Zoufalství, kašel pořád dokola

23.4.17 14:07

Zoufalství, kašel pořád dokola

Maminky poraďte už se v tom plácáme měsíc, můj syn 2 roky začalo to klasickou virozou, kašel úplné sípání teploty rýma, doktorka nám dala kapky kaloba s tím, že to bude dobré -nebylo, další jiná dr. Nám dala stoptusin, kapky do nosu antibioticke, dithiaden… To se lepšilo ale najednou zvrat a zase dávivy kašel, přestává jist atd, to už jsme dostali antibiotika fromilid, fenistil, při záchvatu sinecod a aurius… Je tomu už 5 dní a kašel se přesunul na noc, celý den je klid ale jde spát a cca 21 hod záchvaty kašle až se poblinka, žádné kapky nezabírají trvá to 2 až 3 hodiny, pak usne vyčerpáním, spí až do rána v klidu. Dnes prokaslal i dopoledne. A najednou zase klid, už si nevím rady, prodadam zoufalství už nevím co dělat abych mu ulevila, nemáte typ, radu co s tím? Známá mi tvrdí že by to mohla být laringitida co myslíte? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.4.17 14:47

Nevím, jestli mohu pomoci, ale zkusím to. Já hodně trpívala od malička na záněty průdušek a stále nějaká nachlazení. Je to už rok, co jsem vynechala nebo aspoň zmírnila mléčné produkty (zcela ve všem se tomu nevyhnu), jen vůbec nepiju mléko, nejím sýry, prostě nic mléčného a mohu zaklepat a po zánětu už ani ťuk a to jsem už měla mít 2× za ten rok.
Já bych zkusila hledat příčinu ve stravě.
A pokud to není ani mléčnými výrobky, tak zkuste hledat dál, třeba někdo další určitě napíše, kde ještě hledat. Moc přeji malému, ať je zase zdravoučký :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
23.4.17 14:49

Není to hlavně alergie? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 14:52

Malá má 2,5 roku, místo jogurtů jí např. mixuji každý den ovocný mix s kustovničkou, nebo oříšky, semínky, vitamínem C. Sem tam jí jogurt koupím třeba tak 1× za měsíc, když si ho v obchodě vybere, to jí zase nebráním, i když jí vice směřuji k ovoci, vitamínům, živinám a mohu říci, že se po zdravotní stránce, také drží dobře se mnou…tohle jsem ještě chtěla doplnit, já bych vás směřovala cestou stravy, aspoň to zkusit, co říkáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
23.4.17 14:54

@Pinguina Jediná rada: na noc i na den nakrájet pořádné kusy špeku, dát na hruď, překrýt igelitem a teplym ručníkem. Kašel spolehlivě přejde. 2letý nevím, jak by inhaloval, ale obecně je dobrá inhlace heřmánkového čaje (přektrýt hlavu ručníkem, hlavně ať se neopaří!).Léty vxyzkoušeno. Žádné léky u nás jinak nezabraly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 14:54

Ještě mě napadá, že těmi léky má již imunitu rozházenou, sníženou, zvýžila bych probiotika, upravila stravu, vyživovala tělíčko a každodenní přísun vitamínu C, také dělá zázraky. Imunita sídlý ve střevech, takže střevo bych také dala do pořádku, hodně vlákniny atd… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 14:55

@maskovak A nebo moje sestra dávala malému na hruď i psí sádlo, že také super věc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
23.4.17 14:57

P. S.Stoptusin a podobná svinstva to u nás ještě zhoršily. Od té doby bereme všichni jen vitamín C od značky celaskon a kapky do nosu Sanorin (ale nevím od kolika se to smí let).A během nemoci syté kvalitní jídlo (nějakou klasiku, českou, žádná odlehčená strava).Děti od té doby zcela zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
23.4.17 14:59

@Pinguina teď je už měsíc sezóna břízy, znám to u našich dětí. Vypadá to jako chřipka, občas i se zvýšenou teplotou, někdy rýma, jindy velký kašel i s hleny. Někdy na neléčenou alergii nasedá i nějaký vir nebo bakterie a je z toho nějaký záněť. Takže radim na alergologii a můžeš i teď než vás vezme zkusit něco proti alergiím co je volně na trhu. Uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
23.4.17 14:59

@Petulka1234 přesně tak. nás naučila babička špek, je lepší, psí sádlo je už dnes průmyslový výrobek. Proto čtu nerada, jak holky cpou do dětí stoptusiny, ATB azd.,když to fakt řeší spolehlivě a levně tyhle prostředky…Jenže to doktoři neporadí, to by z toho neměli peníze :-)Každý by se léčil doma levně :-)(nic proti ATB atd.,když je to opravdu nutné)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 15:06

@Petulka1234 bereme k těm antibiotikum probiotika ale nevím jak do něj dostat vitamín C ovoce moc nechce jen v presnidavkach když mu ji udělám z ovoce.sice má denně Ale ito se mi zdá málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 15:09

@EmmaAnna jen se optam chodí to na alergologii pořád stejně jako dřív? Pěkně injekce a do každé ruky několik..?? Zažila jsem to jako malá holka a pamatuji síto dodnes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 15:23

Malou se snažím léčit převážně přírodní cestou, ale už byla nachlazená co měsíc a už jsem to nedávala… Nakonec teď sem na doporučení kamarádky koupila Stop kašel kombinace bylinek a ano i nějaká ta podporující chemie, ale musím zatukat ono to u nás funguje. I když začne pokašlávání a psykani tak většinou přes noc z toho nachlazení jak prase a tady jsem to dala a druhej den nic. A zvyšuje i imunitu ???? ale zaměřila bych se i na tu alergii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
23.4.17 15:38

@Pinguina nejspíše ano, ale lepší než se dva měsíce dusit, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 15:42

@EmmaAnna no to je jasný už chci aby byl zdravej, takhle to nejde, já se ptala jen abych věděla co nás čeká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama