Reklama

Křivá spodní jednička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 23:28
Křivá spodní jednička

Dcera má zatím jednu spodní jedničku, která je rovná. Druhá jednička je napůl venku a je hodně křivě. Opravdu hodně křivě. Horní jedničky už nemá strašně dlouho (vlivem úrazu) a vypadá to, že dlouho ještě neporostou. Spodní jednička už zůstane takhle křivá nebo je šance, že se to trochu zlepší? Nebo se to může ještě zhoršit? Co se s tím dá dělat?

Reklama

Reakce:

natyber
Kelišová 5926 příspěvků 27.04.18 00:35

:mrgreen: pardon, ale strašně špatně to zní, tak spodní jednička :lol: Jinak já bych se spíš poradila se zubařem, zřejmě se to pak řeší rovnátkama :nevim: víc netuším, mě hlavně zaujal název ;)

Uživatel je onlinesmudlinky
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 373 inzerátů 27.04.18 03:56

Zuby deti bezne rostou nakrivo a pak se rovnaji. Obvykle je, ze rostou jakoby za mlecnym zubem a az jsou v cca polovine rustu vypadne mlecny a uvolni misto. Taky dochazi ke zvetsovani celisti. Rovnatka maji deti az od pozdějšího veku a vypadnuteho vetsiho mnozstvi zubu -cca 2,3trida a takove ta na noc. Muzete konzultovat se zubarem, stejne tam nejspis parkrat pujdete trhat mleny zoubek ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 06:30

@smudlinky Jedna jednička je krásně rovná. První zuby byly taky krásně rovné. Kromě jednoho zoubku, který byl maličko krive. Na noc se dávají rovnátka jen na horni zuby nebo se pletu?

fia80
Závislačka 2959 příspěvků 27.04.18 07:31
@smudlinky píše:
Zuby deti bezne rostou nakrivo a pak se rovnaji. Obvykle je, ze rostou jakoby za mlecnym zubem a az jsou v cca polovine rustu vypadne mlecny a uvolni misto. Taky dochazi ke zvetsovani celisti. Rovnatka maji deti az od pozdějšího veku a vypadnuteho vetsiho mnozstvi zubu -cca 2,3trida a takove ta na noc. Muzete konzultovat se zubarem, stejne tam nejspis parkrat pujdete trhat mleny zoubek ;-)

jj, dceři teď rostly spodní jedničky za mléčnými. Cca před 2 týdny ji ta jedna už vypadla a teď se ten zoubek, který je vzadu pomalu přesouvá do předu, kde má být - je to moc hezky vidět s porovnáním k tomu druhému, který zatím k posunu nemá místo.

Takže zoubek se může srovnat i u Vás.

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18100 příspěvků 27.04.18 07:34
@smudlinky píše:
Zuby deti bezne rostou nakrivo a pak se rovnaji. Obvykle je, ze rostou jakoby za mlecnym zubem a az jsou v cca polovine rustu vypadne mlecny a uvolni misto. Taky dochazi ke zvetsovani celisti. Rovnatka maji deti az od pozdějšího veku a vypadnuteho vetsiho mnozstvi zubu -cca 2,3trida a takove ta na noc. Muzete konzultovat se zubarem, stejne tam nejspis parkrat pujdete trhat mleny zoubek ;-)

Dceři rovnali fixními rovnátky pouze jedničky v první řídě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama