Ukradene jmeno

Anonymní
17.6.21 00:35

Ukradene jmeno

Ahoj prosim anonym nebo smazat. Jdu se spise vyventilovat… abych zacala od zacatku s pritelem jsem byla od zakladky, prekonali jsme spolu i par uletu na stredni a po maturite jsme se spolecne usadili v garsonce, pritel sel dal studovat ja zacala delat v rodinnem podniku. Po 24 jsme si rekli, ze jsme celkem zajisteni, bydleni, dobra prace ze je cas na miminko. Do svatby jsme se nijak nehrnuli, po sesti letech snazeni porad nic, ikdyz jsme podle doktoru v poradku a chce to cas. Nejen z flustrace a jinych problemech jsme se ve 30ceti rozesli v dobrem a udrzovali kamaradsky vztah a vzajemne jsme si pomahali, pujcovali spolecne zvirata apod..ja jsem si pred tremi lety nasla pritele, ted uz manzela a ex to moc nedaval a hned se ozenil se snad prvni holkou co potkal a prerusil semnou kontakt. A dnes v nakupaku potkam jeho sestrenku, ze ex ceka dite, ze to bude holcicka a ze se bude jmenovat rikejme treba Jana, a v tu chvili se mi snad zastavil dech, ex mi normalne ukradl jmeno, ktere jsme spolu vybrali :pocitac:. Pred 4 dny mi vysel pozitivni test, zadarilo se s manzelem temer hned a kdyz jsme se bavili o jmenech tak se mu to moje vysnene take moc libilo. Ted cekam na termin k doktorovi na potvrzeni ale nejak po dnesku z toho nemam tu radost a je to pro mne jako kudla do zad. Vim ze resim blbinu, ale cejtim se jako by se mi snad ex pomstil :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
17.6.21 00:38

Ale tak to jméno se přeci líbilo i jemu…Dobrý, je to divný že když to mělo být pro miminko s jeho ex prakticky ale to neznamená že tím ztrácí právo to použít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
17.6.21 00:45

Brala bych to tak, ze ex se ode mne neodpoutal a ze kdyz uz teda to dite nemohl mit se mnou, tak teda s jinou, ale jmenovat se bude jak jste planovali. On se trapi a nema fantazii. Jmeno bych dala i tak :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
17.6.21 00:50

Proč ukradl? Nejspíš se mu také líbilo, když jste se na něm shodli. Kdyby to byl někdo jiný, nejspíš by ses ani nepozastavila nad tím, že se děti jmenují stejně. Radím nepřikládat tomu velký význam, ať už to má jakýkoli důvod. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 00:54

@Hvězdoslava on vzdy tvrdil ze kdyby jsme meli holcicku tak ji bude rikat princeznicko a klukovi bourak :roll: ze jmena jsou jen formalita a pak jsem prisla s tim jmenem a najednou byl nadsenej :,(

• Citovat
  • Nahlásit
15684
17.6.21 00:57

8o :think: Tak podle mě, jméno spíše vybírá žena, tak se asi pravděpodobně líbí té jeho nové :nevim: Proč to řešíš? :roll: Podle mě to je náhoda…chápu, těhotenské hormony…jinak mi to hlava nebere…to je pomsta jak fík, ti řeknu…kdyby se každý ex mstil jen takhle, je na světě hned lépe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
17.6.21 01:01

Kdyby se te jeho nelibilo, tak to neprotlaci. Asi je to hezke, oblibene jmeno.
Neresila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 01:02

@Sonarka resim to, protoze mi to je lito. Kdyby mi to vyslo a mela opravdu holcicku, tak by pravdepodobne chodily do stejne skoly, krouzky.. jsme na malem meste. To jmeno neni u nas jeste tak proflakle, tak mne to mrzi, ze jsem prisla na hezke ceske jmeno ktereho neni plna skola a on si to takto privlastnil :,( uplne neverim ze to je z hlavy jeho zeny.

• Citovat
  • Nahlásit
136
17.6.21 01:15
@Anonymní píše:
@Hvězdoslava on vzdy tvrdil ze kdyby jsme meli holcicku tak ji bude rikat princeznicko a klukovi bourak :roll: ze jmena jsou jen formalita a pak jsem prisla s tim jmenem a najednou byl nadsenej :,(

Nj, tak je jasné, že toto by mu doma neprošlo (Princezna a Bourák :mrgreen: ). Je možné, že je to i nějaká památka na tebe, to jméno. Jako pomsta mi to ani nepřipadá, ale neznám ho. Každopádně se od toho oprosť, i když teď v těhotenství je pochopitelné, že hormony dělají svoje. Píšeš, že je to pěkné české jméno. Tak je spíš dobře (z mého hlediska), že takových dětí bude více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
17.6.21 05:19

Vy jste to jméno společně vybírali, ale právo ho použít máš pouze ty? Proč?
Jemu se také líbilo, pojmenoval tak své dítě.
Není za tím spíš zášť, že si dovolili otěhotnět dřív než ty? Sprostá závist a nepřejícnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
17.6.21 05:59

Chudák manžel :,(. Expritele konečně pusť z hlavy a začni se věnovat manželovi. Většina tvého příspěvku popisuje tvého bývalého, holt ma jiný vztah, ty taky, takže je čas jít dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10189
17.6.21 06:03

Před 4 dny ti vyšel pozitivní test a ty silis kvůli jménu? Pozitivní test ještě neznamená, že nějaké dítě bude, a i kdyby, může to být klidně kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32568
17.6.21 06:07
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym nebo smazat. Jdu se spise vyventilovat… abych zacala od zacatku s pritelem jsem byla od zakladky, prekonali jsme spolu i par uletu na stredni a po maturite jsme se spolecne usadili v garsonce, pritel sel dal studovat ja zacala delat v rodinnem podniku. Po 24 jsme si rekli, ze jsme celkem zajisteni, bydleni, dobra prace ze je cas na miminko. Do svatby jsme se nijak nehrnuli, po sesti letech snazeni porad nic, ikdyz jsme podle doktoru v poradku a chce to cas. Nejen z flustrace a jinych problemech jsme se ve 30ceti rozesli v dobrem a udrzovali kamaradsky vztah a vzajemne jsme si pomahali, pujcovali spolecne zvirata apod..ja jsem si pred tremi lety nasla pritele, ted uz manzela a ex to moc nedaval a hned se ozenil se snad prvni holkou co potkal a prerusil semnou kontakt. A dnes v nakupaku potkam jeho sestrenku, ze ex ceka dite, ze to bude holcicka a ze se bude jmenovat rikejme treba Jana, a v tu chvili se mi snad zastavil dech, ex mi normalne ukradl jmeno, ktere jsme spolu vybrali :pocitac:. Pred 4 dny mi vysel pozitivni test, zadarilo se s manzelem temer hned a kdyz jsme se bavili o jmenech tak se mu to moje vysnene take moc libilo. Ted cekam na termin k doktorovi na potvrzeni ale nejak po dnesku z toho nemam tu radost a je to pro mne jako kudla do zad. Vim ze resim blbinu, ale cejtim se jako by se mi snad ex pomstil :,(

Jemu se to jméno prostě líbilo taky, nic jiného v tom nevidím…

Doporučuju se od Ex odpoutat a soustředit se na vlastní rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4124
17.6.21 06:09

Jezis ty jsi hysterická, meli to „tvoje“ jmeno asi na matrice rovnou vyradit ze seznamu… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32568
17.6.21 06:10
@karkarka píše:
Před 4 dny ti vyšel pozitivní test a ty silis kvůli jménu? Pozitivní test ještě neznamená, že nějaké dítě bude, a i kdyby, může to být klidně kluk

To mě taky napadlo, jestli zakl. vůbec počítá s tím, že to může být kluk… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat