Prosím o radu -retraktilní varlata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 19:38
PROSIM RADU -Reaktivni varlata

Chtela bych se co to znamena… Byli jsme s malym u doktorky a kdyz sem se ptala na varlatka jsou mu 3 roky ze proste dkyz stoji je nikdy nema v sourku.. jen ve vode nebo v tureckem sede je jde nahmatat… Doktorka mi rekla pokud ve vode jsou nemam to resit.. ( ale dr je ke vsemu laxni) proto jsem nasla toto na netu coz odpovida… Co to tedy znamena.. je to ok?

Retraktilní varle nelze považovat za pravý kryptorchizmus. Jedná se o občasnou migraci varlete v důsledku zvýšené aktivity kremasterového reflexu. Jemnou manipulací je možné varle stáhnout zpět do skrota. Dokud je aktivita svalových vláken m. cremaster omezena, např. v tureckém sedu či v teplé lázni, zůstává na svém místě.

DEKUJI MOC ZA KAZDOU RADU

Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 25.03.18 20:08

Nas prvni to mel, dr mi ukazoval, ze dolu se dostanou prejetim rukou po vnitrni strane stehna, po nejakym svalu, ci co, a ze je to v pohode, ze to maji i leckteri dospeli. To mi rekli na urologii kam nas pediatra poslala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:33

@slavuska1 mě právě nikam ani neposlala říkala, že když jsou ve vodě tak ok… a slezly mu do sourku? v kolika letech

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 26.03.18 02:20
@Anonymní píše:
@slavuska1 mě právě nikam ani neposlala říkala, že když jsou ve vodě tak ok… a slezly mu do sourku? v kolika letech

popravdě nevím, já to pak už přestala zkoumat, když mi urolog řekl, že to nemám řešit. Syn už má 8, a má je, jak mají být

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 05:39

@slavuska1 ještě jedna otázka… Váš syn měl tedy to samý…? Že mu vatlatka prostě nevysely? Měl je vždy u těla?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >