Reklama

Křeček nebo l. myš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sucuba
Kecalka 149 příspěvků 08.01.18 22:13
křeček nebo l. myš?

Ahojky,

bydlím sama v bytě s přítelem a je tu strašně prázdno, vždy jsem měla nějaké zvíře (laboratorní myši asi třikrát) pavouka, rybičky, králíčky, psa, toho si nechali rodiče, no a ted jsme v bytě sami, a strašně mi chybí zvířátko.. Uvažovala jsem, jestli si pořídit laboratorní myš, nebo křečka…toho jsem ještě neměla :D

tak se ptám, jestli se křečci dají vycvičit třeba na zavolání a tak…
prosím nějaké zkušenosti :)))

děkuji!

Reklama

Reakce:

cucik14
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 08.01.18 22:32

Doporučuju potkany, chovala jsem je několik let, jsou to nesmírně inteligentní zvířata, jedna moje holčička se dokonce naučil prosit (udělala otočku). Jen si o nich nejdřív něco zjistí, potřebují být aspoň dva stejného pohlaví, jsou to společenská zvířátka, ale za mě super :srdce:

Uživatel je onlineselia
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 9 inzerátů 08.01.18 22:42

Pískomil -2×

Mgree
Kecalka 439 příspěvků 08.01.18 22:43

Jo potkani jsou fajn, ale lepší je mít opravdu dva a u myší to samé. Ale zase samičky, nebo jednoho samečka, dva se nesnesou. Pozor na páreček, rychle se množí. Křeček může být sám a nevadí mu to. Nebo je dobrý i osmák degu. :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.01.18 22:44

Křečka :).. A nebo fretku :srdce: měla jsem 4 a jsou to miláčci i lumpici člověk se snimi nenudí :)

Afrikana
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 09.01.18 00:32

Osmaci jsou skveli, ale taky je jim lip ve dvojce. Osobne doporucuju vymazleneho zlateho krecka od chovatele.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24082 příspěvků 09.01.18 21:34

Ovšem křeček ve dne spí a večer a v noci řádí… vycvičit se nedá :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >