Kroucení v noci před jídlem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
54
24.6.22 04:39

Kroucení v noci před jídlem

Ahoj mám doma 3 měsíční miminko vždycky v noci před krmením se začne kroutit had a dělá to víc a víc dokud nedostane mléko.
Potom je klid… Je to normální? Jinak byl porod vexem tak. Mám strach aby to neměl nějaký následek :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54
24.6.22 04:40
@Evuliiikkk píše:
Ahoj mám doma 3 měsíční miminko vždycky v noci před krmením se začne kroutit had a dělá to víc a víc dokud nedostane mléko.
Potom je klid je zajímavé že přes den to nedělá … Je to normální? Jinak byl porod vexem tak. Mám strach aby to neměl nějaký následek :( :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 07:40

Chce se vyprdet? Do těch zhruba 3 měsíců peristaltika funguje jen když je příjem potravy, jinak střeva nepracují. To se mění kolem 3 měsíce. Tak asi se pohybem snaží vyprdet. Jak dostane jíst, střeva se samy pohnou. Přes den je víc vzhůru, tak asi není tak zaplynovany, jako když v noci převážně spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
24.6.22 08:44

Naše 6 týdnů stará holčička dělá to samé, u kojení se kroutí, háže sebou jako blázen, ale jenom v noci, přes den je v klidu. Asi prdy, jinak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
24.6.22 09:22
@Lišťičková píše:
Chce se vyprdet? Do těch zhruba 3 měsíců peristaltika funguje jen když je příjem potravy, jinak střeva nepracují. To se mění kolem 3 měsíce. Tak asi se pohybem snaží vyprdet. Jak dostane jíst, střeva se samy pohnou. Přes den je víc vzhůru, tak asi není tak zaplynovany, jako když v noci převážně spí.

Myslíte..? Taky mě to napadlo… 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat