Jak dlouho trvá průjem u zoubků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peethule
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 20:01
Jak dlouho trvá průjem u zoubků

Ahoj, malý (15mesicu) má už docela dlouho příznaky na zuby, prořezala se stolička po měsíci útrap (žvýkání všeho, odmítání jidla, průjem). Pri očkování na spalničky mi doktorka říkala, že mu vyletí nejspíš všechny zuby :/ moje otázka zní pac má pořád průjem (přestávka asi týden - bobek- a pak znovu) mám mu dávat Smectu nebo něco? Nechci mu zase uškodit na střeva, ale zase aby mel tak dlouho průjem… dietku přeci taky nemůže mít celou dobu? By mi to asi hodil i na hlavu :nevim: Špatně mu zuby jdou po chlapovi :/ jinak není mu nic, akční je, hraje si, jí, pije ;) :think:

Reakce:

Peethule
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 20:04

Ještě jsem si všimla, že se mu sem tam jídlo vrací.. jako mimi trpěl refluxem, nemůže to být znovu? :think:

andelinka1
Kecalka 131 příspěvků 20.04.18 20:41

Normálně tak tři dny, ale teď nedávno asi 3 týdny :roll:. Do toho chytla i virozu s horečkama, a chvíli předtím jsme změnili UM, takže jsem nevěděla z čeho přesně to má. Jak měla tu virozu, tak jsem dělala mléko do rýžového odvaru, plus dieta, zlepšilo se to, po zrušení diety a UM v rýžovém odvaru zase průjem, nechala jsem to už tak a naštěstí to za pár dní zlepšilo.
Edit: teď jí lezou 3 zuby, takže viník je jasný

Hrosice23
Stálice 98 příspěvků 20.04.18 20:48

My meli mesic… nekdy 3× nekdy 5× denne o pevnem jsem si nechavala zdat.. nez ten zub vylezl, ted rostou stolicky a mame to znova…

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 20.04.18 20:50

Moje vnučka když ji lezou zoubky má tak skoro týden průjem nechce papat jen pít a má z toho úplně opruzenou prdelku. Smectu bych nedávala spíš rýžový odvar.

Peethule
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 22:12

Dobrá dám rýžový odvar, pro klid to prokonzultuji s doktorem (dneska neordinoval)… Pokud mu půjdou všechny zuby a jeden až po měsíci útrap :/ bobek měl tak týden, pak se to vrátilo na průjem 2× denně

Peethule
Nováček 6 příspěvků 21.04.18 14:10

Dobře měl na večeři rýží s jablkem a mrkví a dneska nestrávené v pline :/ samozřejmě průjem ale nečekam že to zabere hned :)

Hrosice23
Stálice 98 příspěvků 21.04.18 16:11

@Peethule jablko zrovna projima…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >