Jak dlouho trvá průjem u zoubků?

17
20.4.18 20:01

Jak dlouho trvá průjem u zoubků

Ahoj, malý (15mesicu) má už docela dlouho příznaky na zuby, prořezala se stolička po měsíci útrap (žvýkání všeho, odmítání jidla, průjem). Pri očkování na spalničky mi doktorka říkala, že mu vyletí nejspíš všechny zuby :/ moje otázka zní pac má pořád průjem (přestávka asi týden - bobek- a pak znovu) mám mu dávat Smectu nebo něco? Nechci mu zase uškodit na střeva, ale zase aby mel tak dlouho průjem… dietku přeci taky nemůže mít celou dobu? By mi to asi hodil i na hlavu :nevim: Špatně mu zuby jdou po chlapovi :/ jinak není mu nic, akční je, hraje si, jí, pije ;) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17
20.4.18 20:04

Ještě jsem si všimla, že se mu sem tam jídlo vrací.. jako mimi trpěl refluxem, nemůže to být znovu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
20.4.18 20:41

Normálně tak tři dny, ale teď nedávno asi 3 týdny :roll:. Do toho chytla i virozu s horečkama, a chvíli předtím jsme změnili UM, takže jsem nevěděla z čeho přesně to má. Jak měla tu virozu, tak jsem dělala mléko do rýžového odvaru, plus dieta, zlepšilo se to, po zrušení diety a UM v rýžovém odvaru zase průjem, nechala jsem to už tak a naštěstí to za pár dní zlepšilo.
Edit: teď jí lezou 3 zuby, takže viník je jasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
20.4.18 20:48

My meli mesic… nekdy 3× nekdy 5× denne o pevnem jsem si nechavala zdat.. nez ten zub vylezl, ted rostou stolicky a mame to znova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
20.4.18 20:50

Moje vnučka když ji lezou zoubky má tak skoro týden průjem nechce papat jen pít a má z toho úplně opruzenou prdelku. Smectu bych nedávala spíš rýžový odvar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.4.18 22:12

Dobrá dám rýžový odvar, pro klid to prokonzultuji s doktorem (dneska neordinoval)… Pokud mu půjdou všechny zuby a jeden až po měsíci útrap :/ bobek měl tak týden, pak se to vrátilo na průjem 2× denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.4.18 14:10

Dobře měl na večeři rýží s jablkem a mrkví a dneska nestrávené v pline :/ samozřejmě průjem ale nečekam že to zabere hned :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
21.4.18 16:11

@Peethule jablko zrovna projima…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu