neparfemovaná kosmetika

Anonymni
14.4.09 17:43

neparfemovaná kosmetika

Chtěla jsem se zkušených maminek zeptat, zda používáte neparfemovanou kosmetiku na miminko, popř, jakou?
(četla jsem, že pro novorozeňátko nejsou ty navoněný moc příjemný - zas na druhou stranu je asi mraky lidí používá…)
Jakou máte zkušenost vy???
Díky za názory! H.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4242
14.4.09 18:37

Ahoj,
ja pouzivam neparfemovanou olejovou koupel Trixera od Avene, nebo jsem koupala jen ve vode popr.v Balmandolu (zase olejove, ale trosicku vonave).
Pred porodem jsem nakoupila Bubchen, protoze mi vonela, ale Domca je alergik a mel AE, tak jsem vetsinu spotrebovala na sebe :wink: Ted jak je starsi a kuze se zlepsila, tak jsem zacala pouzivat na vlasky Bubchen.
Natirame kremem z lekarny nebo Exomegou od A-dermy, oba jsou ovesne, vubec nevoni.
Asi zalezi jak ktere mimi na kosmetiku reaguje, Domca se mi po tom olejicku Bubchen hned prvni den doma silene osypal :roll: no a pak jsme zjistili, ze je alergik, atd. atd.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
14.4.09 18:46

Ahoj
malou jsem koupala a stale jeste koupu jen v ciste vode a po koupani jako miminko jsem ji mazala olivovym olejickem a ted uz olejickem od Bubchen.
Jinak ovesna kosmetika je dobra,pouzivam i ja protoze po jinych sprchacich nebo kremech mam desnou pokozku(pouzivam Aveeno z UK).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
14.4.09 18:48

Já jsem atopik tak jsem nechtěla u malé nic riskovat a od začátku žádnou kosmetiku neužívám. Na mazání mám olivový olejíček vážený z lékárny. V zimě krém KLORANE a v létě na opalování BIODERME.
Teď používám jednou týdně šampon olivový BATOLE od ALPA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.4.09 00:07

Nejlepší je pro děti přírodní kosmetika, ze začátku (aspoň do 3 měsíců) jenom čistý olej lisovaný za studena (nejlépe mandlový nebo meruňkový, ale i olivový je fajn, slunečnicový při delším používání může vysušovat), mazat na vlhké tělíčko po koupání. A pak taky čisté bambucké máslo, pro lepší roztírání možné smíchat s olejem. Na mytí stačí čistá voda, 2 x týdně i na vlásky dětské mýdlo. Katka.

• Nahlásit
  • Citovat
5579
15.4.09 10:56

Nam se pro uplny miminko osvedcil olejicek od Welledy, na koupani a vlasky staci na zacatku voda a pak pouzivam od SebaMedu ten jejich detskej sampon a krem. Uvazuju pro to dalsi o koupi kompletni rady od Welledy pro deti, protoze ten jejich olej treba i pekne hojil opruzeniny v plinkach a celkove se mi jevi jako cenove dostupna a kvalitni kosmetika pro deti, udajne je vhodna i pro atopicky ekzem, ale to nemuzu potvrdit, protoze tim netrpime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
15.4.09 11:56

Na malého jsem ze začátku používala řadu Sebamed, mají takovou jemnou miminkovskou vůni. Oproti tomu Bübchen mi přišlo hodně aromatický… Teď už přecházíme na Nivea baby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
15.4.09 12:50

Penaten - osvědčená klasika a teď se dá koupit i v Čechách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama