Kritizující tchyně

Anonymní
20.8.20 22:15

Kritizujici tchyně

Zdravím, matka mého přítele je hrozná kritička Šli sme já, přítel i ona společně plavat na
Přehradu všichni jsme výborní plavci. Šla jsem s ní do vody a plavaly jsme my dvě ona kousek od břehu mi řekla že už plave zpátky na břeh.
Tam na nás čekal můj přítel její syn.
Ona mu hned začala vykládat jak machruju že plavu ještě dál do hloubky :roll: A že se určitě utopim přítel tedy plaval za mnou a musela jsem jít taky povinně na břeh :pocitac:
Ona pak šla podruhé tentokrát sama plavat a najednou byla pomalu na druhé straně přehrady ještě dál než sem byla já.
Jaký na to máte názor :nevim:
Děkuji za odpověďi krásný večer všem :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23073
20.8.20 22:17

Fakt řešíš takovou ptákovinu? Pravda je, že pokud se plave dal, mělo by se plavat ve dvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14254
20.8.20 22:22

Jako vy se trumfujete, kdo doplave dál? :mrgreen: Jak děti na písku, když si porovnávají velikost báboviček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
20.8.20 22:30

Jak já ti závidím. O mně tchyně (macecha mého muže) tvrdí, že jsem alkoholička, feťačka, kuřačka, flundra a já nevím co ještě.

Cigaretu jsem měla v puse naposledy (a poprvé) ve čtrnácti, za nejtvrdší alkohol považuji dvě deci červeného, z baráku nevylezu, jak je rok dlouhý, tudíž nevím, kde a jak mám flundrovat. Zajímavé je, že na doučování vnuka jsem jí dobrá. A stejně je to pokaždé, když si s něčím neví rady. Nebo spíše nevěděla, minulý čas, již se nestýkáme, zlá ženská, která dokáže jen využít a odhodit.

Jsem se hezky politovala, teď k věci. Pokud byla příhoda jen ojedinělého charakteru, netrápila bych se tím. Pakliže se jedná o dlouhodobější situaci, kdy se na psa vždy nějaká ta hůl najde, nevšímala bych si jí. To je ale rozdíl, že. V opačném případě totiž musí člověk použít tvrdé lokty a způsoby protivníka. Manžel se k tomu staví jak?

S elegancí a šarmem to s podobnými lidmi nezvládneš. Budu ráda, když mě někdo vyvede z omylu.

Příspěvek upraven 21.08.20 v 00:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7281
20.8.20 22:30

Jestli je ti 15, tak se nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18490
20.8.20 22:34

No hele nepodceňuj to, tohle je fakt vážný :think: teď doplave dál a co bude příště, bude mít delší šaty třeba a půjde to všechno do háje :cert: měla bys to probrat v první řadě s partnerem a ten by si měl s matkou vážně promluvit, aby pochopila, že jsi jako fakt dobrý plavec. Jinak to vidím na ukončení kontaktu, vůbec tě nerespektuje :cert: takhle sis to představovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
20.8.20 22:42

Treba to nebyla kritika, ale strach o tebe. Musela povinne na breh? To nakazal pritel? Pak spis res jeho, ne ‘tchyni’.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
20.8.20 22:52

Myslim, ze je to spis usmevne :) Beres ji jejiho chlapecka, tak si to kompenzuje alespon plavanim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
21.8.20 05:56

Doplave dal, budes vzdycky az ta druha, to je jasny vzkaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
21.8.20 06:02

No, tak jí hezky šup hlavičku pod vodičku a je to. Ona tchýně je dobrý plavec, ale nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13859
21.8.20 07:22

Kolik vám je?
Si nedokážu představit dospělého chlapa, kterému maminka řekne, běž z vody. A on půjde 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
21.8.20 07:30
@Anonymní píše:
Zdravím, matka mého přítele je hrozná kritička Šli sme já, přítel i ona společně plavat na
Přehradu všichni jsme výborní plavci. Šla jsem s ní do vody a plavaly jsme my dvě ona kousek od břehu mi řekla že už plave zpátky na břeh.
Tam na nás čekal můj přítel její syn.
Ona mu hned začala vykládat jak machruju že plavu ještě dál do hloubky :roll: A že se určitě utopim přítel tedy plaval za mnou a musela jsem jít taky povinně na břeh :pocitac:
Ona pak šla podruhé tentokrát sama plavat a najednou byla pomalu na druhé straně přehrady ještě dál než sem byla já.
Jaký na to máte názor :nevim:
Děkuji za odpověďi krásný večer všem :hug:

Mně se nejvíc líbí „všichni jsme výborní plavci“. Jak sám o sobě člověk pozná, že je výborný plavec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
21.8.20 11:13

Třeba o tebe jen měla strach. Jsi protivná budoucí snacha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3898
21.8.20 21:19

Mám na to názor ten, ať jdete příště plavat samostatně, aspoň se nebudete moct sledovat.
Další verze je, plavte všichni 3 spolu až na druhou stranu, to bude teprve rodeo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama