Prořezávání pětek - v jakých místech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anna85cz
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 12:18
Prořezávání pětek - v jakých místech?

Maminky, které máte zkušenost s prořezáváním mléčných pětek, prosím o radu. Dcera (16 měsíců) už má všechny zuby kromě pětek a už delší dobu (Snad 2 měsíce) se mi zdá, že se jí prořezávají i ty. Kromě klasických průvodních jevů (horší spaní, nevrlost, slintání, ruce v puse, sem tam průjem, opruzení) jí i nahmatám v puse hrbolky. Ale na divném místě, zdá se mi, že jsou hrozně daleko od čtyřek, tak nevím, jestli to opravdu jsou zuby nebo jen nějaký hrbolek na čelisti. Máte s tím zkušenost? V jakých místech se vašim dětěm prořezávaly? Díky moc!

Reklama

Reakce:

Anonymní  24.04.18 12:37

Podle me to bude konec celisti, ja mam po vytrzeni osmicky na jedne strane to same, hrbolek, dlouho jsem si rikala, co to je, az mi doslo, ze to je celist vlastne :mrgreen: Jonak u nas se petky prorezavaly nekolik mesicu :,(

anna85cz
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 12:42

Aha, diky, no asi to fakt petky nebudou, protoze to by mezi nimi a ctyrkami musela byt velka mezera. Kazdopadne ale doufam, ze at vylezou, kde vylezou, tak uz to bude brzo ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama