Krize s přítelem v šestinedělí

Anonymní
20.9.20 16:08

Krize s přítelem v šestinedělí

Holky, já už jsem z přítele úplně na prášky.
Od narození malé mi vyloženě leze na nervy a se*e mě snad všechno co udělá. Vůbec nerespektuje to co mu ohledně malé říkám.. Treba dneska vzal malou na procházku, což je fajn.. Jenže je jí 16 dní, je plně kojena a nechodím s ní zatím na žádné dlouhé procházky, vždy tak hodinku, hodinku a půl. Říkal, že jsou tak za dvě hodinky doma, malá usnula ve 12, kojena byla naposledy v 11:30, odsala jsem mu trochu mléka do lahve pro případ nouze a několikrát jsem mu vysvětlila aby ji tu lahve jen tak necpal a přišel s ní domu, když začne brečet. Co myslíte? Jsou 4 hodiny a on je teprve někde na cestě a domů to má minimálně ještě 40 minut, lahve ji samozřejmě vecpal a ještě čekal moji pochvalu.. To, že je malá venku 5 hodin a bez kojení mu asi přijde v pohodě ( v lahví bylo mléka minimálně max 30 ml). A je toho daleko víc, pořád jenom knoura jak je nevyspalej, že malá brečí a budí se, neustálá se mě ptá proč a čeká, že na všechno mám správnou odpověď. Když nás pustili z porodnici tak prospal celý den, protože den předtím byl zapijet, z práce se vrací kolem 19 h a prakticky mi s malou vůbec nepomůže.. Mám takové obavy, že šestinedělí spolu prostě nezvládneme :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
149
20.9.20 16:18

Klídeček, pracují ti hormony. Uvidíš, že se to všechno srovná.
Ale teda vzít novorozence na 5 hodin ven bez tebe abys mohla nakojit je s prominutím na facku. Já jsem ráda, když si manžel vezme dítko ven sám ale vždy se domluvíme na čase, kdy mají být doma a manžel to naštěstí respektuje a chápe. Zkus mu v klidu vysvětlit proč, oni jsou chlapy občas mimoni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
20.9.20 16:21

V klidu to zkoriguj, ale nešil, nebo si dítě už nikdy ven nevezme a ty budeš zase šílet, že máš dítě na krku jen ty a on nepomáhá.

Není to žádný myslitel, ale nebude v tom zlý úmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
20.9.20 16:22

Já bych to nehrotila. Buď má mimino hlad a pak ječí a partner si to už příště nedovolí, a nebo v klidu spí a těch 30 ml trochu zapláclo žaludek.

Ty si doma odstříkej a hodně se napij, přijede ti hladové mimino. A využij čas ke spánku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19811
20.9.20 16:27

Místo toho jak vyvádíš jsi měla spát malý se nic neděje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3591
20.9.20 16:28

Tady to je samej přítel apod, to se dnes už lidi neberou? Nebo to je kvůli dávkám a je zde jen bílý odpad? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7937
20.9.20 16:30

Za 5 hodin by mi nejspíš explodovala prsa. Byla bych na něj pěkně naštvaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
20.9.20 16:31

Na konci píšeš, že ti s malou nepomůže a když ji vezme ven tak je to zase zle. :nevim: jako chápu, že takhle malé mimco 5 hodin pryč je trochu blbé, ale určitě to neudělal schválně a sama jsi mu dala mléko, tak se prostě šel s malou projít abys mohla odpočívat. Nesil a až přijde, v klidu si s ním promluv. A buď ráda, že mladou vzal ven. Jinak i takhle malé dítě, zvlášť v tomhle hezkém počasí, může být venku klidně celý den. Dokonce bych řekla, že hodinář procházky za den je málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
20.9.20 16:37
@karkarka píše:
Za 5 hodin by mi nejspíš explodovala prsa. Byla bych na něj pěkně naštvaná.

Tak existují odsávačky… Dokonce se dá odstříkat ručo fučo (I když to trochu bolí…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 16:40

@roba18
Já vím, jenže, když mi řekne, že jde na dvě hodky a je z toho pět hodin tak mám prostě nervy na pochodu, obzvlášť když nemá malá přísun jídla a vim jak po dvou hodinách bez prsů dokáže vyvádět. A určitě pracují i hormony, slyším venku brečet cizí dítě a svírá se mi žaludek, když nemám zrovna malou u sebe 🤷‍♀️.

• Citovat
  • Nahlásit
19811
20.9.20 16:48
@Anonymní píše:
@roba18
Já vím, jenže, když mi řekne, že jde na dvě hodky a je z toho pět hodin tak mám prostě nervy na pochodu, obzvlášť když nemá malá přísun jídla a vim jak po dvou hodinách bez prsů dokáže vyvádět. A určitě pracují i hormony, slyším venku brečet cizí dítě a svírá se mi žaludek, když nemám zrovna malou u sebe 🤷‍♀️.

tak dostala flašku co jsi připravila a spí dál uklidni se a přítele pochval jinak za měsíc budeš zakládat diskuzi že se nestará a nezajímá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10027
20.9.20 16:57

Pan otec nejspíš moc nemyslel, ale dítě je asi v pohode, kdyby řvalo hlady, tak se nikde necoura a domu to bere tryskem. Ty se zklidni, je jasný, že to s Tebou mlátí, ale jsou to hormony. Všichni se musite s novymi rolemi sžít :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
20.9.20 17:03
@Anonymní píše:
@roba18

Chápu Te, ale když teď na něj budeš hnusná, tak ti s malou už tuplem nepomůže. Je to těžké vím. Ale prostě to musíš příště nějak líp vykomunikovat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 17:34

Jo, taky mě přítel vším sr** a trvalo to dýl než šestinedělí. Zpětně to přičítám nevyspání a nějaké formě poporodní deprese (kromě podráždění jsem byla také úzkostlivá, náladová atd.).

• Citovat
  • Nahlásit
93419
20.9.20 17:57
@Modesta píše:
Tak existují odsávačky… Dokonce se dá odstříkat ručo fučo (I když to trochu bolí…)

Ja třeba odsávačku doma ani neměla :nevim: vzít chlap kojené dítě ven na několik hodin, má po návratu na hlavě pánvičku.
Pak se tu píše, jak se nemají s chlapů dělat nesveprávní blbečkove, ale to je dost těžký, když se tak chovají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama