Prosím o radu -retraktilní varlata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 19:38
PROSIM RADU -Reaktivni varlata

Chtela bych se co to znamena… Byli jsme s malym u doktorky a kdyz sem se ptala na varlatka jsou mu 3 roky ze proste dkyz stoji je nikdy nema v sourku.. jen ve vode nebo v tureckem sede je jde nahmatat… Doktorka mi rekla pokud ve vode jsou nemam to resit.. ( ale dr je ke vsemu laxni) proto jsem nasla toto na netu coz odpovida… Co to tedy znamena.. je to ok?

Retraktilní varle nelze považovat za pravý kryptorchizmus. Jedná se o občasnou migraci varlete v důsledku zvýšené aktivity kremasterového reflexu. Jemnou manipulací je možné varle stáhnout zpět do skrota. Dokud je aktivita svalových vláken m. cremaster omezena, např. v tureckém sedu či v teplé lázni, zůstává na svém místě.

DEKUJI MOC ZA KAZDOU RADU

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31459 příspěvků 25.03.18 20:08

Nas prvni to mel, dr mi ukazoval, ze dolu se dostanou prejetim rukou po vnitrni strane stehna, po nejakym svalu, ci co, a ze je to v pohode, ze to maji i leckteri dospeli. To mi rekli na urologii kam nas pediatra poslala

Anonymní  25.03.18 20:33

@slavuska1 mě právě nikam ani neposlala říkala, že když jsou ve vodě tak ok… a slezly mu do sourku? v kolika letech

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31459 příspěvků 26.03.18 02:20
@Anonymní píše:
@slavuska1 mě právě nikam ani neposlala říkala, že když jsou ve vodě tak ok… a slezly mu do sourku? v kolika letech

popravdě nevím, já to pak už přestala zkoumat, když mi urolog řekl, že to nemám řešit. Syn už má 8, a má je, jak mají být

Anonymní  26.03.18 05:39

@slavuska1 ještě jedna otázka… Váš syn měl tedy to samý…? Že mu vatlatka prostě nevysely? Měl je vždy u těla?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vše, co potřebujete vědět o půstu: Zhubnete, nebo vám zničí zdraví?

Znáte všechny přínosy a rizika půstu a detoxikačních kúr? Budete po nich ve... číst dále >

Nová poradna: Zeptejte se na klíšťovku

Očkovat, nebo neočkovat? A když, tak v jakém ročním období? Na otázky ohledně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracující matky nemusí být vždy šťastnější, říká socioložka

„Systém dal ženám flexibilitu, ale ony ji nijak masově nevyužily, zůstaly... číst dále >

Kvůli barvě očí téměř oslepla. Modelka varuje před nebezpečnou operací

Je jí dvaatřicet, na Instagramu ji sleduje skoro 200 tisíc lidí. A má zrak... číst dále >

Reklama