Dítě s kašlem do školky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.03.18 07:02
Dítě s kašlíkem do školky

Holky, prosím o názor…daly byste do školky prcka, který trochu pokašlává? Trochu znamená zhruba 1-2× za noc, ráno se vydatně „vykašle“ a přes den kuckne tak max.1× do hodiny, spíš míň. Jsem doma s mladší a prostě tu starší do školky, dokud nepřestane, dávat nechci. Ona by šla, doma už se třetí týden nudí (ono jí celou dobu nic jinýho není), můj chlap i mamka, která tu včera byla na návštěvě, do mě hučí, ať jí tam vezmu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4368 příspěvků 7 inzerátů 26.03.18 07:09

Syn si taky pokucká, do školky ho normálně dám. Nemá rýmu a vypadá zcela normálně.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 26.03.18 07:13

@Huk No takto, byd je dite zdrave a poslala bych ho do skoly a nebo je nemocne a vzala bych ho k lekari. Ten rozhodne nejlepe, zda je dite „skodlive“ pro detsky kolektiv ci nikoli. Nejde totiz jen o to samotne dite, ze…

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.03.18 07:22

@Cuddy
U doktorky jsme byly minulý týden, je to jen viróza.
Jak píšeš, jde o ostatní děti ve školce stejně jako o tu mou. Ale často vídám ve školce děti v horším stavu.
Ona to má takhle po každé nemoci - dlouho jí doznívá kašel, ale jinak nic. MUDr. říká, že jí dýl trvá, než se srovná do normálu. :nevim:

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 07:27

Měli jsme to same. Takhle 4tydny…byla z toho týden doma…na pruduskach ani v krku nic nemela…dostavala sirupy…a trochu porad pokuckava…pry je to tim pocasim a školkou. Ono je to těžký kdyz tam takhle to ma každej druhej

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 26.03.18 07:28

@Huk tohoto je plná školka.. vždy se jen čeká, s čím a jak brzy dítko padne..

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 07:31

Ja syna nechavam uplne dolecit. Ale jsrm jeste na rd, tak me nic nezene. Taky miva kasel dlouho. Zkus grapefrutovou tinkturu. Ted zkousim prvni tyden a u syna zabira skvele. Ani nezacal k ryme kaslat, jako vzdy.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.03.18 07:33

Já to vím, chodíme tam druhý rok, je to furt dokola. Spíš mě zajímal nezaujatý názor - jestli jsem magor (pohled mýho chlapa a mamky o tom vypovídá), že jí tam nechci dávat, když to není nutné, nebo ne. :mrgreen:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.03.18 07:34
@Verun83 píše:
Ja syna nechavam uplne dolecit. Ale jsrm jeste na rd, tak me nic nezene. Taky miva kasel dlouho. Zkus grapefrutovou tinkturu. Ted zkousim prvni tyden a u syna zabira skvele. Ani nezacal k ryme kaslat, jako vzdy.

Díky. Máš nějaký odkaz?

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 07:39
@Huk píše:
Díky. Máš nějaký odkaz?

https://m.heureka.cz/…ktura-50-ml/

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 07:41
@Huk píše:
Já to vím, chodíme tam druhý rok, je to furt dokola. Spíš mě zajímal nezaujatý názor - jestli jsem magor (pohled mýho chlapa a mamky o tom vypovídá), že jí tam nechci dávat, když to není nutné, nebo ne. :mrgreen:

Jinak syn nechodi aktualne od pulky ledna. Neco pritahl a predavali jsme si to 1,5m a nechodili ven. Takze je doma do konce brezna. Uz se ptal kdy pujde, muz se me taky ptal. Ale fakt me nebavi resit furt nemoce a behani po doktorech.

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 26.03.18 07:43

Mame úplne to samé- kasle obcas i 3 tydny… no ja to vydrzim tyden a pak jde do školky, řeknu jim, kasle, je čistý od dr, proste mu to trva dlouho… a tim to pro me je ok.. samozrejme pokud se davi a dusi tak ho necham doma… ale on se nudi a zlobi mladší a akorat je otrávený a ja naštvaná:-) takze tak…

brumi
Kelišová 6454 příspěvků 26.03.18 07:50

@Huk pokud dr uznala že malá už je ok a jen má dlouhé doznívající příznaky a není vůči ostatním nakažlivá, dej jí do školky. Moje dítka taky po nemoci vydrží takto pockuckávat klidně i měsíc dva, hlavně 5 letá ta totiž kašlat dmítá a má to tam pak pěkně nahromaděné a tím to trvá dloooouho

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 26.03.18 08:21

Já sama po nemoci kašlu klidně ještě měsíc a už mi dávno nic není. Dcera tu a tam zakašle a neřešim to. Když jí nic jiného není.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10121 příspěvků 26.03.18 08:23

Nedala bych, zvláště když jsi doma.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >