Krém proti sluníčku - nebarvící??

Anonymni
27.4.09 21:58

Krém proti sluníčku - nebarvící??

Prosím o radu, jaký koupit dobrý krém proti sluníčku pro cca roční batole, který by ale zároveň nebarvil oblečení.
Minulou sezonu jsme měli na hory pro jistotu Weledu, ta barví, ale miminko se ještě tolik při natírání nemele… Teď jsem zkusila f50 od Nivey a oblečky jsou do žluto-oranžova a nedá se to vyprat.
V diskuzích níže maminky chválí třeba Daylong - taky barví? Máte někdo zkušenost s nebarvícím opalovákem?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Spirig Daylong Baby SPF30?

Přidejte zkušenost s Spirig Daylong Ba...
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.4.09 22:28

Hodně barví Vichy pro děti, pozor na něj, a co obarví, nejde vyprat, takže loni jsem ho brzy vyhodila a používala Biodermu pro děti 50+, nebarvila a navíc nelepila, funguje prý na jiném základě než chemickém či tepelném (nerozumím tomu, líp to popsat neumím, jsou prostě 2 typy krémů, které se liší způsobem účinku). Letos jsem koupila Daylong 30 (ale měl by to být ochraný faktor 40) a snad nebarví (moc toho bílého nenosíme, ale ta barva od Vichy byla fakt všude…), jen trochu lepí (má ten obvyklejší způsob ochrany, nějak působením tepla… fakt neumím vysvětlit…), Bioderma byla lepší, ale ve třech lékárnách ji neměli a tak jsem koupila něco jiného.

Mimochodem Vichy 50+ pro dospělé a Vichy speciálně na obličej nebarví… nechápu to.

• Nahlásit
  • Citovat
2139
27.4.09 22:33

Ahoj, my máme Seba med mléko na opalování OF 50 a teda nebarví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
27.4.09 22:56

Ahoj,

na holky používám Garnier 40 sensitiv (né pro děti jen sensitiv) a to nebarví. Řekla bych že na těch krémech barví nejvíc ta složka aby to bylo při natírání vidět, kde je už natřeno a kde ne. :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
27.4.09 22:57

já mám vichy 50 ve sprayi a nebarví ?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
27.4.09 23:08

Daylong nebarví :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.09 01:16

Já ale měla Vichy krém pro děti, ne spray. Jinak jsem měla vícero výrobků s ochraným faktorem od Vichy a nebarvil žádný z nich. Jen ten pro děti :-).

• Nahlásit
  • Citovat
852
28.4.09 09:55

Ahoj Daylong nebarví, krásně se vstřebá a účinkuje celý den, tzn. nemusíš pořád mazat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17495
28.4.09 11:14

No už jsem se lekla, že jsem slepá :lol: protože každý rok používáme Vichy a nevšimla jsem si, že by dcera měla něco obarvené a bude to tím, že používáme sprej :idea:
Už jsme měli Daylong - dle kožařky je prý nejlepší, Vichy, La Roche-Possay vše 50+ a nebarvilo ani jedno. Taky jsem na domazávání kupovala od Avonu tyrkysový sprej a přestože byl tyrkysový, tak nebarvil, běžně se tím dětským mažeme celá rodina, zvlášť manžel, protože má pleť jako miminko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
28.4.09 20:30

Daylong nebarví, když se oblečení obléká na zaschlý nátěr. Jinak je i přímo v příbalovém letáku napsáno, že pozor, barví oblečení.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama