Jaký kroužek pro tříleťáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andromeda11
Nováček 3 příspěvky 27.03.18 09:47
Kroužek pro tříleťáka

Ahoj maminky. Chtěla bych dát svého syna (3,5) na nějaký kroužek. Máte někdo zkušenosti s něčím? Děkuji

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 30324 příspěvků 27.03.18 09:49

V tomhle věku se klukovi líbil Sokol

martina.se
Hvězda diskuse 56859 příspěvků 27.03.18 09:56

@Andromeda11 nějaké pohybovky nebo tanečky..starší chodil na dětský aerobik, zumbu, ve 4 letech pak přešel do juda.. mladší zatím nic :palec:

BaMaK
Závislačka 2722 příspěvků 5 inzerátů 27.03.18 10:08

@Andromeda11 To bude nejspíš záležet, co máš v okolí. Pokud jsi z Prahy a můžeš si vybírat, pak bych vybírala asi nějaký „nevyhraněný“ kroužek-sokol je super, nebo něco podobného. Prostě pohybovou přípravku, okde se rozvíjí motorika jako celek. Pokud není sportovní tip, pak třeba joga, keramika, angličtina, malování, tvůrčí dílnička, plavání…je toho spousta.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 11758 příspěvků 27.03.18 10:12

Judo

Uživatel je onlinemrav
Závislačka 3571 příspěvků 27.03.18 11:35
@ka2ka píše:
Judo

To záleží na tom, co má rád. Já bych svou dceru dal do pohybových her a muzikohrátek.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 11758 příspěvků 27.03.18 11:41

@mrav tak jasně že to záleží na dítěti, zakladatelka chtěla inspiraci

aknah31
Neúnavná pisatelka 15205 příspěvků 27.03.18 13:20

Kluci chodí na plavaní.
pak oba chodí ještě na logopedicky kroužek, ale to snad není ani zábava jak povinnost. :mrgreen: :mrgreen:

Cuddy
Extra třída :D 14803 příspěvků 27.03.18 20:59

Idealne sokol nebo pokud sezenes plavani, kde se plave jeste s rodici (pokud tedy dite neplave od mimina a zvlada pohyb ve vode samotne).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama