Pleť :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 06.04.09 11:02
Pleť :-(

Ahoj, holky, jak jste na tom s pletí???Napište mi někdo, že to je tak,jak se píše v těch knížkách, že v druhém trimestru se to obrátí k lepšímu :-)..Já jsem na obličeji nikdy nic neměla, max. nějakej pupínek před MS a teď jsem byla donucena koupit si takovej ten make up Studio Barrandov,kterej podle me zakryje i cerny pihy, ovšem zážitek to musí být pro někoho kdo se na mě koukne venku za denního světla :-)..sama bych to nechtěla zažít ..Večer když se odlíčim chce se mi brečet, vim, že je to malichernost v podstatě,ale na sebevědomí to nepřidá :-(..Zkoušim téměř vše..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 06.04.09 11:10

No nevím, jestli tě potěším, mě se už někdy v 7. týdnu strašně zhoršila pleť, akné jsem měla i na zádech a ve výstřihu, čekala jsem taky, že se to zlepší po třetím měsíci, ale zbavila jsem se toho až po šestinedělí…
Zkusila jsem taky vše, trochu pomáhal peeling od avonu z té řady clean skin a něco od clen and clear, ale žádní zázraky…

sandrik
Neúnavná pisatelka 19820 příspěvků 06.04.09 11:11

no já to měla opačně - v těhu jsem měla pleť jak ze žurnálu, ale po porodu se vše vrátilo rychle k normálu, takže podle toho scénáře, tebe čeká JEN 9 měsíců, kdy máš pleť takovou, ale mě to čeká minimálně do dalšího těhotenství a pak až do smrti ;-) :lol:

moje motto: vždycky se na to dívej z té lepší stránky! ;-) :lol:

frogletfriend
Závislačka 2872 příspěvků 06.04.09 11:14

Ahoj, mně se pleť zhoršila v prvním trimestru. Hlavně dekolt, výstřih, záda. Zlepšilo se to na začátku třetího trimestru, ale po šestineděli se to opět začalo vyskytovat :? Je to asi individuální. Bohužel mně nezabraly ani různé vodičky od kožní, chce to počkat, co hormony provedou :?

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 06.04.09 11:32

Já v těhu v pohodě zato po porodu. :-(

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 06.04.09 12:01

Já jsem na tom podobně jako Sandrik, pleť jsem si v těhu náramně pochvalovala. Teď jsem 6 týdnů po porodu, pleť mám sice pořád lepší jak před těhu, ale už to pomalinku sklouzává k tomu mému „normálu“ :( Tak nebojte dá se přežít i s hnusnou pletí, pár měsíců to vydržíte :wink:

Meghan
Kecalka 252 příspěvků 06.04.09 12:02

patřím k těm, co mají pleť jak puberťáci, ač mám pubertu dáááávno za sebou :lol: nepomáhá nic, asi půjdu do poradny pro akné..kožařka to nějak neřeší 8O co vám třeba kožní mudry píšou?

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 06.04.09 12:32

Mám bohatý zkušenosti s akné, přes kožní se to řešit nedá, řeší jen kůži, ale je to problém celýho organismu. Mně teda krom HA nepomáhá lautr nic a HA mít teď nemůžu, takže si připadám jak obluda :-(

rosanka
Závislačka 3963 příspěvků 06.04.09 12:34

Já v prvním trimestru měla vyrážku kolem očí a strašně suchou pleť, nevěděla jsem, čím to namazat, teď ve druhém - nádhera…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.09 16:13

Taky patřím pletí mezi puberťačky, ač mám třicítku na krku;) HA nepomáhala, kožařka kdysi řekla, že se to snad spraví s první graviditou - při té se mi už tak hrozná pleť ještě zhoršila, po porodu jsem ji měla ještě horší a rozlezlo se mi to i na záda a ramena…
U druhýho těhu taky žádný zlepšení, ale naštěstí už jsem neměla pleť tak hroznou jako po prvním porodu… Asi budu mít sem tam pupínek i v padesáti, zato vrásky (snad) přijdou pozdějc;) čau, Tereza

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 06.04.09 19:04

Terezo: tak mně se to po prvním těhu zlepšilo, po druhým zhoršilo a to hodně. Neustále mám někde po obličeji mega bouli… A vrásky už se taky objevily, prostě kráska k pohledání…

vjoo
Kecalka 234 příspěvků 07.04.09 17:45

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 07.04.09 19:38

co zkusit zynerit?? ten se v těhu používat může, kamarádce hodně pomohl.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.09 10:52

Zkus Dermaclear gel na pupínky od Dermacolu ;)

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 08.04.09 22:47

dík za vše, koupila jsem si nějakej gel z mořskýho bahna a přijde mi, že se to zlepšilo, ale možná už jsem si jen zvykla..:-)..každopádně začnu zkoušet vaše rady a snad to bude lepší..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >