Křečovité mrkání čtyřletá

25.4.17 09:53

Křečovité mrkání čtyřletá

Hezký den! Předem musím říct, že jsme za měsíc objednaní na oční, ale zajímá mě, zda jste to neměli nekdo podobně a kde byl problém :kytka: čtyřletá dcerka poslední dobou hodně křečovitě pomrkává. Není to nějak v pravidelnou denní dobu, ale vlastně už v průběhu celého dne. Nestěžuje si na žádné pálení, nebo že by jí dřely očička nebo tak něco. Podle všeho i vidí dobře, ale samozřejmě kdo ví..měli jste to někdo s dítkem podobně? A jaká byla nakonec „diagnóza“? Samozřejmě, že vím, že to může být cokoliv a pro každého to může znamenat neco jiného a uvidíme po vyšetření, ale spíš mě zajímá, co nás třeba čeká..díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11516
25.4.17 10:06

Tik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
25.4.17 10:06

Kamarádky malá to má a je to neurologický problém. Mizí jí to a zase se to objevuje, při nějakém vypětí a kamarádka povídala, že když třeba něco vyvede, tak ona pak na ní křikne, tak potom mrká taky. Obešli s tím taky spoustu doktorů a výsledek nula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 10:15

@iiiv @alisekR Holky, no vidíte, to mě vůbec nenapadlo, že by tím problémem nemusela být očička jako taková 8o no tak uvidíme za měsíc, kdyžtak budeme běhat po doktorech dál :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
25.4.17 10:24
@jakákoliv píše:
@iiiv @alisekR Holky, no vidíte, to mě vůbec nenapadlo, že by tím problémem nemusela být očička jako taková 8o no tak uvidíme za měsíc, kdyžtak budeme běhat po doktorech dál :think:

Jo, ta kamarádka začala s malou taky na očním a pak až na neurologii, dětská jí tam poslat nechěla, že to nic nebude, že to holka dělá schválně. Ale na očním jí tam poslali sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29054
25.4.17 10:28

Vypadá to na tikovou poruchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
25.4.17 14:35

Tipla bych, že je to tik.Moje čtyřletá začala jak kdyby odksšlávat, ale nic ji není, v krku nebolí, tak jsem taky přesvědčená, že je to tik. Navíc prý po 4.roku je to celkem běžné, že si tak kompenzují určité vnitřní pnutí. Udajně by to mělo do roka vymizet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama