Prořezávání pětek - v jakých místech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anna85cz
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 12:18
Prořezávání pětek - v jakých místech?

Maminky, které máte zkušenost s prořezáváním mléčných pětek, prosím o radu. Dcera (16 měsíců) už má všechny zuby kromě pětek a už delší dobu (Snad 2 měsíce) se mi zdá, že se jí prořezávají i ty. Kromě klasických průvodních jevů (horší spaní, nevrlost, slintání, ruce v puse, sem tam průjem, opruzení) jí i nahmatám v puse hrbolky. Ale na divném místě, zdá se mi, že jsou hrozně daleko od čtyřek, tak nevím, jestli to opravdu jsou zuby nebo jen nějaký hrbolek na čelisti. Máte s tím zkušenost? V jakých místech se vašim dětěm prořezávaly? Díky moc!

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:37

Podle me to bude konec celisti, ja mam po vytrzeni osmicky na jedne strane to same, hrbolek, dlouho jsem si rikala, co to je, az mi doslo, ze to je celist vlastne :mrgreen: Jonak u nas se petky prorezavaly nekolik mesicu :,(

anna85cz
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 12:42

Aha, diky, no asi to fakt petky nebudou, protoze to by mezi nimi a ctyrkami musela byt velka mezera. Kazdopadne ale doufam, ze at vylezou, kde vylezou, tak uz to bude brzo ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >