Krém na obličej s UV

5031
27.4.21 09:35

Krém na obličej s UV

Zdravím všechny. Můžete mi doporučit nějaký krém s UV faktorem na obličej, který není těžký, lepivý a patlavý? Po všech mám pocit, že mám na obličeji prostě vrstvu navíc. Nechce se mi každý den používat makeup, který mám také s UV filtrem.
Pleť mám spíš suchou až smíšenou, cenový limit do 1000 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8280
27.4.21 09:38

@Elenloth Eucerin gelkrem SPF 50, stejny OF ma i Vichy solarni mlha. Oba cca 500,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
27.4.21 10:05

Ja ted jako alternativu k makeupu testuju CC krem od Eucerinu s SPF50 a celkem spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
27.4.21 10:31

@ontarova.stara Nemáš prosím tě obrázek toho Eucerinu? S Vichy nejsem moc kamarádka. Našla jsem něco, ale jen na mastnou pleť.
@Ernais CC krém je barevný, že? To já mít nemůžu, mám tak „skvělý“ odstín pleti, že mi běžně prodáváné barvy vůbec nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12381
27.4.21 10:43

@Elenloth doporucuji zajít do lékárny a mrknout na gely nebo mléko- gel. Mam od Vichy a zatím to nejlepší. Ale snesla bych i něco lehčího.
@ontarova.stara ta mlha me zaujala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
27.4.21 10:47

@Elenloth jojo CC je barevny, maji ho svetly a tmavy, ale prijde mi, ze se to uzpusobi te pleti a neni to tak slozite jako vybrat spravny odstin makeupu. Ale treba maji i klasicky krem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8280
27.4.21 10:47
@Elenloth píše:
@ontarova.stara Nemáš prosím tě obrázek toho Eucerinu? S Vichy nejsem moc kamarádka. Našla jsem něco, ale jen na mastnou pleť.
@Ernais CC krém je barevný, že? To já mít nemůžu, mám tak „skvělý“ odstín pleti, že mi běžně prodáváné barvy vůbec nesedí.

Ja mam tenhle, je primarne na citlivou plet.
https://www.notino.cz/…/p-15671535/?…

@g.sandova píše:
@Elenloth doporucuji zajít do lékárny a mrknout na gely nebo mléko- gel. Mam od Vichy a zatím to nejlepší. Ale snesla bych i něco lehčího.
@ontarova.stara ta mlha me zaujala.

Ta mlha je super, da se striknout opakovane a pripadne i pres mejkap.
Maji i mensi (75 ml) baleni na zkousku.
https://www.notino.cz/…50/p-421435/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
27.4.21 11:22

Mam tohle a zatím jsem spokojená. Nelepí, rychle se vstřebá, nesmrdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
27.4.21 12:46

@ontarova.stara Super tipy. Dík. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
27.4.21 16:05

Eucerin CC mi dělal na obličeji hrozné mapy. Mám od Biodermy toto, je ve třech odstínech, lehoučký tekutý opalovák, moc to nekryje, jen lehce sjednotí, na léto ideál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat