Reklama

Křeslo pro psa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zipy
Kecalka 242 příspěvků 10.01.17 10:36
Křeslo pro psa

Ahoj ženy měla bych otázečku :) řeším ted smrad z psího křesla. Dřív měl pes na křesle dvě deky a spal na nich ale ted se začal do těch dek zahrabávat takže spí přímo na tom křesle a i když psa 1-2× za měsíc koupeme tak prostě jde z toho křesla pes cítit. Mohli by jste mi doporučit nějaký postřik nebo čistidlo či pohlcovač pachu který bych na křeslo nastříkala aby to nebylo v místnosti cítit? Hlavně aby to nijak nečpělo a nevadilo to psovi a malému miminku. Děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 10.01.17 10:43

Vysát mokrou cestou, to jediný pomáhá nám na všechno možný.

Zipy
Kecalka 242 příspěvků 10.01.17 10:57

@Nowuka2 A jak se to dělá?

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 10.01.17 10:59

Vše po psovi čistím na vlhko a přidávám ocet, ten sice smrdí, ale jenom chvíli, než to z něj vyprchá, pak už v pohodě.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 10.01.17 11:03
@Zipy píše:
@Nowuka2 A jak se to dělá?

Mrkni na zapůjčení vysavače ve svém okolí, my máme Karcher Puzzi 100. A děláme tím fakt všechno, koberce, auta, sedačku… Všechno. Jsou tam dvě nádoby, do jedné dáš vlažnou vodu s práškem na čištění, pokropíš čištěný povrch, necháš chvíli působit a vodu z toho opět vysaješ. Nejlepší je to dělat teda v létě, aby to pořádně proschlo, ale pokud není zbytí…

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 10.01.17 11:10

Já používám odstraňovač zápachu z chovatelských potřeb buď od Bephar nebo Allin8 tuhle jsem tím čistila, když pes vyzvracel na gauč syrovou rybu a smrad zmizel hned a parfemace vyprchá během několika hodin.

Zipy
Kecalka 242 příspěvků 10.01.17 11:12

@Heivka A na kolik to vyjde cenově? :)

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 10.01.17 11:19

Vyjde to zhruba na 150-180 Kč za lahev, se dvěma psy mi vydrží 1-2 měsíce, dokud štěně mělo občasné nehody, tak lahev byla na cca 14dní.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 10.01.17 11:38

@Zipy odnauc psa chodit na kreslo..nic tezkeho to neni a kupte mu nejaky pekny pelech..

Zipy
Kecalka 242 příspěvků 10.01.17 11:53

@Malike to křeslo je jeho a má ho místo pelíšku, byl zvyklý spát se mnou v posteli takže jsem ráda že se naučil spát aspon na tom řesle. Na zemi spát nechce..

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 10.01.17 11:57

@Zipy každý pes může spát na zemi :mrgreen: a i klidně rad když si ujasnis kdo je velitel :mrgreen:
Ten pes te ma na háku.. :mrgreen:

stafička
Kecalka 267 příspěvků 10.01.17 11:59

Pohlcovače pachu a čistidlo v jednom v chovatelských potřebách koupíte běžně ;). Podle reakcí zákazníků fungují bezvadně.

Zipy
Kecalka 242 příspěvků 10.01.17 12:05

@Malike myslím že to že spí na svém křesle kde má své misto neznamená že mě má na háku ;) kdyby musel tak na zemi spí ale já nemám to srdce po něm chtít aby spal na zemi :D o to jde :D je to pro mě člen rodiny a ne nějaký podřadný zvíře

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 10.01.17 12:15

@Malike Pelech, zvlášť pro větší psy dokáže smrdět jako křeslo (velké velikosti se nedají nacpat do pračky). A pokud je křeslo určeno jako místo pro psa, tak v tom problém nevidím, než jsme předělali byt, tak jsme taky měli pro psy místo pelechu stará křesla - teď mají boudy.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 10.01.17 12:18

@Zipy me to nemusí s říkat..já mám víc psu doma a věnují se výcviku tak i výchově..hafani jsou mojim koníčkem a mám to v rodině. Jenže jsem vůdce a tak feny maji svoje místo a jsou spokojene. Místo maji na pelechu na zemi. Pes na zemi opravdu není nešťastný pes. :mrgreen: u me pes taky není podřadný..naopak holky maji hraček a pamlsku az ale jaký hranice mu vyticis..takové mít bude a bude šťastný. Šťastný pes bude i ten co ma boudu venku a ty budeš vůdce. Pohyb, strava a zaměření takové jaká je rasa vyšlechtěna z něho udělají spokojeného psa…a hlavně autorita.
Ne postel, gauč a deka na něm.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama