Jaký krém na strie?

Anonymní
4.12.19 15:38

Krem na strie - ktery?

Ahoj holky, jsem v 19tt, brisko zatim moc nemam, ale snazim se predchazet striim Bioilem, jsem z nej uplne nestastna, protoze nesnasim mazani tela a tohle je strasne mastne, zanechava mastny film, nicmene nikdo mi nic jineho nedoporucil, protoze tohle je pry nejlepsi produkt na strie. Koukala jsem na Notino a nasla jsem krem od Ziaji na strie a pote poporodni krem (od toho mam krem na oblicej a jsem spoko), po te od dermacolu - love my body, Lirene - mother to be, sebamed - krem na strie, Lierac - gel na strie, Clarins - krem na strie a jeste nejake kremy od znacek pro me neznamych. Nechci uz olej, mate nekdo zkusenosti s kremem, ktery by nebyl tolik mastny? Nebo z vyse uvedenymi kremy?
A mazaly jste si i prsa? Mazu jen bricho, protoze ten bioil je fakt hnusnej :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
115
4.12.19 15:43

No nevím z mé zkušenosti stačí obyč. krém cokolii co tě promaže a stejně ty strie
pokud k tomu má někdo sklony tak se jim nevyhne je to i genetikou
pokud je někdo má pomáhá sluníčko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 15:47

No mam uz nejake male strie z rustu z detstvi, ale to bylo opravdu ze dne na den na 180cm, takze tezko rict, myslela jsem ze ty kremy na strie pomohou vic nez klasicky - Dove treba.

• Citovat
  • Nahlásit
56
4.12.19 15:49

Kokosový olej. Namazat na ještě mokrou / vlhkou kůži po koupání. I ten Bi-oil je dobrý. Mážeš ho na vlhkou kůži? Já jsem mazala kokosovým olejem nebo Bi-Oilem každý večer od začátku těhotenství a skončila jsem cca 2 měsíce po porodu (je důležité mazat i po porodu!). Nemám ani jednu strii, rodila jsem ve 41. tt. V prvním těhotenství jsem mazala různými krémy a olejíčky a břicho mi hodně popraskalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 15:51

@Miraculous nee, mazu vzdy uz sucha v posteli (mam pocit ze to pres noc pusobi :D) no a nemuzu spat z toho pocitu mastnoty

• Citovat
  • Nahlásit
42339
4.12.19 15:51

Bioil má i gel který není mastný.
A ještě je myslím Elasti q. Používám bioil za mě je asi nejlepší a leham si na ručník a čekám až přestanu lepit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 15:53

@Ginuš o gelu vim, myslela jsem vsak ze neni urceny na strie? Ale na suchou kuzi?

• Citovat
  • Nahlásit
3545
4.12.19 16:05

Neutracej majlant za vsemozne kremy a kup si radsi neco pro miminko. Jestli se ti maji udělat strie, tak se ti stejne udelaji, i kdyby ses stavela na hlavu a odstrkovala usima. Vsechno je to jenom tahak na penize pro vyblbnute prvorodicky..

Jinak k otazce. Krem od Elasti q neni mastny. Nebo uplne minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 16:14

@Pajka89 neni to lehky, prijde mi ze do prvorodicek - coz jsem tedy ja, husti zkreslene informace do hlavy horem dolem, reklamy, clanky, aplikace, kremy.. kdyz nebudete delat tohle umre vam dite, kdyz nebudete jist tohle umre vam dite a kdyz budete jist tohle umrete vy i dite. Ja mam pak nervy z kazdyho boleni v krku. Potom vsude pisou ze mas brat feminbion 2 a pokracovat v brani vitaminu, lekar mi pak rekl ze byly u nej v ordinaci ty nabizeci feminbionu a taky mu tvrdili ze deti pomalu umrou kdyz to matky nebudou brat a rekl mi, ze to brat nemam jinak to dite bude zbytecne velky a misto toho mam jist pestrou stravu. A pak babo rad co mas delat, cim se mazat, co jist.. kdyz vsude pisou a rikaji neco jinyho

• Citovat
  • Nahlásit
385
4.12.19 16:17

Já se vůbec nemazala a žádné strie nemám. Nemyslím si, že se tomu dá předejít používáním čehokoliv, každá máme jinou elasticitu kůže a podle toho se strie projeví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42339
4.12.19 16:34

@Pajka89 musím říct, že mě mazání pomáhá, jinak mě bolí a pálí kůže tak, že to nejde vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42339
4.12.19 16:36
@Anonymní píše:
@Ginuš o gelu vim, myslela jsem vsak ze neni urceny na strie? Ale na suchou kuzi?

Mě ho v lékárně doporučili, používala jsem ho že začátku a pak už olej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3545
4.12.19 18:19
@Anonymní píše:
@Pajka89 neni to lehky, prijde mi ze do prvorodicek - coz jsem tedy ja, husti zkreslene informace do hlavy horem dolem, reklamy, clanky, aplikace, kremy.. kdyz nebudete delat tohle umre vam dite, kdyz nebudete jist tohle umre vam dite a kdyz budete jist tohle umrete vy i dite. Ja mam pak nervy z kazdyho boleni v krku. Potom vsude pisou ze mas brat feminbion 2 a pokracovat v brani vitaminu, lekar mi pak rekl ze byly u nej v ordinaci ty nabizeci feminbionu a taky mu tvrdili ze deti pomalu umrou kdyz to matky nebudou brat a rekl mi, ze to brat nemam jinak to dite bude zbytecne velky a misto toho mam jist pestrou stravu. A pak babo rad co mas delat, cim se mazat, co jist.. kdyz vsude pisou a rikaji neco jinyho

No asi tak. A veci pro mimino, ktery nutne,,musis" mit, je jeste daleko vic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3545
4.12.19 18:21
@Ginuš píše:
@Pajka89 musím říct, že mě mazání pomáhá, jinak mě bolí a pálí kůže tak, že to nejde vydržet.

To nerikam, ze mazani neni prijemne, kdyz se kuze natahuje a svedi.. Ale stejnou sluzbu udela vetsinou i nejaky obyc krem.. Strie stejne praskaji zevnitr a vnejsi mazani to nespasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42339
4.12.19 18:38
@Pajka89 píše:
To nerikam, ze mazani neni prijemne, kdyz se kuze natahuje a svedi.. Ale stejnou sluzbu udela vetsinou i nejaky obyc krem.. Strie stejne praskaji zevnitr a vnejsi mazani to nespasi.

Mám jinou zkušenost, když se namažu indulonou, tak to nepomůže. U mě ani tak nejde o strie, ale o tu úlevu i když né mazat se, tak jsem jak zebra.
Každá jsme jiná a genetika má hlavní slovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat