Krupice, nebo moučka?

24454
10.12.19 22:35

krupice nebo moucka

Chtela jsem si udelat testo na linecke a rohlicky, byla uz jsem dost unavena a bezmyslenkovite jsem dala misto moucky cukr krupici, do obojiho( nejak mi to nedoslo, mam v nem vanilkovy lusk). Uz je v lednici, vypada asi normalne, bude to vadit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8620
10.12.19 22:37

@mroe ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
10.12.19 22:39

Nemělo by, pokud se ti s ním normálně pracuje, tak cukr jako cukr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
10.12.19 23:02

Já už pár let dávám do lineckého těsta krystal nebo krupici (záleží co mám po ruce), ale je pravda, že těsto dělám v robotu a nejdříve třu tuk, žloutek a cukr a pak zamíchám mouku. A linecké je vždy výborné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31795
10.12.19 23:10
@mroe píše:
Chtela jsem si udelat testo na linecke a rohlicky, byla uz jsem dost unavena a bezmyslenkovite jsem dala misto moucky cukr krupici, do obojiho( nejak mi to nedoslo, mam v nem vanilkovy lusk). Uz je v lednici, vypada asi normalne, bude to vadit?

Já na cukroví používám jen pudr. Uvidíš, jak se bude chovat při vyvalování. Řekla bych, že se bude drobit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24972
10.12.19 23:39

@mroe já dávám krupici do všeho, co následně peču, normálně se rozpustí…Bez ohledu na to, co uvádí v receptu. Moučku jen do polev a cukrování, co už neprojde horkem a křupalo by mezi zubama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24454
11.12.19 06:06

Tak trochu jsem si to myslela…ja moucku taky pouzivam sporadicky. Ale koupila jsem is ji kvuli tomu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat