Kroucení při krmení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.11.21 14:07

Kroucení při krmení

Ahoj, snad mi někdo poradite, protože jsme už úplně zoufalý.
Mám chlapečka, jsou mu dva měsíce a bohužel už měsíc nekojim, je na UM. Už z porodnice nás pouštěli a dali mi domů HiPP a protože už ho Hippem dokrmovali v porodnici, tak jsem ho tím dokrmovala i doma. Protože jsem k tomu ještě částečně kojila, tak ty problémy nebyly až tak hrozné. Když mi mlíko zmizelo úplně, tak zůstal zcela na HiPP. Přišlo obrovské kroucení, prdíky a bolesti břicha. Ale v porovnání s tím, co má teď, to byla procházka růžovou zahradou. Kroutil se jen párkrát za den a když papal mlíčko tak vůbec. Ale i přes to jsem ho nechtěla nechat trpět, tak jsem zkusila jiné mléko. Koupila jsem Nutrilon a hned po pár dávkách letěl do koše. Nejen že problémy neustávaly, ale přišla k tomu zacpa a po hodině se mi budil hladový. Já vím, že se má u jednoho mléka zůstat déle, ale tenhle rozdíl jsem viděla už po prvním dnu, tak prostě nemělo cenu neco zkoušet. Koupila jsem tedy Kendamil po přečtení recenzí na tohle mléko. Pár dní naprosta spokojenost, ale cca po týdnu mi začal dělat to, že během krmení se začne kroutit, prohýbat, strašně křičet, kucká se a plive flašku z pusy. A při tom mu kručí VV bříšku. Za chvíli už zase hledá, kde flaška je. Tak mu to zase dám a znova začne kolotoč kroucení a řevu a takhle porad dokola. A takhle probíhá každé krmení, které trvá i kolikrát 45 minut. Musím ho během toho nechat několikrát odkrknout a prebalit, aby se vůbec najedl. Pak chvilku spí, tak půl hodiny a najednou strašně křik, kroucení a prdění. Pak zase spí a takhle furt dokola celý den i noc. Výjimečné se stane, že spí třeba 3 hodiny v kuse. Kaká každý den 2×, tak si říkám jak to, že ho to tolik bolí, když nemá zácpu. Předevčírem už to můj chlap nevydržel a když jsem ho poslala pro Kendamil, který mi došel, dovezl Bebu, že náš první syn na ni byl spokojeny a protože jsem už Kendamil neměla, a obchod u nás není, tak jsem mu dala Bebu, že u ní už teda zůstaneme, ale zatím beze změny.
Dáváme espumisan i baby Calm. Mažu pupíkem pupík, cvičím s nohama a nic.
Nejhorší je to fakt při tom krmení. Ani v klidu se nenaji, chudák. Vždycky ho to nechá jíst tak minutu v klidu a pak to začne. Jediné co pomáhá, tak je při krmení s ním chodit.

Tak jak to, že ho tak bolí břicho, když kaká 2× denně??

Co můžu udělat pro to, aby se v klidu najedl?

V noci vykrikuje bolestí také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
3.11.21 14:25

Děláš mu nepořádek v břiše těmi změnami UM.
Zkus ho krmit po probuzení, aby měl pořádnou sílu se najíst, nech ho jíst klidně 45 minut, včetně průběžného odrihavani.
A jestli funguje krmení při chození, tak s ním prostě choď :nevim: a dej tomu tak dva týdny, musí si to sednout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
3.11.21 15:20

No tím častým střídáním UM jsi mu ty problémy mohla taky způsobit ty.
Zažívání takhle malých dětí je extrémně citlivé, proto se trvá na tom, že musíš vydržet ty dva týdny. Protože po těch dvou týdnech teprve zjistíš, jestli to sedí a nebo ne.
Já bych ještě na tvém místě zkusila rychlejší průtok. Jestli se třeba nekroutí, protože mu to neteče dle jeho představ. Pokud máš novorozenecký průtok, tak zkus fakt nějaký rychlejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.21 17:36

@LilyJane tak na hippu byl 3 týdny, Nutrilon 3 dny a Kendamil taky 3 týdny. Myslím, že až na ten Nutrilon, u kterého bylo zřejmý hned, že to není dobrá volba, jsem 14 dní dodržela. Ale déle jsem ho nechtěla nechat trápit, protože jsem myslela, že to dělá to dané umělé mléko, ale zatím jsem zjistila, že po jakémkoliv mléce se obtíže nemění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
3.11.21 17:49

@nikolkadixinka Tak to se omlouvám. Ono to možná bude i tím, že se vzteká, že mu to mléko neteče dostatečně rychle. Opravdu bych vyzkoušela rychlejší průtok a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.21 19:22

@LilyJane i to jsem už zkoušela. Jen o trochu větší díra a tím se zas úplně dusí a nestíhá. Takže mu to teče všude. Pri tom krmení se hrozně kroutí a kručí mu v břichu. Musí to být něco s břichem pri krmení. Jak kdyby to břicho nesneslo krmení a hned pracovalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat