Kreslený anglický seriál LÍZA

308
22.8.05 15:00

Kreslený anglický seriál LÍZA

Ahoj maminky,

před několika dny jsem vás zde prosila o radu jak sehnat pohádku Uzlík a Mazlík , protože jsem ji malému nechtěně vymazala z videokazety. (Vitko , tak jsem to zkusila přes ten archiv ČT a opravdu dělají přepis ale mamky podržte se , za 60 minut chtějí 2500,– Kč + 19 % DPH ).

Aby toho nebylo málo, tak asi za dva dny poté si malý přemazal svou druhou zbožňovanou videokazetu , kde měl nahranou LÍZU - anglický seriál, šlo to v kouzelné školce v zimě a na jaře. Musel nějak zmáčknout tlačítko nahrávání když kazeta byla zrovna ve videu. | Takže teď nemáme už nic. Ach jo.

Maminky zlaté, moc prosím prosím, nemáte to některá z vás také pro svého prcka nahrané? A nešlo by to nějakým způsobem zkopírovat a prodat? Zkoušela jsem Lízu všemožně sehnat, ale u nás bohužel nevyšla a v ČT ji neprodají ani za tu výše uvedenou cenu, zahraničí přepisovat nesmí a stejně za tu cenu se to ani koupit nedá.

Zaplatím cenu, kterou si řeknete a všechny náklady spojené s nahráním a zasláním a prostě vším...... Pokud se někdo najde, vkládám svoji email adresu e.kocourkova@volny.cz a předem moc děkuji i za našeho malého.

Evula a Matýsek 20 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

113
22.8.05 18:05

Ahoj, tak Lizu bohuzel nemam, ale moc bych ji uvitala! Takze se pripojuju a pokud ji nekdo bude ochotny prehrat (video, DVD), samozrejme se s nim rada vyrovnam a budu mu nesmirne zavazana :-))

Pavlina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
22.8.05 21:22

Holky, kolik má Líza dílů? Já bych to snad zvládnula skopírovat na DVD.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.8.05 00:29

Tak Lizu moje dcera taky milovala. Kdyby vysla original na kazete nebo DVD tak bych ji brala vsema 10. Nebo kdyby ji aspon meli ve videopujcovnach…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.8.05 00:36

jeste dodam, ze kdyby jste nekdo vedel o Lize tak mi dejte info na mail hv1@post.cz
diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
308
23.8.05 09:40

Ahoj Radi,

holka moje zlatá, ty jsi asi jediná, kdo lízu má :lol: :lol: Já budu ráda za každý byť jen jeden zkopírovaný díl. My jsme měli nahraných asi cca 10 dílů, vzpomínám si , že tam byl křeček Karlík, palačinky, škytavka, hokejová písnička, sběr jablek, schovávaná, boty, ukadeřníka, nákup v obchodě ............

Jestli budeš tak hodná a opravdu mi to dokážeš zkopírovat na DVD, budu asi nejšťastnější člověk dnes na emiminu. Už jsem se s Lízou v duchu loučila. A před malým ani slovo Líza nyvyslovuji, abych mu ji nepřipomínala.

Radi samože ti to zaplatím, jak jsem psala, moc moc díky.

A vidím, že je nás tady víc, klidně s kopírováním a rozesíláním potom ostatním vypomůžu. Ještě jednou moc díky.

vděčná Evula a Matýsek 20m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Heli a Kiki
21.11.10 15:48

Kdo nám pošle Lízu?

Dobrý den :) Kdo má tedy tu Lízu? Rády bychom jí také chtěly na DVD :) Pište na email HelaPek@email.cz :) Budeme moc rády.. o ceně se domluvíme ;) děkujeme :dance: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Kubišťák
19.12.10 14:23

Líza

Ahojky! Moje sestra také Lízu zbožňovala a pořád ještě zbožňuje! Mohl bych poprosit pouze o obrázek Lízy? Pokud žádný nemáte a máte jen video nevadí jestli bych mohl poprosit zaslat na e-mai: Deere98@seznam.cz. Díky!!! Sestře chci udělat radost!

• Nahlásit
  • Citovat
959
25.1.13 10:58

@EvulaI myslím že Lízu zase dávají, tak si ji nahraj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
591
25.1.13 11:01

Dávájí :palec: v kouzelný školce na čt2 každý večer někdy okolo půl šesté

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
30.1.13 10:41

Tak Lízu zase dávají, ale my ji bohužel nemáme jak nahrát.. :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
landy-maca
30.1.13 12:56

Lisa

Ahoj holky, podařilo se mi najít na uloz.to asi 7 dílů ale marně sháním další. Kdyby měl někdo zájem, klidně zkusím třeba přes úschovnu poslat. Odkazy na uloz.to jsem si neschovala a je fakt děsná práce to najít.

• Nahlásit
  • Citovat
aniMani
31.1.13 09:03

Landy-maca: mohla by jsi prosim upresnit, pod cim jsi to na uloz.to nasla? Zkousela jsem lisa, liza, ale nic jsem nenasla. Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
345
31.1.13 10:24

Tak pro všechny, kteří shánějí Lízu - na uložto zadejte Lisa.mpg toť vše, žádná věda. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
landy-maca
31.1.13 10:55

Handulin - je to přesně jak říkáš :-) jen jsem si po tom všem hledání napamatovala, jak jsem to vlastně našla :-) když se zadá lisa.mpg najde to těch 7 dílů :-)
M.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama