

děkuji!

Reakce:
cucik14
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 08.01.18 22:32

Doporučuju potkany, chovala jsem je několik let, jsou to nesmírně inteligentní zvířata, jedna moje holčička se dokonce naučil prosit (udělala otočku). Jen si o nich nejdřív něco zjistí, potřebují být aspoň dva stejného pohlaví, jsou to společenská zvířátka, ale za mě super :srdce:

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 08.01.18 22:42

Pískomil -2×

Mgree
Kecalka 447 příspěvků 08.01.18 22:43

Jo potkani jsou fajn, ale lepší je mít opravdu dva a u myší to samé. Ale zase samičky, nebo jednoho samečka, dva se nesnesou. Pozor na páreček, rychle se množí. Křeček může být sám a nevadí mu to. Nebo je dobrý i osmák degu. :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.01.18 22:44

Křečka :).. A nebo fretku :srdce: měla jsem 4 a jsou to miláčci i lumpici člověk se snimi nenudí :)

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 09.01.18 00:32

Osmaci jsou skveli, ale taky je jim lip ve dvojce. Osobne doporucuju vymazleneho zlateho krecka od chovatele.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 09.01.18 21:34

Ovšem křeček ve dne spí a večer a v noci řádí… vycvičit se nedá :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >