Kruhy pod očima - Microneedling

Anonymní
18.6.21 08:17

Kruhy pod očima - Microneedling

Ahoj,
Je mi teprve 21 a mám veliké kruhy pod očima (vaky to nejsou). Nejspíš to bude genetické, takže s tím moc nic dělat nejde.
Ale dělala jsem průzkum a našla nejrůznější techniky, kdy člověk dostane jehlou nějakou výplň do “poškozeného” místa. Našla jsem například Microneedling.
Nemáte s tím, prosím, někdo zkušenosti? Nebo nemáte nějaký tip na zákrok, který by byl alespoň rok účinný :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Aquarius79
18.6.21 08:40
@Anonymní píše:
Ahoj,
Je mi teprve 21 a mám veliké kruhy pod očima (vaky to nejsou). Nejspíš to bude genetické, takže s tím moc nic dělat nejde.
Ale dělala jsem průzkum a našla nejrůznější techniky, kdy člověk dostane jehlou nějakou výplň do “poškozeného” místa. Našla jsem například Microneedling.
Nemáte s tím, prosím, někdo zkušenosti? Nebo nemáte nějaký tip na zákrok, který by byl alespoň rok účinný :)

A ty kruhy něčemu brání? Jste mladá, buďte přirozená, na vylepšování máte času dost, pokud vůbec někdy bude potřeba.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:04
@Aquarius79 píše:
A ty kruhy něčemu brání? Jste mladá, buďte přirozená, na vylepšování máte času dost, pokud vůbec někdy bude potřeba.

Chápu Váš názor. Kdybych si chtěla nechat zvětšit rty nebo udělat lifting, tak ho i přijmu. Ale jelikož tenhle aspekt dělá z obličeje poloviční mrtvolku, tak bych ho ráda podstoupila :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Aquarius79
18.6.21 09:37
@Anonymní píše:
Chápu Váš názor. Kdybych si chtěla nechat zvětšit rty nebo udělat lifting, tak ho i přijmu. Ale jelikož tenhle aspekt dělá z obličeje poloviční mrtvolku, tak bych ho ráda podstoupila :palec:

Asi si nedokáži představit tu správnou intenzitu, pro podporu :think:. Ale pokud je to moc, pak to chápu ;).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat