Reklama

Prořezávání pětek - v jakých místech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anna85cz
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 12:18
Prořezávání pětek - v jakých místech?

Maminky, které máte zkušenost s prořezáváním mléčných pětek, prosím o radu. Dcera (16 měsíců) už má všechny zuby kromě pětek a už delší dobu (Snad 2 měsíce) se mi zdá, že se jí prořezávají i ty. Kromě klasických průvodních jevů (horší spaní, nevrlost, slintání, ruce v puse, sem tam průjem, opruzení) jí i nahmatám v puse hrbolky. Ale na divném místě, zdá se mi, že jsou hrozně daleko od čtyřek, tak nevím, jestli to opravdu jsou zuby nebo jen nějaký hrbolek na čelisti. Máte s tím zkušenost? V jakých místech se vašim dětěm prořezávaly? Díky moc!

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:37

Podle me to bude konec celisti, ja mam po vytrzeni osmicky na jedne strane to same, hrbolek, dlouho jsem si rikala, co to je, az mi doslo, ze to je celist vlastne :mrgreen: Jonak u nas se petky prorezavaly nekolik mesicu :,(

anna85cz
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 12:42

Aha, diky, no asi to fakt petky nebudou, protoze to by mezi nimi a ctyrkami musela byt velka mezera. Kazdopadne ale doufam, ze at vylezou, kde vylezou, tak uz to bude brzo ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama